Vienvietė palapinė Elixir 1 2018

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 23499

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Greitai pastatoma, lengva vienvietė palapinė žygiams, bei stovyklavimui.

  Gamintojas
  MSR
  Vietų skaičius
  1
  Svoris supakavus g.
  2160
  Minimalus svoris
  1780
 • Atnaujinta palapinė MSR Elixir 1 yra lengva, tad puikiai tiks ne tik stovyklautojams, bet ir žygių mėgėjams. Itin greitai pastatoma. Šiame modelyje, atnaujintas prieangis dabar net 35% talpesnis. Palapinės viduje, dabar rasite smulkių daiktų kišenėlę, puikiai tinkančią tvarkai palaikyti, o tamsoje šviečianti užtrauktuko galvutės ypač pravers naktinėtojams. Nesvarbu, ar įsikūrėte stovyklavietėje, ar iškylaujate laukinėje gamtoje, „Elixir 1“ palapinė suteiks aukščiausio lygio patogumą. Komplekte yra papildoma grindų danga, kurios pagalba labiau apsaugosite pagrindinės palapinės dugną. Patogiai ir sausai galėsite pakuoti palapinę, net esant drėgnai žemei. Žygio matu galima dugną naudoti kaip patiesalą atsisėsti.

  Šiame modelyje:

  Patogumas: unikalus palapinės lankų išdėstymas leidžia optimizuoti vietą galvai, todėl į palapinę telpa vienas didelis kilimėlis. Įmontuota daiktų dėtuvė ir tamsoje šviečianti užtrauktuko galvutė suteikia papildomą komforto jausmą.
  „Fast & Light“ pastatymas: į komplektą įeina „MSR Elixir“ grindų danga, kuri leidžia greitai ir lengvai pastatyti palapinę be vidinio sluoksnio. Tokiu būdu turėsite apsaugą nuo lietaus ir vėjo su minimaliu svoriu.
  Lengvas pastatymas: palapinės pastatymo sistemos lankai, spaustukai ir virvutės sužymėtos spalvomis, pagal kurias galėsite lengvai atskirti kaip sutverti palapinę. Palapinės prieangis – raudonas, tai palengvina greičiau susiorientuoti kaip uždėti viršutinį palapinės sluoksnį.
  Privatumas: tinklelio ir pagrindinio audinio kombinacija yra užaukštinta, kad galėtumėte mėgautis privatumu, net neuždėję viršutinio palapinės sluoksnio.

  Žmoniųs kaičius: 1
  Minimumalus svoris: 1.78 kg
  Svoris supakavus 2.16 kg
  Lankų skaičius: 2 (7000 serijos aliuminis)
  Aukščiausia palpainės vieta iš vidaus: 99 cm
  Matmenys supakavus: 48 x 15 cm
  Dusrų skaičius: 1
  Gali stovėti be atotampų: Taip
  Viršutinė medžiaga: 68D ripstop polyester 1500mm Polyurethane & DWR
  Vidinės palapinės audinys: 40D ripstop nylon DWR
  Tinkliukas: 20D nylon micromesh
  Papildomo dugno medžiaga 70 taffeta nylon 3000mm polyurethane & DWR