Prekių katalogas

Populiariausi žaislai 3-4 metų vaikams

Žaislai vaikams ne tik smagi pramoga ir nuotaikingas laiko praleidimas, bet ir ugdomoji veikla. Žaislai dažnai tampa priemone, kurios dėka vaikas yra lavinamas, daugiau išmoksta, susipažįsta su aplink jį supančiu pasauliu. Vaikai nuo 3 metų jau yra itin judrūs ir be galo smalsūs, todėl žaislai turi būti tokie, kurie ne tik prikaustys vaiko dėmesį, bet ir bus naudingi pagal jo amžių. Tokio amžiaus vaikai vis labiau siekia būti savarankiškesni, atkartoti suaugusių veiksmus, žaisti vaidmenimis. Žaislai vaikams nuo 3 metų turi skatinti savarankiškumą, meninę veiklą, ugdyti vaizduotę, dėmesingumą bei atsakingumą. Kad žaislų pasirinkimas vaikams nuo 3 metų būtų kuo paprastesnis, sudarėme pagrindinių ir populiariausių žaislų sąrašą.

Edukacinė lenta

Edukacinės lentos yra vienas populiariausių ir naudingiausių pasirinkimų. Tai ne tik smagi, įdomi pramoga, bet ir edukacinis ir naudingas žaislas kuris leidžia ugdyti daugybę gebėjimų vienu metu. Edukacinės lentos yra įvairaus dydžio bei formų. Jų dėka galima mokytis skaičiuoti, pažinti raides, įvairias formas bei kitus objektus. Edukacinės lentos dažniausiai yra gaminamos iš medienos, todėl yra ilgaamžės ir patvarios, neturi aštrių ar kitaip sužeisti vaiką galinčių detalių. Kiekviena edukacinė lenta yra skirtinga, įvairių temų, o tai leidžia geriau pažinti objektus bei aplink supantį pasaulį.

Edukacinės lentos itin lavina vaiko vaizduotę, mąstymą, skatina kūrybiškumą bei leidžia pažinti daugiau objektų bei spalvų. Tokios lentos taip pat puikiai lavina vaiko atmintį, leidžia lengviau įsiminti objektus bei formas.

Įrankių rinkinys

Įrankių rinkiniai vienas įdomiausių ir vaiko savarankiškumą lavinančių pasirinkimų. Įrankių pasirinkimas vaikams itin platus – nuo statybininko rinkinio, iki virėjų ir kitų profesijų rinkinių. Įrankių rinkiniai yra įvairių dydžių, formų bei dizainų, todėl galite išsirinkti iš plataus asortimento pagal vaiko pomėgius. Įrankiai vaikams skatina jų savarankiškumą, kuris itin išryškėja trečiaisiais vaiko gyvenimo metais. Vaikai vis dažniau nori atkartoti suaugusiųjų veiksmus, jaustis savarankiškesniais. Įrankių rinkiniai taip pat skatina ir vaiko atsakingumą, lavina jo kūrybiškumą. Taip vaikas gali susipažinti su įvairiomis profesijomis, objektais. Galite rinktis medinius įrankių rinkinius, kurie bus ne tik kokybiški, bet ir augs kartu su vaiku bei bus ilgaamžis žaislas.

Sodo nameliai

Sodo nameliai vaikams – tikra svajonė. Tai puiki vieta vaikui mėgautis įvairiausiais žaidimai ir linksmai praleisti laiką. Sodo nameliai yra įvairių dydžių, formų bei dizainų, todėl jį galite statyti sodyboje, namo kieme ar bet kurioje kitoje vietoje kurioje yra laisvos vietos. Sodo nameliai yra itin patvarūs, tvirti, todėl juos galite naudoti visus metų laikus. Sodo nameliai vaikui suteikia savarankiškumo, saugią vietą, kurioje jis gali jaustis ramiai ir savarankiškai. Tai smagi žaidimų erdvė, kurioje gali tilpti ir didesnė vaikų grupelė.

Balansiniai dviratukai

Balansiniai dviratukai vieni pirmųjų vaiko ratų, nuo kurių jie pradeda savo savarankišką važiavimą dviračiu. Balansiniai dviratukai puikiai tinka vaikams kurie jau gerai vaikšto, yra judrūs ir nenustygsta vietoje. Pasispirdamas kojomis ir manevruodamas vairu balansinio dviratuko dėka vaikas gali išmokti išlaikyti savo pusiausvyrą, kas yra itin svarbu važiuojant dviračiu ateityje. Įsisavinus šiuos įgūdžius, vaikas po kurio laiko be didesnės baimės gali persėsti ant dviračio su pedalais. Balansiniai dviratukai ugdo savarankiškumą, lavina pusiausvyrą, taip pat prisideda prie fizinės aktyvios bei naudingos vaiko veiklos.

Tegul vaikystė būna nuotaikinga ir smalsi. Žaislus vaikams nuo 3 iki 4 metų galite išsirinkti čia --->