Vandens filtrai su WiFi. Ar verta rinktis?

Ko gero sutiktų visi, jog gera vandens filtravimo sistema yra būtina tiek namų, tiek pramoninėje aplinkoje. Aukščiausios kokybės, minkštumo ir puikios cheminės sudėties vanduo užtikrins puikų vandenį kasdieniam naudojamui ir nesukels problemų jūsų vandens sistemai.

Šis straipsnis - apie pagrindinius vandens filtrus ir naujieną vandens filtrų rinkoje - galimybę valdyti sistemą nuotoliniu būdu naudojant “WiFi” ir jos efektyvumą. Ar tokio vandens filtrai iš tiesų verti jūsų dėmesio?

Vandens filtrų tipai

Skaidrinimo filtrai

Vandens skaidrinimas - tai procesas kuomet filtro pagalba vanduo yra pilnai išvalomas nuo mechaninių atliekų - smėlio, dumbo, molio atplaišų bei kitų atliekų ateinančių iš vamzdyno.

Pagrindinė tokio filtro funkcija - pravalyti vandenį nuo pirminių nuosėdų, apsaugoti jūsų namų buitinę techniką ir užtikrinti tinkamą jūsų vandentiekio darbą.

Geriamojo vandens filtrai

Antroji filtrų rūšis - tai geriamajam vandeniui skirti filtrai. Šių filtrų paskirtis paprasta ir aiški - tiekti namų gyventojams kuo švaresnį geriamąjį vandenį. Tai yra ir populiariausia filtrų rūšis, kadangi kiekvienas namų šeimininkas nori turėti tyrą ir švarų vandenį savo namuose.

Šio pobūdžio filtras gali būti taikomas valant gręžinio vandenį tiesiogiai, tiek jau pirminį filtravimą praėjusiam vandeniui.

Šalinamieji ir minkštinimo filtrai

Jei iš gręžinio ateinantis vanduo skleidžia nemalonų kvapą ir yra rudos, tamsios spalvos - tai geležingo vandens požymiai.

Apart galimybės pažeisti buitinę techniką, vandens sistemą ar palikti dėmes rūbuose, jis gali sukelti ir sveikatos problemų žmogui, jeigu tokį vandenį vartosime reguliariai.

Šalinamieji ir minkštinimo filtrai - tai filtrai kurie oksidacijos reakcijos pagalba atskiria geležingąsias daleles nuo vandens. O vėliau vanduo apskritai yra suminkštinamas.

Naujiena rinkoje - išmanusis filtras valdomas WiFi pagalba

Pagalvokite, kaip puiku būtų jei turėtumėte filtravimo sistemą kuri ne tik puikiai atliktų savo užduotį - minkštinti, valyti ar skaidrinimo funkciją, tačiau tuo pat metu būtų pasiekiami vos kelių mygtukų paspaudimu mobiliajame telefone.

Vienas iš lyderių Lietuvos vandens filtrų rinkoje - įmonė “Pribus” savo klientams siūlo išbandyti būtent tokį filtravimo sistemos variantą.

Kuom ši technologija padeda namų šeimininkams?

Toks išmanusius vandens filtravimo variantas:

  • Palengvina prieigą prie filtrų (kurie reguliuoja vandens skaidrumą, minkštumą)
  • Leidžia patikrinti filtro būseną (ar ne užsikimšęs, ar nereikia pakeisti)
  • Matyti kitas su vandeniu susijusias problemas.

Tiesiog savo telefono ekrane galėsite reguliuoti filtro veiklą bei matyti ar viskas su vandentiekiu yra tvarkoje. Tokiu būdu visuomet žinosite kaip dirba jūsų filtras ir galėsite pasirūpinti tyru vandeniu namų aplinkoje.

Jei jus domina tokia technologija - apsilankykite “Pribus” svetainėje, kuris rasite detalesnės informacijos apie visus WiFi valdomus filtrus ir jų rūšis. Kompetentingi įmonės konsultantai padės visiems jums rūpimais klausimais.