Prekių katalogas

Populiariausi žaislai 0-12 mėn. vaikams

Žaislai vaikams yra neatsiejama jų vaikystės dalis. Žaislai ne tik leidžia linksmai, nuotaikingai praleisti laiką, tačiau yra naudingi ir kaip edukacinė priemonė vaikų vystymuisi. Nuo pat gimimo kūdikiai tyrinėja aplinką, susipažįsta su aplink jį supančiais objektais. Žaislai taip pat prisideda prie galimybės pažinti, vystytis ir tyrinėti. Todėl atitinkamus žaislus galima pradėti naudoti jau pirmaisiais kūdikio mėnesiais. Nors pirmaisiais mėnesiais kūdikiai dar nežaidžia, tačiau tam tikri žaislai skatina kūdikio natūralų smalsumą ir norą pažinti, koncentruoti dėmesį. Nors žaislų pasirinkimas iš tiesų platus, aptarsime populiariausius ir dažniausiai pasirenkamus žaislus vaikams nuo gimimo iki metų.

Mediniai žaislai

Vienas populiariausių ir vis dažnesnių pasirinkimų žaislų asortimente yra mediniai žaislai. Ieškantiems natūralių medžiagų, žaislų su kuo mažiau smulkių detalių – mediniai žaislai yra idealus pasirinkimas. Įprastai mediniai žaislai yra nedideli, turi itin mažai detalių, todėl yra saugūs naudotis vaikams iki metų, yra pagaminti iš natūralių medžiagų, netoksiški, todėl nesibaiminant vaikas juos gali dėti į burną.

Mediniai žaislai itin vertinami ir dėl savo ilgaamžiškumo, ir neretai yra laikomi tais žaislais, kurie auga kartu su vaiku. Mediniai žaislai yra itin kokybiški ir patvarūs, todėl jie lengvai nelūžta, neturi aštrių detalių. Mediniai žaislai neskleidžia įkyrių ir dėmesių blaškančių garsų, todėl leidžia geriau koncentruoti dėmesį.

Interaktyvūs lavinamieji kilimėliai kūdikiams

Lavinamieji kilimėliai dar neretai yra vadinami pirmąją saugia kūdikio žaidimo vieta. Lavinamuosius kilimėlius rekomenduojama pradėti naudoti ne ankščiau kaip 3 kūdikio mėnesį. Lavinamieji kilimėliai yra ergonomiški, todėl saugūs praleisti ilgą laiką ant jo.

Lavinamieji kilimėliai gali būti interaktyvūs, tai reiškia, kad prie jų gali būti prikabinti įvairūs minkšti žaislai, barškučiai. To dėka stiprėja kūdikio liemens raumenys, kai kūdikis spardosi ir siekia kabančio žaisliuko. Taip pat lavinama sensorika, akies ir rankos koordinacija, skatinama žvilgsnio fiksacija ir sekimas. Galite rinktis iš įprastų kilimėlių arba pasirinkti priedus, kabančius žaisliukus kartu.

Kramtukai ir barškučiai

Tiek kramtukai tiek barškučiai yra neatsiejami jau pirmaisiais kūdikio mėnesiais ir gali būti laikomi pirmaisiais žaislais. Barškutis yra vienas tų žaislų, kuris suteiks kūdikiui didžiausia funkcionalumą nuo pat pirmųjų mėnesių. Barškučiai itin traukia kūdikio dėmesį, spalvingas dizainas skatina regėjimą, koncentruoja dėmesį. Barškučiai taip pat skatina prisilietimą, lytėjimą, kūdikis tyrinėja įvairias formas, atranda minkštas, kietas ar šiurkščias tekstūras.

Kramtukai yra ne tik reikalingas, bet ir naudingas daiktas. Jis puikiai pasitarnauja vos tik kūdikiui pradeda kaltis pirmieji dantukai. Kramtukai palengvina dantukų dygimo procesą, sumažina mažylį kamuojančius skausmus. Kramtuko pagalba kūdikis tampa kur kas ramesnis, geresnės nuotaikos. Kramtukai taip pat prisideda ne tik prie lengvesnio dantukų gijimo proceso, bet ir ugdo mažylio griebimo refleksą. Juos lengva paimti ir laikyti.

Pakabinami žaislai

Pakabinami žaislai yra vienas populiariausių pasirinkimų pirmaisiais kūdikių mėnesiais. Pakabinami žaislai gali būti pritaikomi virš kūdikio lovytės, taip pat ant lavinamojo kilimėlio ar vežimėlio rėmo. Pakabinami žaislai yra įvairių formų ir dizainų, jie gali būti tiek minkšti, tiek muzikiniai. Tokie žaislai lavina kūdikio smalsumą, skatina dėmesio koncentraciją. Jie taip pat lavina atmintį, nes vaikas geba prisiminti jau matytus vaizdus, formas, spalvas. Šie žaislai patraukia dėmesį ir tuo pačiu atpalaiduoja, ramina mažylį. Pakabinami žaislai yra saugūs naudoti, neturi aštrių ar kitaip sužeisti galinčių detalių.

Tegul vaikystė būna nuotaikinga ir smalsi. Žaislus vaikams nuo gimimo iki metų galite išsirinkti čia --->