Stereo kolonėlių sistema Bose® Acoustimass® 3 V (spalvą galima pasirinkti)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 380 

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Prekės ženklas
  BOSE
  Garantija
  2 metai
  Pristatymo terminas
  2-7 d.d.
 • Bose® Acoustimass® 3 V stereo kolonėlių sistema

  Acoustimass® 3 kolonėlių sistema, nepastebima, tačiau įspūdinga. Iš mažučių kolonėlių sklinda tarsi natūralūs garsai. Ši sistema-puikus pasirinkimas norintiems įgarsinti nedideles patalpas. Galima naudoti ir kaip namų kino komponentą.

  Acoustimass kolonėlių technologija mažoms patalpoms

  Akustinės garso kolonėlės skleidžia itin kokybišką, natūralų žemų dažnių garsą ir įspūdingus, dramatiškus kino filmų efektus. Acoustimass žemų dažnių modulis skleidžia nedeformuotą garsą, o jį paslėpti galima ir už baldų, todėl susidaro įspūdis, tarsi visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kolonėlių.

  Aiškų ir sodrų garsą skleidžia tik dvi Virtually Invisible® cube kolonėlės. Sukuriamas natūralus ir tarsi tikroviškas garsas. Šios miniatiūrinės kolonėlės lengvai pritvirtinamos prie sienos ar lubų bei pastatomos ant įvairių paviršių specialių stovų pagalba.

  Stereo garsas yra tik dalis iš Acoustimass 3 galimybių. Mėgaukitės tokia pačia kokybe žiūrėdami kino filmus kaip ir klausydamiesi muzikos.

  Acoustimass® žemų dažnių modulis

  Optimalus Acoustimass žemų dažnių modulis yra sukurtas derinant naujausias technologijas, todėl žemi dažniai atkuriami aiškiai ir be trukdžių netgi labai garsiai grojant. Žemų dažnių modulį galima pastatyti beveik visur, netgi už baldų ir todėl atrodo, kad visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kubo kolonėlių.

  Virtually Invisible® cube kolonėlės

  Didelio tikslumo kino filmų ir muzikos kūrinių garsas sklinda tik iš dviejų kolonėlių, kurių kiekviena yra tik 7.5 cm aukščio. Nepastebimos ir lengvai montuojamos bet kurioje vietoje.

  Bose® Acoustimass® 3 V techniniai duomenys:

  • Virtually Invisible® kolonėlė:9.5 cm A x 8.32 cm P x 8.49 cm G (1 kg)
  • Acoustimass žemų dažnių kolonėlė:35.5 cm A x 19 cm P x 32 cm G (6.2 kg)
  • Pakuotės svoris:10,7 kg
  • Pakuotėje: 2 Virtually Invisible II kartos kolonėlės Acoustimass žemų dažnių kolonėlė 4 kabeliai – 20 ft (6.1 m) Kolonėlių guminiai padukai

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Apie gamintoją:

  BOSE – kompanija įkurta Amerikoje, kuri kria, gamina ir parduoda garso aparatūrą. Pagrindinė steigėjų vizija yra ne kaip greitai uždirbti pinigų, bet kaip išrasti naujų technologijų, kurios duotų naudos žmonėms, augintų kultūrą ir būtų vertinamos visame pasaulyje. BOSE vienintelis tikslas yra, kurti tokius produktus, kurių klientai negautų niekur kitur.