TOP 5 derekis.lt dovanos vaikui

Dovanodami dovanas vaikams visada atsižvelkite į jo amžių. Žaislai – universali dovana vaikams iki 11-12 metų. Vyresniems žaislų jau nelabai reikia, todėl prieš šventes prasideda dvasiniai vargai, kai reikia sugalvoti, kokią dovaną vaikui (paaugliui) padovanoti.

Norime pateikti 5 konkrečius pasiūlymus. Apsvarstykite juos, įvertinkite kainos ir kokybės santykį. Visada galite rasti ir kitų alternatyvų. Viskas priklauso nuo to, kiek pinigų vaiko dovanai galite skirti.

Dantų šepetėlis Philips HX6321/03

Elektrinis dantų šepetėlis nėra jokia naujiena jau dešimtmetį, tačiau dabar jo kaina yra taip sumažėjusi, kad tai gali puiki dovana visiems paaugliams iš eilės. Dantis rytą vakarą valyti jiems reikia itin kruopščiai, nes jie jau nebe tie pieniški, kurie iškrenta. Dėl to elektriniai dantų šepetėliai yra tikrai gera dovana. Jie turi du svarbius pliusus. Vienas yra tas, kad dantų šepetėlis pats juda ir nereikia mosikuoti rankomis. Antras privalumas – šiame dantų šepetėlyje įmontuotas signalas, kuris įspėja, kad dantų valymas dar nebaigtas ir vaikas turi dar pasivalyti dantis. Taip galima užtikrinti, kad vaikai dantis valytųsi ilgiau, nei 30 sekundžių.

Spragėsių gaminimo aparatas GUZZANTI GZ-130

Šaunesnio prietaiso įsivaizduoti turbūt negalima. Vaikų vakarėlyje jis būtų padėtas garbingoje vietoje ir kurį laiką dirbtų net sukaitęs. Spragėsiai – vis dar vienas iš mėgstamiausių vaikų užkandžių. Taigi toks aparatas pravers praktiškai kiekvieną savaitgalį, kai šeima susirenka žiūrėti penktadienio ar šeštadienio filmo ar sekmadieninio muzikinio šou per televiziją. Vaikų vakarėlio metu taip pat galima valgyti spragėsius. Be to juos visada galima nusinešti į mokyklą ir pavaišinti draugus.

Liks tik nusipirkti spragėsių ir išsirinkti mėgstamus skonius. Tai geriau, nei kepti juos mikrobangų krosnelėje.

Dešrainių gaminimo aparatas Guzzanti GZ 460

Dešrainiai vis dar mėgstami vaikų ir suaugusiųjų, todėl stilingas dešrainių gaminimo aparatas tikrai pravers kiekvienuose namuose. Guzzanti dizaineriai pasistengė, kad šis aparatas dar ir atrodytų „kietai“, šiek tiek senoviškai, kad jaunimui būtų patrauklus prietaisas. Jis veikia gana paprastai:yra du nusmailinti nerūdijančio plieno strypai, ant kurių užmaunama ir šildoma dešrainio bandelė. Vienu metu galima šildyti dvi bandeles. Viduryje yra speciali talpa dešrelėms šildyti. Pašildote bandelę, pripilate mėgstamų padažų, su virtuvinėmis žnyplėmis imate pašildytą dešrelę ir įkišate į bandelę – viskas, jūsų dešrainis paruoštas. Tai sugeba padaryti kiekvienas vaikas ir paauglys.

Ledų gaminimo aparatas Guzzanti GZ-155

Ledų gaminimo aparatas – puiki dovana ne tik vaikam s, bet ir jų mamoms, norinčioms namuose pasigaminti savų ledų. Šis Guzzanti aparatas yra stilingas ir gali gaminti skirtingus ledus – pieniškus, šaldytą jogurtą, šerbetą. Talpa – 1,5 litro, tad per 20-30 minučių galima pasigaminti kokybiškų naminių ledų visam vakarėliui arba šeimos nariams.

O kokio skonio bus ledai priklauso nuo recepto, kurių rasite internete.

Elektrinis paspirtukas Manta MES806

Manta Katana paspirtukai – brangi, tačiau įspūdinga dovana bet kuriam vaikui ar paaugliui. Šis paspirtukas vienu įkrovimu nuvažiuoja 20 kilometrų. Juo gali važinėti žmogus, sveriantis ne daugiau 100 kg, tad šis elektrinis paspirtukas yra pritaikytas būtent jaunimui. Paspirtukas yra sulankstomas, todėl jį nesunku nusinešti į pamokas, jis nesunkiai telpa į daiktų spintelę mokykloje. Kaip minėjome, tai brangi dovana, tačiau tinkamai važinėjant galima ir mokyklą su juo pabaigti.

Vaikams geriausia dovanoti tai, kas yra naudinga ir stilinga. Tai daiktai, kuriais galima šiek tiek pasipuikuoti prieš draugus. Ne visi gali sau leisti naujausią telefoną, todėl yra kitų dovanų, kurios tinkamos vyresniems nei 12 metų vaikams.