Vaisių, uogų, grybų džiovyklė L'EQUIP IR D5

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 495 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Vaisių, uogų, grybų džiovyklė L‘equip IR D5
  Prekės ženklas
  L'EQUIP
  Garantija
  2 metai
 • Modelis IR D5
  Galingumas 500W
  Įtampa 200V
  Išmatavimai (PGA) 440 x 463 x 282 mm
  Svoris 8kg.
  Laikmatis Iki 99 valandų
  Skaitmeninis Termostatas 35°C – 70°C
  Reguliuojamas
  Ekranas Skaitmeninis
  Oro filtravimo sistema
  Šilumos sensorius
  Mikroprocesoriumi reguliuojamas
  Padėklai
  1 nelimpatis dėklas
  7 įprastiniai
  Medžiagos ABS, PE/PP
  Kilmės šalis Pietų Korėja

  MAISTO DŽIOVINTUVAS L‘EQUIP IR D5
  Norite išsaugoti ilgesniam laikui gausiai užderėjusias sodo ir daržo gėrybes, grybus, prieskonines žoleles ar pasilepinti gardžiomis ir sveikatai naudingomis duonelėmis, o gal pradžiuginti vaikus džiovintais obuoliukais bei bananų-braškių saldainiukais? Tuomet stilinga L‘equip IR D5 maisto džiovyklė, išsauganti pačias geriausias produktų savybes, yra pats tinkamiausias prietaisas Jums!
  Pradedant nuo užapvalintų kampų, baigiant plonyčiais plieno padėklais, šis dehidratorius sukurtas tam, kad išnaudotumėte kiekvieną jo užimamą centrimentrą efektyviam ir kokybiškam maisto džiovinimui.
  Naujausias šiuolaikiškas dizainas, nepriekaištinga kokybė, nesudėtingas valdymas – visa tai apibūdina maisto džiovyklę L‘equip IR D5.
  CENTRINIS VENTILIATORIUS
  L‘equip IR D5 centrinis ventiliatorius užtikrina tolygų oro srautą ir greitą vaisių, daržovių, mėsos ir krekerių džiovinimą.
  EFEKTYVUS ORO CIRKULIAVIMO SISTEMA
  Efektyvus oro cirkuliavimo sistema sutrumpina džiovinimo laiką apie 30% lyginant su standartinėmis džiovyklėmis ir pagamina Jums maistingomis medžiagomis prisotintą maistą. Penkių padėklų skaitmeninis maisto džiovintuvas tiksliai ir efektyviai paskirsto įkaitusį orą, taip gerai ir tolygiai išdžiovindamas maistą. Dėl šios sistemos taip pat yra padidinamas energijos vartojimo efektyvumas.Sukurtos technologijos dėka, sutrumpėjęs džiovinimo laikas nedidina energijos sąnaudų.
  TIKSLUS LAIKMATIS IR TEMPERATŪRA
  Temperatūra ir laikmatis nustatomi naudotojui draugišku skaitmeniniu valdymo pultu. Nustatymai, laiko likutis bei temperatūra matosi skaitmeniniame ekranėlyje, tad nereikia spėlioti kiek laiko dar džiovinsis produktai. Skaitmeninis valdymo skydelis bei visiškai automatizuotas valdymas užtikrina tikslią džiovinimo kontrolę. Tikslus džiovinimas dar niekad nebuvo toks paprastas. Naudokitės visais privalumais neprarasdami virtuvės erdvės.
  ĮVAIRŪS DŽIOVINIMO REŽIMAI
  „Infrared“ režimas bei paprastas džiovinimo režimas fermentuotam maistui (vyno actas, jogurtas, sojų). Dideliame ir lengvai suprantame LED ekrane pasirinkę „infrared“ režimą išnaudosite visus naujos kartos technologijos privalumus. Šios technologijos dėka sukuriama aplinka atitinkanti džiovinimą saulėje, kada džiovinimo procesas labai tolygus tiek produkto viduje, tiek išorėje. Taip gaunamas tobulai išdžiovintas maistas su maksimalia maistine verte.
  TRIUKŠMO LYGIO KONTROLĖ
  Be geriausių džiovintuvo savybių, L‘equip IR D5 prietaise įdiegta triukšmo lygio kontrolė. Triukšmo optimizavimas. IR D5 veikimo metu garsas mažesnis nei 45 dB, todėl net nepastebėsite, kad jis įjungtas.