Prekių katalogas

Ultragarso valymo įrenginys, ar verta rinktis?

 

Ultragarso valymo įrenginiai – tai inovatyvus ir efektyvu valymo sprendimas buityje. Ir nors šie įrenginiai Lietuvoje dar nėra plačiai žinomi ir naudojami, tačiau pamažu įgauna populiarumą. Valymo įrenginiai naudoja specialią ultragarso technologiją, ultragarsas – tai galinga ir efektyvi valymo technologija, ji yra natūrali, tačiau efektyviai ir kruopščiai pašalina įvairias dėmes ar nešvarumus nuo paviršių. Ultragarso valymo įrenginiai yra skirtingi ir skirti tam tikriems daiktams valyti – papuošalų valymo įrenginys, batų valymo įrenginys, CD plokštelių valymo įrenginys, drabužių ir kitų buities daiktų valymui skirti įrenginiai. Ar verta rinktis tokį įrenginį ir kaip jį išsirinkti? Netrukus jums papasakosime!

Kokie yra ultragarso valymo įrenginių privalumai?

 • tylus ir patogus įrenginio veikimas;
 • valymas ultragarso technika yra kur kas efektyvesnis už kitas valymo priemones;
 • nereikalauja papildomų priemonių;
 • greitai, efektyviai ir švelniai nuvalo nešvarumus nuo įvairių paviršių;
 • nepalieka jokio kvapo;
 • tinka sidabrui, auksui, deimantams ir kitokiems brangakmeniams valyti;
 • puikiai tinka valyti įvairius papuošalus, aksesuarus, raktus, monetas, laikrodžius, akinius ir kt.;
 • veikia nenaudojant elektros energijos;
 • patogus naudojimas, nėra sudėtingų funkcijų ar valdymo sistemos;
 • pasiekia net ir sunkiai prieinamus nešvarumus, giliai valo visas daikto vietas ir kampučius;
 • universalus ir kompaktiškas valymo įrenginys, kuris neužima daug vietos;
 • prieinama kaina ir patikima kokybė;
 • automatinis išsijungimas, tad taip taupomas akumuliatorius, kad neperkaistų.

Kokių yra ultragarso valymo įrenginių?

Įrenginiais skiriasi savo kaina, dizainu ir žinoma paskirtimi. Valymo įrenginiai dažniausiai yra skirti įvairių buities daiktų ir paviršių valymui. Vieni populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų įrenginių yra – ultragarsiniai valymo įrenginiai skirti papuošalams ir kitiems smulkiems aksesuarams valyti.
Papuošalų ultragarsinis valymo įrenginys yra skirtas juvelyrinių dirbinių, įvairių metalų valymui namuose. Tai idealus būdas atnaujinti savo papuošalus neišėjus iš namų. Tai puikus sprendimas ne tik moterims, tačiau ir vyrams, kurie taip pat turi įvairių aksesuarų. Bėgant metams papuošalai linkę kaupti nešvarumus, prarasti blizgesį ir savo pirminę išvaizdą, daugelis jų metų metus dulka dėžutėse, oksiduojasi ir ant jų paviršiaus nusėda apnašos. Valymo įrenginio pagalba galite prikelti juos naujam gyvenimui ir atstatyti pirminę jų išvaizdą! Taip pat su šiuo įrenginiu galite išvalyti ne tik papuošalus, tačiau ir kitus aksesuarus: akinius, CD diskus, laikrodžius (kurie yra atsparūs vandeniui), plaukų aksesuarus, net kolekcionuojamas monetas ir kitus smulkius daiktus, kurie yra atsparūs vandeniui.

Kaip naudotis šiuo įrenginiu?

Naudotis šiuo įrenginiu itin paprasta ir patogu, o svarbiausia – tai nereikalauja papildomų žinių ir įgūdžių, prietaisas viską padaro už jus. Valymo įrenginio specialią angą užpildykite šiltu vandeniu, sudėkite norimus valyti aksesuarus ir įjunkite aparatą. Šiam įrenginiui nereikalingos jokios valymo ar kitos papildomos priemonės. Jis veikia naudojant ultragarso bangas, kurios švelniai ir efektyviai valo susidariusius ir nusėdusius nešvarumus nuo jūsų papuošalų ar kitų daiktų. Įrenginys veikia itin tyliai, nekelia triukšmo, todėl jį galite naudoti bet kuriuo metu, jie turi specialią išsijungimo funkciją. Įrenginys kruopščiai išvalo jūsų daiktus vos per 15–20 minučių, priklausomai nuo pasirinkto įrenginio tipo. Taip pat įrenginiu naudotis nereikalingas energijos šaltinis, todėl jį galite pasiimti su savimi prireikus į kelionę.
Ultragarso valymo įrenginiai puikus sprendimas ne tik buityje, tačiau ir kaip dovana artimam žmogui.

Švariems papuošalams, daiktams ir kitiems aksesuarams – švaros pagalbininkas Jūsų namuose. Ultragarso valymo įrenginius galite įsigyti čia