Prekių katalogas

Geriamo vandens kraneliai internetu

 • Geriamo vandens kraneliai internetu pigiau. Įvairių tipų ir modelių geriamojo vandens kraneliai puikiai tinkantys virtuvės bei vonios kambario erdvėms. Kokybiški kraneliai už prieinamą kainą.  

 • Kokybiški, įvairaus dydžio ir dizainų kranai virtuvės bei vonios kambario erdvėms. Geriamo vandens kraneliai gali būti lengvai pritaikomi prie bet kokio dizaino maišytuvo, bendro virtuvės ar kitos erdvės interjero.
  Geriamo vandens kraneliai yra įvairių rūšių ir tipų – su viena ar dviems rankenėlėmis, atlenkiamu arba sukamu valdymo mechanizmu. Kokį kranelį pasirinkti priklauso nuo Jūsų įpročių bei patogumo. Derekis.lt asortimente rasite šių tipų kranelių:

  • Rankenėle žemyn – rankenėlė esanti apačioje leis patogiai įjungti bei išjungti tekantį vandenį, kadangi jos vieta apačioje, o ne šone ar viršuje, tokiu būdų mažiau apsitaškys paviršiai.
  • Rankenėlė į šoną – dažniausiai įrengiama dešinėje pusėje, viena rankenėlė leidžia patogiai nusistatyti reikiamą vandens temperatūrą ir srovės stiprumą.
  • Atskira rankenelė – tokio tipo rankenėlė nėra montuojama prie maišytuvo, todėl ją galite įsirengti Jums patogiausioje vietoje, tai kartu ir kaip išskirtinė interjero detalė.

  Geriamo vandens kranelių paviršiai dažniausiai yra dengti chromu, todėl jie nereikalauja ypatingos priežiūros. Reguliariai kranelį išvalykite specialiomis priemonėmis nuo susikaupusių kalkių, išblizginkite šluostėmis. Nuo kranelių kalkės nusivalo itin greitai ir lengvai, todėl tai nereikalaus varginančios priežiūros vos tik pasinaudojus juo.