Prekių katalogas

Populiariausi žaislai 12-36 mėn. vaikams

Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikiai įprastai nežaidžia itin aktyviai, tačiau vos tik jie išmoksta sėdėti ir vaikščioti jų gyvenimas pasidaro kur kas įdomesnis ir smagesnis. O susipažinti su aplink supančiu pasauliu padeda atitinkami žaislai, kurie ne tik tampa smagia pramoga, bet ir lavinamąja priemone. Įvairūs žaislai vaikams itin sustiprina vystymosi procesą, skatina natūralų smalsumą ir norą pažinti supantį pasaulį. Žaislų pasirinkimas iš tiesų gausus, tačiau daugelis žaislų yra suskirstyti atitinkamai pagal vaiko amžių. Pateiksime patarimus kaip išsirinkti tinkamus žaislus vaikams nuo vienerių metų.

Edukaciniai mediniai žaislai

Mediniai žaislai vienas populiariausių pasirinkimų įvairaus amžiaus vaikams. Mediniai žaislai yra ilgaamžiai, patvarūs ir auga kartu su vaiku. Kitaip nei plastmasiniai ar pagaminti iš kitų medžiagų žaislai medinukai yra itin tvirti, todėl jie taip lengvai nelūžta, neturi aštrių ir vaiką sužeisti galinčių detalių. Mediniai žaislai vaikams nuo vienerių metų gali būti pasirenkami su daugiau detalių – tai dėlionės, įvairūs mediniai bokšteliai, lentos. Mediniai žaislai taip pat yra gaminami iš visiškai natūralių medžiagų, todėl galima nesibaiminti, kad vaikas juo įsidės į burną.

Čiuožyklos

Čiuožyklos bene vienas smagiausių ir daugiausiai įspūdžių keliančių užsiėmimų visus metus. Nors čiuožyklos dažnai yra pritaikomos lauke, tačiau jomis visai ne kliūtis mėgautis ir namuose, jeigu tik turite pakankamai vietos. Čiuožyklos vaikams suteikia itin daug įspūdžių, linksmybių, o svarbiausia - aktyvaus laisvalaikio. Čiuožyklos gali būti pasirenkamos pagal aukštį, jeigu vaikas tik pradėjo vaikščioti rinkitės kuo mažesnę, vos keleto laiptelių čiuožyklą kuri bus saugi tokio amžiaus mažyliui. Čiuožyklos taip pat lavina vaiko savarankiškumą, jis mokosi lipti laiptais, jausti saugumą.

Dėlionės

Dėlionės vaikams ne tik įtraukianti ir smagi pramoga, bet ir edukacinė priemonė vaiko vystymuisi. Dėlionių pasirinkimas yra itin įvairus, tačiau vaikams nuo vienerių metų rekomenduojama rinktis mažiau dalių, medines ar kitas spalvingas dėliones kurias rasite plačiame asortimente. Dėlionės padeda vaiko rankų raumenims, koordinacijai, lavina vaizduotę ir dėmesingumą. Dėlionių pagalba vaikas lavina atmintį, pradeda geriau skirti ženklus, spalvas, siekdamas juos sujungti tarpusavyje. Pirmosios vaiko dėlionės turėtų būti kuo didesnės, kad vaikas patogiai jas suimtų, taip pat su kuo mažiau detalių. Vaikui įgudus galima rinktis didesnes dėliones su daugiau detalių.

Triratukai, dviratukai

Triratukus bei mini dviratukus galima rinktis tuomet, kai vaikas puikiai stovi ir vaikšto. Dažniausiai šios transporto priemonės būna valdomos stumiantis kojytėmis, tačiau yra ir modelių su pedalais, kuriuos gali valdyti tiek vaikas, tiek tėveliai stumiant. Tiek triratukai, tiek dviratukai vaikams nuo vienerių metų gali būti stumdomi, o tai yra pagalba vaikui jeigu jis pavargsta ar nori būti stumiamas. Triratukai bei dviratukai puikiai lavina vaiko koordinaciją, pusiausvyrą, treniruoja ir lavina raumenis. Tai puiki priemonė kurios dėka vaikas gali ateityje kur kas lengviau išmokti važinėti dviračiu savarankiškai su dviem ratais.

Stumdomi žaislai (stumdukai)

Stumdomi žaislai, arba kitaip vadinami stumdukai yra pirmieji žaislai padedantys žengti pirmuosius žingsnius. Stumdomi žaislai yra tarsi palydovai pirmiesiems vaiko žingsniams žengti. Stumdomi žaislai yra įvairaus dizaino, turi rankenas į kurias patogu įsikibti. Taip vaikas gali tvirtai stovėti ir stumiant žaislą žengti pirmuosius žingsnius. Šie žaislai padeda išlaikyti lygsvarą, jaustis stabiliau ir saugiau ant žemės. Tai ne tik smagi pramoga, bet ir lavinamoji priemonė savarankiškam vaiko vaikščiojimui.

Tegul vaikystė būna nuotaikinga ir smalsi. Žaislus vaikams nuo 1 iki 2 metų galite išsirinkti čia --->