Veido priežiūros prietaisai, ar verta įsigyti?

Norint turėti sveiką ir gražią veido odą, būtina ja tinkamai pasirūpinti. Dėl išsiskiriančio prakaito, makiažo likučių ir kitų nešvarumų užsikemša poros, atsiranda spuogelių bei inkštirų. Dėl to šveitimas, valymas, odos drėkinimas turi būti labai svarbi odos priežiūros rutina. Šiais pažangiais laikais, galite įsigyti įvairių prietaisų, kurie padės išsaugoti skaisčią ir gražią veido odą tiesiog namuose. Reguliariai atlikdami valymą ir drėkinimą išvengsite įvairių odos uždegimų, sumažinsite galimybę susidaryti spuogeliams, inkštirams (kitaip vadinami komedonai), gali išnykti odos papilkėjimas ar pigmentinės dėmės. Galimas netgi raukšlių sumažėjimas, oda greičiau atsinaujina kai valymo metu suaktyvinsite kraujotaką naudodami elektrinius veido valymo šepetėlius.

Veido valymas namuose

Rekomenduojama, bent kartą ar du per savaitę odą šveisti švelniu šveitikliu skirtu veido odai. Tokiu būdu pašalinsite negyvas odos ląsteles ir susikaupusius nešvarumus. Norint efektyviau išvalyti veido odą, galite atlikti mini procedūrą namuose:

 • Veido odą nuvalykite pieneliu ar miceliniu vandeniu.
 • Nuprauskite veidą su švelniomis putomis ar prausikliu.
 • Švelniais sukamaisiais judesiais nušveiskite veido odą su specialiu veido valymo šepetėliu.
 • Jeigu norite, galite atverti poras su veido sauna – inhaliatoriumi. Šiltas garas atveria poras, valo ir drėkina odą, atpalaiduoja veido linijas. Suminkštėjusią odą, veido valymo šepetėliu nuvalysite kur kas kruopsčiau.
 • Atlikus visas procedūras, nuvalykite veidą toniku ir pamaitinkite drėkinančiais kremais.
 • Kartą per savaitę, nepamirškite pasilepinti veido kaukėmis. Jos giliai drėkina ir maitina veido odą.

Elektriniai veido valymo prietaisai

Veido priežiūros rutiną jums tikrai palengvins elektriniai valymo prietaisai. Odos tekstūra pagerėja jau vien dėl švelnaus mikromasažo, kuris stimuliuoja kraujotaką ir limfotaką, tai labai svarbu siekiant išlaikyti odą stangresnę, gaivesnę bei švytinčią. Naudojant elektrinį valymo prietaisą, sumažėja porų atsiradimas, riebalų išsiskyrimas, pašalinami sausi odos lopinėliai ir dėmelės. Oda paruošiama efektyvesnėms odos priežiūros procedūroms.

Vieni populiariausių aparatų yra su šereliais, kurie odos paviršiuje pašalina negyvas odos ląsteles. Jie dažniausiai tinkami visų tipų odai. Be to, šiuos aparatus galima naudoti kartu su veido odos priežiūros priemonėmis, pavyzdžiui, kremui paskirstyti. Šereliai lėtai sukasi, o kai kurie aparatai dar turi ir vibravimo funkciją – ji padeda paveikti gilesnius odos sluoksnius. Nuolat naudojant veido aparatą yra pasiekiami puikūs rezultatai, net neiškėlus kojos iš namų.

Renkantis sau priimtiniausią variantą, veido valymo prietaisai gali pasižymėti šiomis savybėmis:

 • Komplektacijoje galite rasti keičiamas galvutes: gležnai, jautriai ir normaliai odai.
 • Yra galimybė rinktis aparato galios intesyvumą. Kai kurie gamintojai siūlo net 4 greičio nustatymus.
 • 60 sekundžių intervalo laikmatis, po kurio aparatas išsijungia.
 • Aparatas turi elektros laidą arba gali būti pakraunamas.
 • Atsparumas vandeniui.
 • Neslidžios rankenos, jas sušlapinus vandeniu.
 • Kaina gali svyruoti nuo 14 iki 50 eur, priklausomai nuo aparato turimų funkcijų.

Papilomos piemonės, veido odos priežiūrai

Intesyviai veido priežiūrai galite naudoti veido inhaliatorių. Kaip minėjome ankščiau, švelnūs garai atveria poras, oda tampa minkštesnė ir drėgnesnė. Po mini saunos savo vonioje, kur kas efektyviau ir švariau išvalysite savo veido odą.

Kai kurie gamintojai, siūlo išsirinkti sauną, kuri išskirtinai jonizuoja ir sudrėkina odą. Jonai padeda kur kas geriau drėgmei įsiskverbti į veido odą bei stimuliuoja kraujotaką. Veido saunas naudoti labai paprasta, patogu, be to jos puikiai atpalaiduoja.

Nepamirškite, kad tik tuomet kai reguliariai naudosite veido priežiūros priemones galėsite džiaugtis gražia ir švytinčia oda. Nebrangu ir paprasta pasirūpinti savimi net neiškėlus kojos iš namų. Veido priežiūros prietaisus galite įsigyti čia ->>>