Prekių katalogas

Šilumos siurbliai

  • Šilumos siurbliai internetu pigiau. Šilumos siurbliai inovatyvus ir modernus sprendimas jūsų patalpų šildymui ir vėsinimui, idealus pasirinkimas tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų sezonu. Šilumos siurbliai ekonomiškas sprendimas Jūsų namams.  

  • Šilumos siurbliai – tai šiuolaikiškas sprendimas patalpų apšildymui ir vėsinimui. Tai inovatyvus įrenginys, kuris ne tik maloniai šildo žiemą, bet ir vėsina vasarą. Šilumos siurblio dėka patalpoje oras visuomet yra šviežias ir gaivus.

    Šilumos siurbliai šilumai paskirstyti namuose, ar kitoje vietoje viską ima iš gamtos. Jo veikimo principas itin paprastas – siurblys surenka šilumą iš lauko ar žemės ir jį nukreipia į namus. Šilumos siurbliai taip pat ir pagerina oro kokybę namuose, tai idealiai tinka turintiems astmą, šienligę bei kitas alergijas.

    Šilumos siurbliai yra įvairių dydžių, galingumo ir kainos. Nors tai didelė investicija, tačiau investuojama ne tik į šildymo sistemą, bet ir grynesnį orą bei komfortą. Daugelis šilumos siurblių yra itin modernūs, turi papildomas funkcijas, tokias kaip: wi-fi, triukšmo mažinimas, miego rėžimas ir kitos funkcijos. Jeigu įvairios funkcijos jums nėra prioritetas – šilumos siurblio kaina gali būti gerokai mažesnė.

    Pasirinkus šilumos siurblį sumažinsite ir CO2 kiekį bei energijos sąnaudas. Toks šildymo būdas ne tik bus draugiškesnis aplinkai, bet ir sumažins šildymo išlaidas lyginant su kitais galimais šildymo sprendimais ir įrenginiais.