TOP 5 derekis.lt dovanos tėčiui

Tėtis visada atsisakys brangių dovanų, nors giliai širdyje ir bus dėkingas bet kokia dėmesio apraiška iš jūsų pusės. Visi „laurai“ atitenka mamoms, tačiau mylimam tėčiui irgi galima padovanoti šį bei tą naudingo ir gražaus per populiariausias šventes.

Pateikiame keltą pasiūlymų, ką dovanoti tėčiui, kuriam jau per 40-50 metų. (Jaunesni dažniausiai patys dar dovanoja savo tėčiams dovanas, o iš savo vaikų laukia paklusnaus elgesio ir piešinių...)

Oro valytuvas Guzzanti GZ-999

Su amžiumi prasideda vis ūmesnės kvėpavimo takų ligos. Tam užkirsti kelią galima namuose pasistačius oro valytuvą – jonizatorių. Išvalytas namų oras tikrai prisideda prie visos šeimos gerovės, dėl to valytuvai statomi miegamuosiuose ir svetainėse. O tam ir reikalingas stilingas dizainas, kuriuo šis Guzzanti jonizatorius ir pasižymi. Jis nėra galingas, tinka kambariams iki 50 kv.m. Bet savo darbą atlieka tikrai gera – oras yra išvalomas, veikia labai tyliai, o filtrą keisti reikia kas pusmetį. Tai vienas juokas, todėl šis modelis tinka ir vyresnio amžiaus žmonėms, kreivai žiūrintiems į tas naujoviškas technologijas. Nauda – pagerėjusi sveikata ir geresnė savijauta atsikėlus kiekvieną rytą.

Peilių galąstuvas GUZZANTI GZ 005

Visi virtuvės šefai žino, kad pavojinga pjauti ne aštriu, o blogai pagaląstu peiliu. Tada reikia papildomų pastangų, spaudimo, o tada ir atsitinka visos nelaimės. Kai peilis išgaląstas tinkamai, jis pjauna viską labai greitai ir lygiai.

Kam mokėti tiek pinigų, kai budė kainuoja vos kelis eurus? Deja, su senoviška bude (pailgu dalgių galąstuvu) dabar jau niekas peilių nebegalanda. Nereikalingas ir „šmirgelis“ – diskinis galąstuvas. Tai atgyvena. Peiliams galąsti dabar yra specialūs prietaisai su deimantiniais diskeliais. Tiesiog įjungiate į elektros lizdą ir pora kartų perbraukiate peilį per specialų griovelį. Viduje esantys deimantiniai galandinimo diskai padaro visą darbą už jus. Ir saugu, ir profesionalu. Ir daugiau jokių skundų ir bambėjimų „vyras namie, o peilio pagaląsti negali...“

Seifas Guzzanti GZ-503

Šiaip seifas turėtų būti kiekvienuose namuose. Akivaizdu, kad tėčiui reiktų patikėti šio seifo sumontavimą ir užmaskavimą. Tai gali būti ir skylė sienoje po paveikslu, ir spinta. Bet kuriuo atveju, seife turi būti ką saugoti – dokumentai, papuošalai, savigynai įsigytas ginklas ir t.t. Svarbu, kad kodo nepamirštumėte.
Seifu naudojasi dar kažkas? Tada visada pravers tokia funkcija, kaip paskutinių 100 atidarymų istorija. Tada bus matyti, kada seifas buvo atidarinėjamas ir tikriausiai bus įmanoma atsekti, kas ir kokiu tikslu tai darė.

Elektrinis grilis Polaris PGP 1102D

Norite namuose išsikepti kebabą? Šis prietaisas tiks idealiai. Susivyniojate ir pakaitinate. Šiai elektrinis grilis yra skirtas mėsai kepti. Jis labai praverčia žiemą, kai nėra galimybių mėsos kepti lauke. Arba bute, kur nėra didelio grilio.
Ar reikia minėti, kad grilyje keptas maistas yra sveikesnis, nes iš jo išvarva riebalai? Jis kompaktiškas, daug vietos neužima. Tiesa, elektros „suvalgo“ gana nemažai, nes yra pakankamai galingas – 2400 W.

Dulkių siurblys - šluota Polaris PVCS 0922HR

Jei manote, kad vyrams labai malonu siurbti dulkes, tai klystate. Susilenkus stumdyti dulkių siurblio vamzdį pirmyn atgal ir tampyti laidus po visą kambarį – darbas ne iš maloniųjų. Dėl to ir rekomenduojame tėčiui padovanoti šią šluotą. Tiksliau tai dulkių siurblys su ilgu vamzdžiu ir specialias antgaliais. Jis dažniau naudojamas kaip šluota, nes nėra toks galingas, kaip rimtas dulkių siurblys. Be to jo kotas nuimamas, o uždėjus specialų antgalį galima siurbliuoti baldus, automobilį. Tai labai pravartus namuose daiktas ne tik tėčiams, bet ir mamoms. Svarbu, kad būtų pakankamai galingas ir veiktų ilgiau nei 15 minučių vienu pakrovimu. Šis modelis kaip toks ir yra. Dirba iki 25 minučių, o galia – 60 W.

Tėčiui dovanas rinkite tik naudingas – jam nereikia mažmožių. Nebent iš tų mažmožių šviečia jūsų ir vaikaičių veidai. Jei dovana yra gana brangi, nepabijokite kooperuotis su kitais giminaičiais. Svarbu, kad visi drauge tą dovaną įteiktumėte ir skirtumėte tėčiui daugiau dėmesio. Būtent dėmesys ir išlieka pagrindine dovana.