Prekių katalogas

Plautuvės internetu

 • Plautuvės internetu pigiau. Kokybiškos, išskirtinio stiliaus, įvairių formų plautuvės nesunkiai priderinamos prie bet kokio virtuvės interjero. Kokybiškos ir ilgaamžės plautuvės geromis kainomis.  

 • Plautuvė –viena svarbiausių vietų namų virtuvėje. Nesvarbu ar mėgstate gaminti daug, ar virtuvėje sukiojatės rečiau – plautuvė naudojama yra itin dažnai, todėl jos pasirinkimas turi būti itin atsakingas.
  Plautuvės taip pat kuria ir bendrą virtuvės ir visų namų interjerą. Tad renkantis plautuvę verta atkreipti dėmesį ne tik į jos kokybę, medžiagiškumą, tačiau ir į dizainą. Derekis.lt asortimente galite išsirinkti iš plataus plautuvių asortimento pagal jų dydį, medžiagiškumą, bei dizainą, įvairių spalvų ir formų plautuvę nesunkiai priderinsite prie savo virtuvės interjero.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis plautuvę?

  • Dydis – jeigu virtuvėje sukiojatės dažniau – rinkitės didesnę plautuvę, taip pat didesnė plautuvė pravers jeigu namuose nėra indaplovės. Mažiau gaminantiems, turintiems indaplovę ar taupantiems vietą virtuvėje tikrai užteks ir mažesnio dydžio plautuvės.
  • Forma – plautuvės yra įvairių formų – ovalios, kvadratinės, asimetriškos, penkiakampės ir kt. Formą rinkitės atkreipę dėmesį į bendrą virtuvės ir visų namų interjerą, jeigu vyrauja klasikinis stilius, rinkitės kvadrato formos plautuves, moderniam stiliui puikiai tiks ovalios bei išskirtinių formų plautuvės.
  • Medžiagiškumas – vienas populiariausių pasirinkimų – nerūdijančio plieno plautuvės, tinkančios tradicinėms, klasikinėms virtuvėms, šios medžiagos plautuvės patvarios, malonios medžiagos. Tai taip pat ir vienas pigiausių pasirinkimų. Keramikinės plautuvės – atrodo itin prabangiai, gali būti įvairių spalvų, todėl puikiai tiks norintiems išskirtinumo ir prabangos. Granitinės/akmens masės plautuvės – itin atsparios įbrėžimams, atrodo natūraliai, išskirtinis dizainas, vienas iš trūkumų – gali būti tik matinės spalvos. Akmens masės plautuvės – išskirtinės, ilgaamžės, tvirtos bei atsparios karščiui. Ieškantiems išskirtinio sprendimo virtuvėje.