Prekių katalogas

Šokolado fontanas – tikriems gurmanams

Pripažinkime, mažai kas nemėgsta šokolado. Geras, kokybiškas šokoladas – tikras smaližių ir mažųjų džiaugsmas. Tačiau verta nepamiršti, kad šiuo saldumynu nereikia daug piktnaudžiauti, o jeigu be galo mėgstate ir be šokolado tiesiog negalite nei dienos, išbandykite – šokolado fontaną.

Šokolado fontanai tikrai nepaliks abejingų saldumynų mėgėjų. Jo veikimo principas itin paprastas, šokolado fontaną tereikia užpildyti norimu šokoladu, o tuomet, pradės tikras šokolado vakarėlis! Šokolado fontanai neveltui praminti – fontanais, mat šio prietaiso išlinkimai ir kaskados kuriomis teka šokoladas primena tikrą fontaną.

Jeigu esate tikras šokolado gurmanas, šis prietaisas ne tik nustebins, bet ir nepaliks abejingų net ir didžiausių smaližių. Fontanai gali papuošti ne tik Jūsų kasdieninį stalą, bet ir tapti puikia šventės dalimi. Šokolado fontanai ypač mėgstami įvairiose šventėse: vestuvėse, vaikų šventėse, ar kituose vakarėliuose. Šis prietaisas šventėse stebina ne tik mažus, bet ir didelius. O jeigu juo norite mėgautis kur kas dažniau, tuomet šis prietaisas neabejotinai turi atsidurti namų lentynoje.

Jei vis dar abejojate, pateikiame nenuginčijamus faktus ir privalumus apie šokolado fontanus.

Šokoladas

Galite naudoti, bet kokį pasirinktą, mėgstamą šokoladą. Tai gali būti tiek baltas, juodas, ar klasikinis – pieniškas. Šokoladus galite maišyti. Taip pat, specializuotose parduotuvėse galite rasti ir šokoladus, skirtus šiems fontanams. Tokie šokoladai lengviau lydosi, yra aromatingesni. Ieškokite naujų skonių ir atraskite jums labiausiai patinkantį šokolado skonį fontanui.

Veikimas

Fontanų veikimo principas itin lengvas. Tereikia indą užpildyti skystu šokoladu ir jį pajungti tekėjimui. Fontanas veikia tiek laiko, kiek norite ir kiek užpildote jį šokoladu. Tai gali būti nuo kelių valandų iki 10 ar net daugiau. Tačiau atminkite, kad mėgautis šokoladu reiktų saikingai.

Priežiūra

Vos tik įsigijus prietaisą rekomenduojama iš pradžių jį švariai ir tinkamai praplauti ir paruošti naudojimui. Po šokolado fontano fiestos nepamirškite atidžiai jo išvalyti, išplauti kaskadas. Prietaisas liečiasi su maisto produktu, todėl tinkamai neišvalius ar palikus likučius jie gali pradėti gesti ar skleisti nemalonius kvapus.

Kokį šokolado fontaną pasirinkti?

Jeigu šiuo prietaisu mėgausitės namuose, su šeimos nariais ar nedideliu būriu žmonių – rinkitės kompaktišką ir nedidelį su 2 -3 kaskadomis, sveriantį vos 1- 2 kilogramus, tad lengvai galėsite jį pernešti iš vienos vietos į kitą. Tokie šokolado fontanai yra pigesni, tačiau ne ką prastesni už didesnius. Jeigu fontaną naudosite dažnai, dideliame būryje žmonių, ar nuomosite jį – tuomet rinkitės didesnį, su bent 5 esančiomis kaskadomis, arba dvigubą fontaną, kuriame bus galima lydyti ir skirtingų skonių šokoladus.

Šokolado fontaną galite naudoti su įvairias vaisiais, ar kitais norimais maisto produktais. Geriausia įsigyti specialius pagaliukus, kurių pagalba užmovus vaisių skiltelę ar kitą produktą, lengvai pasieksite tekantį šokoladą ir mėgausitės nepakartojamu skoniu.

Džiaukitės saldžiomis akimirkomis. Šokoladų fontanų įsigykite čia - >>>