TOP 5 derekis.lt dovanos mamai

Ką padovanoti savo nuostabiajai mamai, kad per šventes ji sulauktų ne tik reikiamo dėmesio, bet ir naudingų dovanų? Paprastai mamos sako, kad joms nieko nereikia, pakanka tik atvažiuoti į svečius. Tai netiesa! Kiekviena mama savo vaikų dovanas vėliau prisimena dar ne vienerius metus, nesvarbu, kad jų „nenorėjo“. Rinkdamiesi dovanas pagalvokite, kad reikia tokio daikto, kuris būtų naudingas, nebrangus ir šiek tiek originalus. Štai keletas mūsų pasiūlymų, ką šiais metais savo mamai ar močiutei galite padovanoti.

Pieno putų plaktuvas GUZZANTI GZ-006   

Kiekviena mama mėgsta gerti kavą. Nesvarbu, kokio amžiaus būtų – kavos ritualas su metais darosi tik svarbesnis. Kokia kava be tobulai išplakto pieno? To rankomis idealiai nepadarysi. Dėl to ir reikalingas šis specifinis, bet labai buityje naudingas prietaisas – elektrinis pieno plakiklis.
Iš tikrųjų putų plaktuvas yra panašus į elektrinį virdulį. Jis taip pat gali pašildyti pieną, tad jis kavos neatvėsins, o karštos putos išsilaikys puodelio viršuje. Pieno pašildymas irgi vykdomas vieno mygtuko paspaudimu. Jis pašildo pieną iki 70 laipsnių temperatūros, bet jo neužverda. Pienas niekur neišbėgs, bet bus karštas – idealus gėrimas prieš miegą ar susirgus.

Siuvimo mašina Guzzanti GZ-116   

Daugelis mamų turi siuvimo mašinas, todėl prieš dovanojant reiktų pasitikslinti, kokio senumo mamos siuvimo mašina. Jei ji mena praėjusį amžių, pakeisti naujesniu modeliu tikrai nepakenks. Per pastarąjį dvidešimtmetį siuvimo mašinos tikrai pasikeitė, nors siuvimo principai lieka tie patys jau tūkstančius metų. Siuvimo mašina Guzzanti yra stilinga ir kompaktiška. Ji taip pat nėra tokia brangi, kaip pasaulyje garsių gamintojų modeliai. Jei mama siuva retai, šis modelis yra idealus, nes nebrangus ir kompaktiškas. 12 siuvimo programų visiškai pakaks bet kokiems rūbams sutaisyti. Tikrai gera dovana.

Blynų keptuvė Guzzanti GZ-605   

Koks yra visų močiučių maistas, kurį valgo net ir išrankiausi vaikai? O taip, tai BLYNAI. Jūsų mama visada keps skaniausius blynus pasaulyje, nesvarbu su kuo ir ant ko. Ta proga padovanokite jai šiuolaikišką blynų keptuvę. Tai elektrinis prietaisas, skirtas tik blynų kepimui. Jis turi didelį padą, kuris akimirksniu įkaista iki reikiamos temperatūros ir galima iš karto kepti blynus. Aliejaus tokiam prietaisui nereikia – čia ne keptuvė. Blynai neprisvils dėl specialios dangos.
Pridedamas ir T formos blynų tešlos lyginimo įrankis. Jis padeda tolygiai paskleisti blynų tešlą ant 30 cm pločio kepimo plokštę. Taip galima greitai iškepti lietinius, į kuriuos galima suvynioti įvairius priedus – varškę, uogienę, net troškinį su šonine. Taip gimsta skaniausi pasaulyje lietiniai. Dovana nebrangi, stilinga ir saugi. Jūsų mamai tikrai patiks. Jei esate mama, patiks ir jums pačioms – užsiminkite apie tokią dovaną savo vyrui ir vaikams – tegul jus nustebina...

Konvekcinė krosnelė SATURN ST-CO9151 RED   

Konvekcinės krosnelės būna ne tik įmontuojamos. Jos nebūtinai kainuoja kelis šimtus eurų. 12-17 litrų talpos konvekcinė krosnelė gali būti tiesiog prijungiama prie elektros ir tinkama kepti, garinti, troškinti. Į ją kuo puikiausiai telpa visa višta ar net nedidelis kalakutas. Tai puikus būdas paruošti gardžius patiekalus visai šeimai. Jūsų mama tai tikrai įvertins.
Kuo konvekcinė krosnelė tokia ypatinga? Tuo, kad maistas gaminamas greičiau, nes šildomas iš visų pusių tolygiai. Tai užtikrina cirkuliuojantis karštas oras. Labai gera dovana kiekvienai mamai, mėgstančiai gaminti, bet nemėgstančiai valyti orkaičių...

Drabužių garintuvas STEAMONE PRO2000   

Drabužių lyginimas – sudėtingas ir kartais net pavojingas darbas. Jo nemėgsta dauguma mamų. Drabužių garinimo sistema pakeičia lyginimo procesą iš esmės. Daugiau jokių lentų – tiesiog pakabinate iš skalbyklės ištrauktą sausą rūbą ant pakabos ir keletą kartų paliečiate specialia galvute, per kurią teka karštas garas. Tai puikus būdas atnaujinti rūbus jų net neskalbiant. Be taip labai patogu lyginti švarkus, jautrių audinių palaidines, kaklaraiščius ir kitus rūbus, reikalaujančius kruopštumo.

Drabužių garintuvas – gana brangi dovana. Šis modelis pagamintas Prancūzijoje, todėl kaina gali pasirodyti kiek didoka. Bet juk visada galima daryti bendrą dovaną. Patikėkite, mama padėkos, nes jai nebereikės net susilenkti, norint išlyginti rūbus.

Tai tik kelios dovanos, kurias galite padovanoti savo mamai ar močiutei. Mylėkite savo mamas, dovanokite joms dovanas ir pasaulis bus daug geresnis ir gražesnis.