Prekių katalogas

Vandens šildytuvas, ar verta rinktis?

Šiltas vanduo, tai vienas pagrindinių dalykų, be ko šiomis dienomis negalime įsivaizduoti gyvenimo name, bute ar netgi sodyboje esančioje toli už miesto. Priklausomai nuo individualių poreikių bei techninių aplinkybių, egzistuoja ne vienas būdas suteikiantis galimybę šildyti vandenį. Itin ekonomiškas ir taupus sprendimas gali būti elektrinis, momentinis vandens šildytuvas.

Momentinio vandens šildytuvo privalumai

Momentinis vandens šildytuvas, turi galingus įkaitinimo elementus, kurie leidžia vandeniui labai greitai įkaisti. Įrenginys yra nedidelių matmenų, dėl to jį galima patogiai prisijungti prie praustuvo. Vandens šildytuvo automatinis įsijungimas tik čiaupo atsukimo momentu ypač taupo elektros energiją, kuri bus vartojama tik tuo momentu, kuomet naudojamas karštas vanduo. Patogi rankenėlė leidžia reguliuoti reikiamą temperatūrą.Su šiuo įrenginiu nepatirsite galimų nuostolių, susijusių su šilto vandens saugojimu bake bei jo tekėjimu ilgais vamzdžių atstumais. Tuo pačiu maišytuvu, galite naudoti tiek šiltą, tiek šaltą vandenį. Šaltam vandeniui elektra nėra suvartojama.

Elektriniai šildytuvai turi pranašumą, lyginant su dujiniais įrenginiais, nes nereikalauja jokių sudėtingų jungčių, montažo darbų ar krosnies statybos. Momentinis vandens šildytuvo montavimas labai paprastas ir greitas procesas. Dažniausiai šildytuvai parduodami iš karto su maišytuvu ir kabinami virš praustuvo ar po praustuvu esančioje spintelėje. Tereikianetoliese turėti elektros lizdą.

Taip pat neabejotinas šio prietaiso privalumas – galimybė gauti neribotą karšto vandens kiekį, kuris niekada nesibaigia. Priešingai, tūrinis šildytuvas yra ribotas ir vandens pašildymas trunka nemažą laiko tarpą.

Šildytuvo tipai

Labai svarbu pasirinkti optimaliai savo poreikius atitinkantį šildytuvą. Priklausomai nuo asmeninių poreikių ir lūkesčių, reiktų išsirinkti tinkamiausią įrenginio tipą. Prieš įsigijant įsivertinkite, kaip dažnai planuojate šildytuvą naudoti, ar didelis šilto vandens suvartojimas ar tai tik vasarnamis, kuriame užsukate tik savaitgaliais.

• Momentinis, elektrinis vandens šildytuvas su šalia įmontuotu kaitinimo elementu ir maišytuvu. Mažai vietos užimantis prietaisas, kompaktiškas ir nebrangus. Kadangi šildytuvas neturi vandens talpyklos, visada šildomas šviežias vanduo, nėra bakterijų vystymosi galimybės.

• Momentinis, elektrinis vandens šildytuvas, kurio kaitinimo elementas tvirtinamas po praustuvu ar šalia esančioje spintelėje. Šie praustuvai turi vandens talpyklą (apie 5l), tad lengvai galėsite naudoti didesnį vandens kiekį. Šiems šildytuvams rekomenduojama kartu montuoti ir vandens filtrus, arba, kad jie būtų įtraukti komplektacijoje.

• Elektrinisvandens šildytuvas sudidesniu vandens rezervuaru (tarp 20-80l), leis greitai ir efektyviai naudoti didelį vandens kiekį. Jeigu sunaudojate daug karšto vandens ar turite du vonios kambarius, didesniam naudojimo komfortui suteiks šildytuvas su didele talpa.Kadangi kaupiamas nemažas kiekis vandens, šildytuvams rekomenduojama kartu montuoti ir vandens filtrus.

• Elektrinis vandens šildytuvas su dušo galvute. Galimas pasirinkimas maišytuvas ir papildomai esanti dušo galvutė.

Galimi priedai ir savybės, kuriomis gali pasižymėti įrenginys

• Svarbus parametras - produktyvumas, kuris matuojamas litrais per minutę. Paprasčiausi modeliai gali įkaisti iki 1-2 l/min., o galingesni iki 4-6 l/min.
• LED ekranėlis, kuriame galite matyti užkaitinto vandens temperatūrą.
• Įmontuota apsauga nuo perkaitimo.
• Galimas nerūdijančio plieno kaitinimo elementas.
• Maišytuvas gali būti su lanksčiu kraneliu.
• Apsauga nuo srovės nutekėjimo. Esant gedimui suveiks apsauga ir vandens šildytuvas atsijungs.
• Dizainas. Galite rasti įvairių išmatavimų ir spalvų modelių, tad nesunkiai priderinsite prie savo namų interjero.

Vandens šildytuvas sukurtas jūsų visaverčiam patogumui. Per kelias sekundes sutaupysite laiko, energijos ir vandens. Momentinis, elektrinis vandens šildytuvas yra geriausias sprendimas, esant epizodiniam ir nepastoviam vandens naudojimui.

Įrenginius ir jų priedus įsigyti galite čia ->>>