Pirkėjo gidas

 

Pateikiame Jums naudingus bei praktiškus patarimus, kurie padės išsirinkti Jus dominančią techniką.

Kaip išsirinkti indukcinę kaitlentę?

Indukcinė kaitlentė turi keletą privalumų, kurių nederėtų nuvertinti.Tačiau turite žinoti pagrindines savybes, kad suprastumėte, kaip išsirinkti geriausią ir atitinkančią Jūsų poreikius. Čia pateikiamos paprastos rekomendacijos pirkėjui, kurios suteiks galimybę derinti Jūsų naujosios kaitlentės dizainą, energijos sunaudojimą ir efektyvumą.

Kaip išsirinkti virtuvinį kombainą?

Virtuvinis kombainas – bene perkamiausias virtuvei skirtas buitinis prietaisas. Dėl savo funkcionalumo virtuviniai kombainai plačiai naudojami tiek namuose, tiek viešojo maitinimo įstaigose. Šiandien, kai virtuvinių kombainų pasirinkimas didžiulis, išsirinkti tinkamą įrenginį gali būti sunku. Nuo ko pradėti?

Maisto vakuumatorių nauda

Šiandien, kai nuolat girdime apie tonas maisto atliekų, vakuumatoriaus nauda abejoti neverta. Maisto vakuumatorius padeda mažinti išmetamo maisto kiekį, išvengti apsinuodijimo maistu ir panašių sveikatos sutrikimų. Be to, maisto vakuumavimo prietaisas labai tinkamas žmonėms, kurie nemėgsta dažnai lankytis parduotuvėse.

Ar verta rinktis orkaitę su mikrobangų funkcija?

Kuriant stilingą ir patogią virtuvę geras pasirinkimas yra įmontuojamosios orkaitės be kaitlenčių. Šiuo metu rinkoje galima rasti orkaičių, išsiskiriančių funkcijų gausa. Vienas moderniausių pasirinkimų – orkaitės su mikrobangų funkcija. Pagrindiniai šių orkaičių gamintojai yra SIEMENS, BOSCH, CANDY, GORENJE, AEG ir ELECTROLUX. Kuo gi ypatingos šios orkaitės?