TOP 5 derekis.lt dovanos vyrui


Kartais gauname tokių emocionalių laiškų, kad labai susinerviname ir patys – juk žmonėms reikia padėti... Štai vienos mūsų pirkėjos laiškas, kurio ištrauka norėtume pasidalinti. Jį gavome pernai prieš Kalėdų šventes.

„Kiekvienais metais vis tas pats – ką padovanoti tam mylimam vyrui? Per keletą metų santuokos tas „nevidonas“ turi viską – tris poras šlepečių, dvi pižamas (viena dar neišpakuota), keturis dryžuotus megztukus, kuriuos apsivelka tik kai važiuoja į svečius pas uošvę (nes tai jos dovana!). Taip pat jis turi gerą telefoną, kurio pakeisti tikrai nenorės, nes geresnis kainuoja kaip kelių metų Kalėdinių dovanų biudžetas su nenumatytom išlaidom ir Kūčių vakarienėm... Nauja kepurė? Tai kad pernai gavo dovanų ir nešiojo tik pora savaičių. Dušo želės ir šampūno komplektas? Greičiausiai kažkas kitas tai padovanos ir net kelis vienetus. Paprastai vyrai net pamiršta, kokia vonios kosmetika dabar madinga, nes nespėja sunaudoti dovanotų rinkinių per metus. Tikras galvos skausmas tos dovanos. Sakė, kad nori pusiau realaus dydžio Bugatti modelio iš Lego 5000 kaladėlių... Įdomu tik, kur ir kada jis tą modelį dėlios? Negi jau ateina ta senatvė? Reikia kažko nedidelio, nebrangaus ir naudingo. Ir dar vyriško, kad padėtų išryškinti jo vyriškumą. Kai jo mama padovanojo užtiesalą ant lovos, tai pusę metų bambėjo, kad laikome jį „boba“... Padėkite išsirinkti kažką gero, naudingo ir gražaus.“

Irena, Kaunas, 35 m.

Akivaizdu, kad p. Irenai dovanų parinkimas tapo tikru košmaru. Galima ją puikiai suprasti – internete nėra labai daug konkrečių pasiūlymų ir idėjų. Visi tokie aptakūs ir bendriniai – „šiais metais dovanokite skutimosi reikmenų...“ Kokie yra dabar madingi? Kiek jie kainuoja? Kiek išleisti pinigų yra racionalu? Į šiuos klausimus atsakinėja retas leidinys ar tinklaraštis. Mes norime sugriauti šią tradiciją ir pateiksime 5 konkrečias dovanas, kurias galite rinktis. Bent jau pasidomėkite jomis ir gal rasite dar kažką naudingo.

Elektrinis dantų šepetėlis XIAOMI MI ELECTRIC SOOCARE X3, black gold edition

Xiaomi kompanija gamina ne tik išmaniuosius telefonus, bet ir kitą namų techniką. Jų išmanusis dantų šepetėlis tikrai patiks visiems technologijas dievinantiems vyrams, nes dabar dantų šepetėlis analizuoja jūsų dantų valymosi įpročius ir tai parodo per specialią išmaniojo telefono programėlę. Taip, tai išmanusis dantų šepetėlis Xiaomi, kraunamas be laidų specialioje stotelėje ir vienu pakrovimu naudojamas net 25 dienas. Šis dantų šepetėlis yra visiškai atsparus vandeniui (IPX7 atsparumo klasė – nebijo nė šalto, nė karšto vandens), todėl gali būti naudojamas tiesiog duše. Puiki dovana kiekvienam vyrui.

Vakumatorius GUZZANTI GZ 300

Padovanoję šį vakumatorių, tikrai sukelsite nuostabos šypseną – o kam jis reikalingas? Pradėję naudoti, po kelių kartų jau nebeįsivaizduosite gyvenimo be šio prietaiso. Jis panaudojamas visur, kur tik reikia išsaugoti tam tikrus daiktus ar maisto produktus. Dedate daiktą į specialų maišelį, įdedate į vakumatorių atvirąjį jo kraštą ir spaudžiate mygtuką. Prietaisas ištraukia visą orą ir užlydo maišelį. Tai visiškai nekenkia maisto produktams. Labai gerai paruošti užšaldomus produktus, supakuoti priešpiečius.

Automobilinis šaldytuvas GUZZANTI GZ 38

Kiekvienas vyras padėkos už tokį šaldytuvą. Ne žiemą, o vasarą. Jame puikiai tilps vėsūs gėrimai ir maisto produktai, kuriuos galima vežti automobilyje, kur tik norite. Be to šaldytuvas dar ir stilingas. Jį patogu vežiotis, nes yra ištraukiama rankena ir ratukai – visai kaip kelioniniame lagamine. Talpa – 28 litrai.

Kavos virimo aparatas SATURN ST-CM7094

Kavos aparatas reikalingas kiekvienam vyrui ir jo moteriai. Juk taip galima greitai paruošti itin kokybiškos ir kvapnios kavos. Du puodelius iš karto. Būtent tiek reikia pradėti dieną santarvėje ir su gera nuotaika. Paprastai kavos aparatai yra brangūs. Šis yra kokybiškas ir nebrangus.

Barzdaskutė Saturn ST-HC7394

Ši barzdaskutė bus reikalinga visiems vyrams... be barzdos. Ji nedidelė ir patogi, todėl gali būti naudojama kiekvieną rytą ir vakarą. 4 skutimosi peiliukai glotniai ir švariai skuta barzdos plaukelius. Rekomenduojama turėti visiems vyrams, kuriems kartais pabosta mosikuoti skustuvu ir taškytis putomis.

Šios dovanos gali būti dovanojamos praktiškai bet kuriam vyrui. Jų naudą pajus ir moterys. Visada galima rasti ir brangesnių alternatyvų, bet viskas priklauso nuo dovanų biudžeto. Vyrams dažnai svarbu ne kiek pinigų išleista dovanai, o tiesiog parodytas nuoširdus dėmesys.