TOP 5 derekis.lt dovanos žmonai

Išrinkti žmonai dovaną dažnam vyrui yra gana sudėtinga užduotis. Kažkaip nesinori dovanoti naktinukų ar masažo salono kuponų kelintus metus iš eilės. Reikia kažko naujo ir įdomaus. Štai keletas įdomesnių, bet praktiškų dovanų žmonai.
Aišku, visada galima vėl pirkti kvepalus, tačiau surizikuoti tikrai galima šiais metais prieš šventes įsigijus ir naudingos buitinės technikos. Greičiausiai ne viską ji jau turi...

Siuvimo mašina JANOME 725S (analogas 525s)

Siūti moka visos moterys. Tik klausimas, kiek ir kaip. Kitas dalykas – kiek to siuvimo namuose reikia? Jei šeimoje yra augančių vaikų, tai siūti tenka dažnai. Atlenkti kelnes, jas susiaurinti, susiūti praplėštas kelnes ar striukę, susiūti kuprinę – tokie prašymai pasiekia iš visų pusių. Akivaizdu, kad čia adata su siūlu tikrai nepadės. Reikia rimtesnės pagalbos.

JANOME siuvimo mašina jau beveik šimtą metų padeda viso pasaulio moterims visus siuvimo darbus atlikti greitai ir gerai. Ir nereikia čia jokių siuvimo akademijų ar aukštosios mados dizaino kursų. Pakanka tik peržiūrėti keletą Youtube filmukų ir kiekviena žmona tampa nuostabia siuvėja. Kelnės bus susiūtos per kelias minutes. O žmona jums tikrai padėkos už sutaupytą laiką ir pinigus, jei iki šiol tekdavo rūbus taisyti profesionalioje siuvykloje.

Dantų šepetėlis XIAOMI Soocas X3, Baltas

Belaidis elektrinis dantų šepetėlis Xiaomi – puiki dovana kiekvienai moteriai. Visai nesvarbu, kiek jai metų, koks jos išsilavinimas ir kiek daug ji pasiekusi gyvenime – dantys turi būti balti iš gerai išvalyti. Paprastu šepetėliu tai padaryti kiek sudėtinga, ypač, kai aplink visi dar nesumigę ar jau atsikėlę ir stumdosi vonioje.

Xiaomi dantų šepetėlis yra visiškai atsparus vandeniui, todėl juo galima naudotis kad ir duše. Jis pakraunamas per kelias valandas ir gali veikti net 25 dienas nekraunant. Taigi, jei keliaujate ir namie palikote dantų šepetėlio krovimo paduką, nieko baisaus – jo krauti nereikia 3 savaites kas dieną naudojantis bent po du kartus.

Tai nebrangi ir stilinga dovana. Beje, tai išmanusis dantų šepetėlis, kurį galima sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu ir matyti tam tikrus naudingus duomenis.

Sulčiaspaudė G21 Chamber 6008119

Šviežios sultys namuose visada bus įvertintos tik 10 balų. Nesvarbu, ar tai obuolių, ar egzotiškų vaisių sultys. Dėl to ši dovana žmonai yra ypač naudinga ne tik jai vienai, bet ir visai šeimai. Kuo gi skiriasi ši sulčiaspaudė nuo kitų? Savo dydžiu. Paprastai sulčiaspaudės yra gana didelės, todėl jas reikia laikyti sandėliuke. Ši ras vietą ir tarp puodų virtuvės lentynoje, todėl gali būti greitai ištraukiama, sumontuojama. Panaudojus ją ji greitai išplaunama indaplovėje. Tikrai kiekvienos virtuvės vertas pirkinys. Sulčiaspaudė yra gana stilinga, todėl tikrai negadins virtuvės interjero.

Kokteilinė G21 Perfect white 6008100

Kokteilinė patiks kiekvienai moteriai. Ypač, jei ji galinga. Tada sumalti vaisių ir riešutų kokteilį užtruksite vos minutę. Tiek užtrunka maistingo kokteilio paruošimas. Talpus indas reiškia, kad kokteilio užteks visai 4-5 asmenų šeimai, jei kiekvienam nariui pilsite po pusę litro. Labai paprasta valdyti ir prižiūrėti. Gana didelė, bet stilinga ir turėtų stovėti kiekvienos mylimos žmonos valdomoje virtuvėje.

Drabužių garintuvas Saturn ST-CC0234

Vyrai niekada nesupras to beviltiškumo jausmo, kai pakerta kojas ir atrodo, kad diena blogiau baigtis negali, pamačius nelygintų rūbų krūvą... Lyginimas yra didžiulė kančia 9 iš 10 moterų (taip, yra tokių, kam lyginimas lyg meditacija, atsipalaidavimas). Bet visa tai galima pakeisti padovanoju mylimai žmonai šį drabužių garintuvą. Tai visiškai naujas lyginimo būdas – pakabinate rūbą ant specialaus stovo ir gariniu siurbliu kelis kartus perbraukiate per rūbą. Jis leidžia garus, kurie akimirksniu išlygina drabužį. Po to jį belieka sulankstyti arba pakabinti spintoje ant pakabos. Viso moterys turi turėti tokį, tad gauti dovanų – didžiausia laimė.

Viską jau turi? Tada padovanokite jai vakarienę dviese restorane, nueikite į kiną ar koncertą – praleiskite visą dieną su savo mylima žmona. Be vaikų ir uošvių. Ji tikrai bus sužavėta ir patenkinta. :)