Prekių katalogas

Dušo atramos

  • Išsirinkite kokybiškas, žinomų prekės ženklų dušo atramas geromis kainomis. Kokybe pasižyminčios dušo atramos suteikia stabilumo dušo kabinai, montuojamos kartu su konkretaus modelio ir tipo dušo padėklais.  

  • Dušas vonios kambariuose suteikia patogumo, taupo vietą bei sunaudojamo vandens kiekį. Dušų pasirinkimas itin platus – nuo klasikinių, standartinių iki modernių, berėmių stiklo konstrukcijų. Dušai gali būti įvairių formų, spalvų, medžiagiškumo. Įsirenginėjant dušo kabiną, ar atsinaujinant seną, svarbu apgalvoti visus dušo kabinos įrengimui reikalingus priedus.

    Dušo atramos – viena svarbiausių dušo kabinos sudedamųjų dalių, nuo kurios priklauso visas bendras kabinos stabilumas. Dušo atramos yra naudojamos išlyginti dušo padėklo plokštumą. Dušo padėklai yra įvairių dydžių, medžiagiškumo, bei dizaino. Kad užtikrintumėte kokybišką dušo kabinos įrengimą ir padėklo stabilumą svarbu pasirinkti kokybiškas ir konkrečiam padėklui skirtas dušo atramas.

    Dušo atramos turi būti pasirenkamos pagal konkretų dušo kabinos padėklo tipą ir modelį. Tik tinkamai parinktos atramos užtikrins ir garantuos padėklo stabilumą. Netinkamai pasirinktos ar sumontuotos atramos gali iškraipyti padėklo padėtį.

    Dušo padėklų atramos pasižymi aukšta kokybe, geba atlaikyti kasdienes apkrovas, drėgmę bei temperatūrų pokyčius. Kartu su atramomis sumontuotas padėklas gali būti apklijuojamas plytelėmis ar apdailos plokštėmis.

    Derekis.lt asortimente išsirinkite iš plataus dušo atramų pasirinkimo savo dušo kabinai ir konkretaus modelio ir tipo padėklui. Rinkitės patikimų, žinomų prekės ženklų kokybiškas atramas Jūsų vonios kambariui.