Šiltnamis „Gaspadinė“ 2,6 metro pločio ir 8 metrų ilgio, 6mm storio + DOVANA LENTYNA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 850 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Šiltnamis „Gaspadinė“ 2,6 metro pločio ir 8 metrų ilgio

  Prekės ženklas
  Gaspadinė
  Garantija
  10 metų
  Pristatymo terminas
  7-21 d.
 • Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti savos serijinės gamybos
  LIETUVIŠKĄ šlaitinį šiltnamį " GASPADINĖ"
  kurio patogumu ir tvirtumu jau įsitikino ne viena mūsų pirkėjų šeimyna !

  Ilgametė mūsų bendradarbiavimo su daržininkais mūgįjais ir profesionalais patirtis, padiktavo poreikį sukurti ir pagaminti šiltnamį, kuris atitiktų net ir reikliausiųjų poreikius.
  Erdvus, aukštas ir itin patvarus šiltnamis " GASPADINĖ" parduodamas KOMPLEKTE su cinkuotu pamatiniu pagrindu ir durimis ( su orlaidėmis ) ABIEJUOSE šiltnamio galuose.
  Lengvai surinkę šiltnamį, jį pastatysite savo sklype be didesnio vargo. Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų - šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų "kojas" su skersinukais ( jos jau yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio kojos neleis vėjui jo pajudinti, o cinkuoto plieno pamatas suteiks šiltnamiui papildomo stabilumo.
  Šiltnamio aukštis yra net 2,42m. todėl jį labai vertina tikri daržininkai, nes šiame šiltnamyje be jokio vargo auga aukštaūgiai agurkai ar pomidorai.

  Durys yra sustiprintos papildomais skersiniais, kad nebūtų „gumines“ į duris įmontuotos tvirtos metalinės rankenos, kurios tarnaus tikrai ne vienerius metus. Prie šiltnamio prikomplektuoti kabliai, naudojami užkabinti atidarytas duris, kad jų nedaužytų vėjas.

  (Polikarbonato plokštėms suteikiama 10 metų gamintojo garantija nuo lūžimo dėl oro sąlygų pokyčių ar krušos (maksimalus krušos diametras - 20mm, kritimo greitis - 21 m/s), taip pat suteikiama 10 metų garantija nuo didelio skaidrumo praradimo (virš 6%).

  Abiejuose šiltnamio galuose yra dureles, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidė. Dėka durų abiejuose galuose, jus galesite šiltnamį pertverti ir skirtingose pusėse auginti skirtingas daržoves.

  SVARBI INFORMACIJA renkantis ŠILTNAMĮ:

  Išmatavimai:
  Plotis - 2,64metro
  Aukšis - 2,42metro
  Ilgis - 4, 6, 8, 10 metro

  1mm storio aliuminio profiliai.
  Šiltnamis komplektuojamas kartu su cinkuoto metalo pamatu.
  Iš abiejų pusių durys, kuriu viršus atsidaro kaip orlaidė.
  Komplekte 2-u stoglangiai.
  Šiltnamio danga jau paruošta montuoti – išpjaustyta, komplekte speciali difuzinė juostelė.  SVARBU: Pasidomėkite ir polikarbonatinės dangos kilme. Ar tikrai ji atlaikys sniego apkrovą ( mūsų parduodami šiltnamiai atlaiko daugiau nei 100 kg/m2 ), krušą (maksimalus krušos diametras - 20mm, kritimo greitis - 21 m/s) ir ar po trumpo laiko nepagels ?

  SVARBU: Pasižiūrėkite kaip šiltnamio duryse įmontuotos orlaidės - jei atsidaro tik šiltnamio orlaidės viršus ( kaip plastikinių langų ), o ne šonas - lyjant lietui per paliktą atvertą orlaidę į Jūsų šiltnamį prilis. Ir prilis tiesiai ant šiltnamio viduje esančio takelio.

  SVARBU : Prieš pirkdami šlaitinį šiltnamį, pasiteiraukite, ar gausite pilną komplektą - ty. ar polikarbonato lapus jau gausite išpjaustytus ir paruoštus montavimui. Atminkite, kad polikarbonato lakštų išmatavimai - 2,1m x 6m ir kad ji išpaustyti ir paruošti montavimui namų sąlygomis nėra taip paprasta. Lygiai taip pat ir su lakštų transportavimu, kadangi dideli ( net susukti ) polikarbonato lapai telpa ne į visas transporto priemones. Būtent dėl to šitą rūpestį mes pasiliekame sau ir pristatome Jums VISĄ PILNAI PARUOŠTĄ MONTAVIMUI ŠILTNAMĮ tiesiai į Jūsų kiemą !!
  IR DAR : Šiltnamio komplektacijoje turėtų buti ir difuzinė plėvelė polikarbonato lapų galų užsandarinimu. Būtent difuzinės, kvėpuojančios juostelės neleidžia i polikarbonato lapo vidų patekti žemėms, purvams ir dulkėms, o iš lapo kanalėlių vidaus išleidžia susikaupusią drėgmę. Taigi, trumpai tariant - šios papildomos priemonės apsaugo Jūsų polikarbonato lapus nuo pažaliavimo, nuo skaidrumo praradimo ir kitų negerumų.