Spragėsių gaminimo aparatas – puiki dovana spragėsių mėgėjams

Spragėsių,arba dar kitaip vadinamų popkornųaparatas – džiaugsmas ir mažiems ir dideliems. Pripažinkime, retas kino seansas nepraeina be spragėsių, tai jau tapę tikra tradicija. Spragėsiai populiariu užkandžiu tapę ne tik kino teatre, tačiau ir vakarėlių metu, ar leidžiant jaukiai vakarą ant namų sofos, su mėgstamu filmu. Su spragėsių aparatu šį užkandį pagaminsite ne tik lengvai ir greitai, tačiau spragėsių mėgėjai jais galės gardžiuotis nors ir kiekvieną dieną.

Kaip veikia spragėsių gaminimo aparatas?

O veikimo principas čia visai ne sudėtingas, lengvai pagamins ir tas, kuris virtuvėje tik naujokas. Jokių išmanių mechanizmų, papildomų mygtukų čia nėra, dažniausiai įrenginiuose yra vienas – išjungimo ir įjungimo (paleidimo) mygtukas, tad spragėsius gamintis bus iš tiesų paprasta ir lengva.

Jums tereiks į specialią aparate esančią talpyklą suberti kukurūzus ir per 3 -5 min spragėsiai bus paruošti. Į talpyklą skirtą kukurūzams nedėkite jokių dažų, prieskonių ar kitų maisto produktų. Norintiems sūrių ar saldžių popkornų, juos galėsite pasigardinti jiems išsproginėjus. Dažniausiai aparatai turi ir specialų dubenį, iš kurio ir galėsite valgyti mėgstamą užkandį, tad tam nereikės naudoti net papildomų indų.

Spragėsių aparatas itin lengvas ir neužima daug vietos, tad juos gaminti galėsite bet kurioje vietoje, ar jį vežtis pas draugus. Taip pat galite rinktis norimą skonį, tiek mėgstantiems sūrius, tiek saldžius popkornus - tai puiki alternatyva,
nes pagamintus spragėsius galite pagardinti norimais prieskoniais, ar aplieti gardžiąja karamele.

Pasinaudojus aparatu būtina jį kruopščiai išvalyti, nes maisto likučiai gali pradėti gesti ir taip skleisti nemalonius kvapus. Aparato dalys lengvai išimamos, tad jo indus galima lengvai išplauti, ar išvalyti šluoste.

Kaip išsirinkti?

Norintiems spragėsių aparatu mėgautis didelėje draugų kompanijoje, ar šventėje, tuomet vertėtų pagalvoti apie didesnį aparatą, talpinantį ir galintį vienu metu pagaminti didesnį kiekį popkornų. Tokie aparatais dažniausiai bus kur kas brangesni už mažesnius, skirtus kasdieniniam naudojimui mažais kiekiais. Tačiau ir su mažu aparatu galite pagaminti didelį kiekį mėgstamo užkandžio, tačiau teks ilgiau paplušėti virtuvėje, laukiant kada spragėsiai išsproginės.
Spragėsiuose yra labai daug skaidulų, tad juos valgyti - sveika. Tik normuokite cukraus bei druskų kiekius, kurie dedami ant viršaus. Norintiems sveikesnio varianto – rinkitės tokį aparatą, kuriam nereikalingas joks aliejus, o spragėsiai išsprogsta karšto oro būdu, tokiu principu pagamintas užkandis bus mažiau riebus ir sveikesnis. Išbandykite kuo daugiau skirtingų receptų, kad gomurys pajustų vis daugiau skirtingų skonio potyrių.

Išsirinkite spragėsių aparatą internetu – palyginkite norimus modelius, dydį ir žinoma dizainą, kuris tiktų prie jūsų namų interjero.

Paverskite savo kino vakarą ar vakarėlį dar įsimintinesniu. Spragėsiu aparatus įsigyti galite čia –>>>