Prekių katalogas

Populiariausi žaislai 8-13 metų vaikams

Nesvarbu kokio amžiaus vaikai yra, žaislai tiek mažiems, tiek jau ūgtelėjusiems vaikams yra vienas smagiausių ir laisvalaikį paįvairinančių užsiėmimų. 8-13 metų vaikai jau lanko mokyklą, geba skaityti, rašyti, spręsti įvairias matematines ir kitas užduotis. Tad žaislai tokio amžiaus vaikams gali būti tiek lavinamieji, kurie padėtų ugdyti ir stiprinti esamus įgūdžius, bei žaislai, kurie padėtų vaikui atsipalaiduoti, bei linksmai ir nuotaikingai praleisti laiką. Žaislų asortimentas vaikams nuo 8 iki 13 metų itin platus ir įvairus. Žaislai gali būti skirti tiek mergaitėms, tiek berniukams, universalūs arba kiekvienam iš jų atskirai. Kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, parengėme išsamų gidą populiariausių žaislų vaikams nuo 8 iki 13 metų.

Edukaciniai žaidimai vaikams

8-13 metų vaikai jau geba žaisti ir atlikti sudėtingesnes užduotis, todėl verta pasirinkti tokius edukacinius žaidimus, kurie stiprintų jau esamus vaiko įgūdžius. Tokio amžiaus vaikai jau yra pakankamai savarankiški, jaučia atsakomybę bei mėgsta iššūkius. Todėl edukaciniai žaidimai tokio amžiaus vaikams turėtų būti pakankamo sudėtingumo, kad vaiką ne tik įtrauktų, bet ir taptų iššūkiu, kurį vaikas sieks įveikti. Dažniausi edukaciniai žaidimai tokio amžiaus vaikams yra įvairaus sudėtingumo konstruktoriai, kortų ar stalo žaidimai, mozaikos, kūrybiniai / profesiniai rinkiniai. Įvairios mokomosios kortelės (mokytis kalbų, matematinių užduočių ir kt.).
Konkretų žaidimą vaikams rekomenduojama pasirinkti atsižvelgus pagal jo esamą amžių. Dažniausiai informacijoje yra nurodyta kokio amžiaus vaikui yra tinkamas žaidimas. Tačiau jeigu vaikas geba greitai ir lengvai išspręsti įvairius edukacinius žaidimus, juos verta rinktis didesnio sudėtingumo. Edukaciniai žaidimai tokio amžiaus vaikams ne tik sustiprina esamus įgūdžius, tačiau ir nuolatos stiprina loginį mąstymą, lavina atmintį, plečia vaiko akiratį. Tokio amžiaus vaikai yra itin judrūs, todėl edukaciniai žaidimai padeda geriau koncentruoti dėmesį, pastabumą, ugdo strateginį mąstymą. Edukacinius žaidimus itin naudinga žaisti komandoje, kartu su draugais ar suaugusiais, tai taip pat ugdomas ir komandiškumas, išryškėja vaiko stipriosios savybės.

Pramogų, laisvalaikio žaislai ir prekės vaikams

Nuo edukacinių, loginio mąstymo žaidimų pereikime į laisvalaikio žaidimų kategoriją. Vaikai nuo 8 metų lanko mokyklas, įvairius užsiėmimus, todėl po įtemptos dienos dažnai vaikas nori tiesiog pasinerti į smagią veiklą. Laisvalaikio žaislai vaikams ne tik padeda atsipalaiduoti, tačiau leidžia smagiai ir nuotaikingai praleisti laiką. Šioje kategorijoje populiariausių žaislų pasirinkimu tampa nuotoliu valdomi automobiliai, sporto prekės, baseinai pramogoms lauke, teleskopai. Tai žaislai kurie nereikalauja itin didelio susikaupimo, tačiau leidžia pasinerti į smagias pramogas, o taip pat lavina vaikų fiziškumą, kūrybiškumą.
Itin populiariu pasirinkimu tampa optiniai teleskopai vaikams. Tai įtraukiantis, smalsus ir įdomus užsiėmimas laisvalaikio metu. Teleskopai puikiai tinka stebėti mėnulį, žvaigždžių padėtį ir mūsų saulės sistemos planetas. Jis ne tik suteiks džiaugsmo, bet ir padidins susidomėjimą astronomija, sukels smalsumą, padės geriau koncentruoti dėmesį. Teleskopo konstrukcija yra panaši į Niutono teleskopą, kurį galima pastatyti ant stalo ir patogiai grožėtis visata. Be to, naudojamas įstrižas veidrodis, kuris smarkiai pagerina vaizdo kontrastą ir sumažina optinius lęšių trūkumus. Teleskopai bei kiti žaislai vaikams gali būti puikia dovana gimtadienio ar kitos progos metu. Žaislus pasirinkite atitinkamai pagal vaiko amžių bei mėgstamus pomėgius.

Tegul vaikystė būna nuotaikinga ir smalsi. Žaislus vaikams nuo 8 iki 13 metų galite išsirinkti čia --->