Prekių katalogas

Populiariausi žaislai vaikams nuo 14 metų

Mokyklinio amžiaus vaikai, paaugliai jau geba puikiai skaityti, rašyti, bendrauti, bendradarbiauti bei naudoti savo socialinius ir intelektinius įgūdžius. Vyresnio amžiaus vaikai, taip pat kaip ir mažesni nori žaislų ir įdomių bei įtraukiančių žaidimų. Žaislai paaugliams lavina, leidžia išplėsti socialinius santykius, sustiprinti turimus įgūdžius. Tokio amžiaus vaikams žaislai turi suteikti ne tik linksmą ir nuotaikingą laiko praleidimą, bet ir naudą. Paauglius domina tie žaidimai, kurie kelia iššūkius, reikalauja loginio mąstymo, tačiau taip pat ir leidžia atsipalaiduoti po įtemptos mokslo dienos. Kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, pateikiame populiariausių žaislų sąrašą paaugliams nuo 14 metų ir vyresniems. Žaislai gali būti pasirenkami ir kaip puiki dovana vaiko gimtadienio ar kitos progos metu.

Paauglius dominantys žaidimai:

  • Modeliukai ir įvairūs konstruktoriai.
  • Strateginiai žaidimai.
  • Lavinamieji žaislai ir kortelės.
  • Moksliniai ir eksperimentiniai žaislai.
  • Nuotolinio valdymo transporto priemonės.
  • Vaidmenų žaidimai.
  • Profesiniai žaidimai.

 Modeliukai ir įvairūs konstruktoriai

Šie žaislai vienas populiariausių pasirinkimų tiek mergaitėms, tiek berniukams. Modeliukai ir įvairūs konstruktoriai yra skirtingi, jie skiriasi ne tik savo dizainu, bet ir sudėtingumo lygiais, detalių skaičiumi. Kokį konstruktorių pasirinkti priklauso nuo vaiko amžiaus bei jo įgūdžių. Konstruktoriai yra vieni populiariausių žaislų vaikų kūrybiškumui lavinti bei jį stiprinti. Jie itin lavina vaiko mąstymą, intelektą bei vaizduotę. Paaugliai yra itin judrūs, turi daug užsiėmimų, todėl vienas iš konstruktorių privalumų yra tai, kad jie formuoja vaiko susikaupimą, dėmesingumą, pastabumą detalėms. Šie užsiėmimai taip pat lavina vaiko kantrybę ir skatina darbštumą bei tikslų siekimą. Konstruktorius naudinga konstruoti kartu su draugais ar suaugusiais,tai kartu skatina pasitikėjimą, komandiškumą, išryškina stipriąsias savybes ir padeda daugiau pažinti save per darbą komandoje.

Lavinamieji žaislai vaikams

Į šią kategoriją įeina įvairūs strateginiai stalo žaidimai, mokomieji rinkiniai, kortelės bei kitų kategorijų žaislai skirti lavinti įvairius vaikų įgūdžius. Tai universalūs žaislai, kurie vienu metu gali lavinti daugybę vaikų įgūdžių ir prisidėti prie gebėjimų atlikti kitas užduotis, mokytis. Jeigu vaikas mėgsta komandinius žaidimus, galite pasirinkti įvairius strateginius stalo žaidimus, kuriuos vaikas galės žaisti kartu su draugais ar suaugusiais. Lavinamuosius žaidimus rekomenduojama pasirinkti atsižvelgiant į vaiko amžių, jo gebėjimus bei pomėgius. Lavinamieji žaislai paaugliams ne tik kelia susidomėjimą, bet ir stiprina jau turimus įgūdžius. Lavinamieji bei loginiai žaidimai vaikams gali padidinti vaiko IQ lygį, taip pat mąstyseną, atmintį ir psichologinę brandą. Lavinamieji žaidimai prisideda ir prie geresnių mokymosi rezultatų, tad šie žaislai ne tik įtraukianti, smagi, bet ir naudinga veikla vaikui.

Nuotoliniu būdu valdomi automobiliai ir sraigtasparniai

Šie žaislai vienas smagiausių vaikų laisvalaikio praleidimo būdų. Tarp populiariausių pasirinkimų - nuotoliu valdomi automobiliai bei sraigtasparniai, o taip pat dronai. Šie nuotoliniu būdu valdomi žaislai gali būti puikus pasirinkimas bei dovana tiek mergaitėms, tiek berniukams. Nuotoliniu būdu valdomi automobiliai ar sraigtasparniai ne tik sukelia geras emocijas, leidžia linksmai ir nuotaikingai praleisti laisvalaikį, bet ir tuo pačiu lavina vaiko susikaupimą, dėmesingumą bei atsakomybę valdyti transporto priemonę. Šie žaislai ne tik suteiks smagių patirčių, bet ir leis atsipalaiduoti po mokslo dienos. Nuotoliniu būdu valdomi automobiliai bei sraigtasparniai yra ir vieni populiariausių pasirinkimų vaikų dovanoms.

Tegul vaikystė būna nuotaikinga ir smalsi. Žaislus vaikams nuo 14 metų galite išsirinkti čia --->