Su „Trio“ sutaupysite trigubai daugiau vietos virtuvėje

Jei jūsų virtuvei yra skirta daugiau nei 12 kv. m. ploto, šio straipsnio galite daugiau ir nebeskaityti. Vietos taupymas jums tikrai neaktualus. Bet jei norite mažos ir kompaktiškos virtuvės, siūlome pasidomėti nauja Candy produktų linija „Trio“. Bet apie viską iš pradžių.

Problema – itin mažos virtuvės

Šiuolaikinis miestietis dažniausiai gali įpirkti nedidelius 1-2 kambarių butus nuo 35 iki 45 kv.m. ploto. Įsirenginėdamas būstą žmogus susiduria su didele dilema – ką daryti su virtuve? Daryti ją atskirą ir tam skirti bent 12 kv. metrų, kad būtų galima pastatyti ne tik spinteles, bet ir nedidelį stalą su kėdėmis? Bet kuriuo atveju, virtuvės baldams be šaldytuvo reikės išnaudoti bent 2 kv. m. Tai bent 4 spintelės, kurių matmenys apie 70x70 cm.: spintelė orkaitei, spintelė indaplovei, spintelė plautuvei ir stalčių spintelė. Tai minimumų minimumas.

Norint sutaupyti vietos virtuvėje, reikia labai apgalvoti kiekvieno centimetro panaudojimą.

Kaip sutaupyti vietos virtuvėje ir pinigų buitinei technikai

Ar pastebėjote, iš ko susideda virtuvės baldų juosta? Iš tam tikrų spintelių, kuriose montuojama reikalingiausia buitinė technika: indaplovė, orkaitė ir kaitlentė. Tai yra mažiausiai 2 spintelės, bet tik tokiu atveju, kai kaitlentė montuojama virš orkaitės. Štai čia į pagalbą mažų virtuvių savininkams ateina italų buitinės technikos gamintojas Candy su savo „Trio“ serija.

„Trio“ yra trejetas. Tai trys skirtingi virtuvinės buitinės technikos prietaisai viename.

„Trio“ serijos unikalumas

Candy „Trio“ gaminiai yra unikalūs tuo, kad sugebėjo į orkaitę sukišti indaplovę išlaikydami tuos pačius matmenis – 60x60x86 cm (aukštis). Tai pastatoma kombinuota viryklė su indaplove, jei reikia tikslaus apibūdinimo.

Gamintojai pastebėjo, kad daugeliu atveju orkaitės yra naudojamos ne pilnu pajėgumu – jose yra ruošiamas vienas ar du patiekalai vienu metu, todėl lieka laisvos vietos. Standartinėse orkaitėse vienu metu galima ruošti tris patiekalus ant grotelių ir dviejose skardose. Kas nutinka, kai trečiai skardai skirta erdvė yra panaikinama? Atsiranda papildomos vietos po orkaite esančiai erdvei.

Perkantys įmontuojamus baldus jau pastebėjo, kad po orkaite galima papildomai įmontuoti pašildymo stalčių ar vakuumavimo prietaisą, taip pat padaryti atskirtą stalčių keptuvėms ar skardoms. Bet pastatomose viryklėse ši vieta visada buvo išnaudojama gana neefektyviai. Dėl to italų gamintojai ir nusprendė, kad reiktų po orkaite įmontuoti dar ir papildomą prietaisą. Kodėl gi ne indaplovę?.. Štai taip ir atsirado „Trio“ gaminiai.

„Trio“ techninės savybės

Candy „Trio“ pviryklės-indaplovės yra skirtos ne itin dažnai gaminantiems. O tai yra užimti, jauni žmonės, kuriems viryklė reikalinga tik savaitgaliais, kaip ir indaplovė, nes joje turi skalbtis 6 lėkštės ir 4 puodeliai.

„Trio“ yra dviejų rūšių – su elektrinėmis ir dujinėmis kaitlentėmis. Elektrinės kaitlentės yra standartinės keramikinės, o dujinės – keturių skylių dujinė kaitlentė su dangčiu. Prijungti šią viryklę galima tik pasikvietus į pagalbą kvalifikuotą elektriką arba dujų tarnybos specialistą.

Energetinė klasė – A, o tai reiškia, kad ši viryklė-indaplovė sunaudoja gana nedaug elektros energijos. Tai taupus prietaisas.

Dujinė ir keramikinė kaitlentės turi po 4 pilno dydžio kaitvietes, todėl ant jų vienu metu galima ruošti maistą 4 puoduose.

Orkaitė yra nedidelė, 39 litrų talpos. Į komplektą pridedamos grotelės bei kepimo skarda. Orkaitėje yra konvektorius, todėl tai galima laikyti ir konvekcine krosnele. Orkaitės valdymas – ratuku. Tiesiog nustatomas rėžimas ir pasirenkama temperatūra.

Indaplovė yra skirta 6 indų komplektams. Ji turi įdedamą krepšelį stalo įrankiams. Viskas sudedama į vieną ištraukiamą stalčių. Vanduo ir nuotekos prijungiamos standartiškai. Indaplovėje yra penki pagrindiniai rėžimai, tad joje galima plauti ir labai pridegusius puodus, ir stiklinius indus, kuriems reikalinga ne tik švara, bet ir blizgesys. Valdymas – kaip ir daugelio indaplovių – durelėse.

Candy „Trio“ kainuoja mažiau, nei 3 skirtingi buities prietaisai, todėl įsigydami šią prekę taupote ne tik vietą, bet ir pinigus, kuriuos galite skirti kitai virtuvės buitinei technikai, pavyzdžiui, gartraukiui.

Tokia kompaktiška viryklė-indaplovė idealiai tinka kaimo turizmo sodybose, nedideliuose bendrabučio kambariuose, nuomojamuose apartamentuose ir mažuose butuose. Ji stilinga ir kokybiška, nes Candy yra pakankamai gerai žinoma buitinės technikos gamintoja Europoje (Candy prekės ženklas priklauso kitam gerbiamam gamintojui Haier). Tai labai geras sprendimas visose nedidelėse virtuvėse.

Išsirinkite savo CANDY TRIO jau dabar!