Prekių katalogas

Populiariausi žaislai 5-7 metų vaikams

Įvairūs žaidimai ir žaislai vis dar lieka viena įdomiausių ir pagrindinių vaiko veiklų esant 5-7 metų amžiaus. Žaislai tokiame amžiuje ne tik smagi pramoga, bet ir mokomoji priemonė, per kurią vaikas išreiškia savo emocijas, kūrybiškumą, lavina vaizduotę. 5-7 metų vaikai yra etape tarp darželio ir mokyklos, jie geba dėstyti savo mintis, kalbėti, mokosi skaityti bei rašyti. Šiame amžiuje itin plečiasi vaiko žodynas, bendravimo įgūdžiai, savarankiškumas. Tokio amžiaus vaikams žaidimai tampa įtraukiančia veikla, kurioje jie gali išreikšti savo emocijas, kūrybiškumą, savarankiškumą. Nors žaislų asortimentas itin platus, pateiksime patarimus kokie yra patys populiariausi žaislai 5-7 metų vaikams.

Edukacinės dėlionės mozaikos

Edukacinės dėlionės bei mozaikos yra skirtos ir gali būti naudojamos įvairaus amžiaus vaikams. Tačiau atitinkamai pagal amžių kinta jų sudėtingumas, dizainas, detalės. 5-7 metų vaikams dėlionės ir mozaikos yra vidutinio sudėtingumo, turi daugiau detalių, kai kurios jų gali būti itin smulkios. Dėlionės vaikams itin universalus žaislas, nes lavina daug įgūdžių vienu metu. Tai itin padeda dėmesio koncentravimui, atminties lavinimui, loginiui mąstymui, strateginiui planavimui. Tokio amžiaus vaikai dėliones gali rinkti kartu su draugais, arba suaugusiais, tai suteiks ir komandiškumo, išryškės bei atsiskleis vaiko stipriosios savybės dirbant komandoje.

Loginiai žaidimai

Kad žaidimai būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi verta žaislų sąraše turėti ir loginių žaidimų. Tai gali būti įvairios mokomosios kortelės, žaidimų lentos, užduotys kuriose reikia sudėti ar surinkti įvairias detales ir kiti įvairūs žaidimai, kuriuose reikalingas loginis mąstymas. Šie žaidimai ypatingai reikalauja loginio mąstymo, atkaklumo, kantrybės bei kruopštumo. Šie žaidimai ne tik lavina visus šiuo išvardintus įgūdžius, bet kartu ir stabilizuoja emocinę būseną.

Konstruktoriai

Vienas iš didžiausių konstruktorių privalumų yra tas, kad jie gali būti skirti ir sudominti įvairaus amžiaus vaikus. Tačiau konstruktoriai skiriasi savo sudėtingumo lygiais, detalių skaičiumi, todėl kuo vaikas didesnis, reiktų rinktis ir didesnius bei sudėtingesnio lygio konstruktorius. Jie gali būti skirti tiek mergaitėms, tiek berniukams, nepriklausomai nuo lyties. Konstruktoriai prisideda ir itin lavina vaiko smulkiosios motorikos įgūdžius. Konstruktoriaus įvairios dalys leidžia vaikui tinkamai ir atsakingai valdyti rankas, pirštus, sugriebti detales. Įvairios detalės turi būti sujungiamos, pastatomos, o tokiu būti yra ugdomi motorikos įgūdžiai, kurių dėka vaikas savarankiškai geba atlikti įvairius veiksmus: užsirišti batus, apsirengti, užsisegti sagas ir kt. Konstruktoriai vaikams padeda įsijausti į skirtingus vaidmenis, lavina vaizduotę, leidžia sukoncentruoti dėmesį, lavina kantrybę bei pasitikėjimą savimi. Konstruktorius itin naudinga dėlioti kartu su draugais ar suaugusiais, taip vaikas gali išmokti dirbti komandoje, pasiskirstyti darbais ir atsakomybėmis tarpusavyje su kitais žaidžiančiais.

Papuošalų gaminimo rinkinys

Tokie rinkiniai – kiekvienos mergaitės vaikystės svajonė. Tai ne tik smagi, įtraukianti veikla, tačiau ir rinkinys, kuris itin prisideda prie kūrybiškumo, vaizduotės lavinimo bei smulkiosios motorikos. Tokie rinkiniai itin populiarus pasirinkimas tarp žaislų mergaitėms. Galima pasirinkti norimo dydžio bei dizaino rinkinius, o jų dėka sukurti unikalius ir išskirtinius papuošalus. Šie rinkiniai lavina vaiko savarankiškumą, leidžia jam pasinerti į profesinius žaidimus.

Nuotoliniu būdų valdomi automobiliai

Tokie automobiliai – kiekvieno berniuko vaikystės svajonė. O tai kartu ne tik linksma, bet ir naudinga pramoga ir žaidimas, kurio metu yra ugdoma dėmesio koncentracija, susikaupimas, atsakomybė. Tai prisideda ir prie vaiko savarankiškumo, nes jam yra patikėta užduotis valdyti automobilį, todėl vaikas jaučia atsakomybe, susikaupimą.

Tegul vaikystė būna nuotaikinga ir smalsi. Žaislus vaikams nuo 5 iki 7 metų galite išsirinkti čia --->