Prekių katalogas

Termoventiliatoriai internetu

 • Termoventiliatoriai internetu pigiau. Greitas, pigus ir patogus būdas apšildyti nedidelio ploto patalpas šaltuoju metu laikotarpiu, taip pat suteikti gaivumo patalpoms šiltuoju metų laikotarpiu. Universalus sprendimas Jūsų namams.  

 • Termoventiliatoriai – greitas ir patogus būdas efektyviai sušildyti nedidelio ploto erdves. Termoventiliatoriai yra kompaktiški, neužima daug vietos, todėl puikiai tinka būsto kambarių, biuro kabinetų ar kitų nedidelių erdvių šildymui, kuomet dar nėra pajungtas šildymas, ar norite papildomos šilumos ir jaukumo aplinkoje.

  Termoventiliatorius veikia stipria oro srove išpučiant į erdvę sušildytą orą, kuris įkaista įrenginio spiralėje. Jie itin ekonomiški, yra prieinamos kainos ir puikios kokybės šildymo įrenginiai. Puikiai tinka trumpalaikiam ploto apšildymui ir net naudojami vasarą, patalpų vėsinimui. Termoventiliatoriai yra įvairių dydžių ir formų, gali būti tiek montuojami ant sienos, tiek pastatomi ant grindų, ar spintelės.

  Termoventiliatoriaus privalumai:

  • kompaktiškas – neužima daug vietos, yra lengvas, todėl patogu pernešti iš vienos vietos į kitą;
  • patraukli kaina – termoventiliatoriai vienas pigiausių įrenginių lyginant su kitais šildymo prietaisais;
  • universalumas – tinka tiek patalpos sušildymui, tiek šiltuoju metų sezonu vėsinimui;
  • efektyvumas – greitai ir efektyviai sušildo nedidelio ploto erdves.

  Derekis.lt asortimente išsirinkite iš plataus termoventiliatorių pasirinkimo. Čia rasite įvairaus dydžio, išvaizdos, parametrų ir įvairių kainų pasirinkimo termoventiletorių kiekvieno poreikiams.