Pirkėjo gidas

 

Pateikiame Jums naudingus bei praktiškus patarimus, kurie padės išsirinkti Jus dominančią techniką.

Kaip išsirinkti kokteilinę (blenderį)?

Vasarą kokteilinė yra naudojama kur kas dažniau, nei žiemą, o priežastis labai paprasta – šviežių vaisių ir daržovių gausa, iš kurių galima greitai pasigaminti skanų ir vitaminų pilną kokteilį. Šalia morkų, obuolių, apelsinų dar įmeskite avokado ir keletą riešutų – ne tik gaivus gėrimas, bet ir soti vakarienė. Kaip išsirinkti kokteilinę, kuri tiktų būtent jums. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų.

Kokią vaisių, uogų, grybų džiovyklę pasirinkti?

Pirmiausia, norėtume išsklaidyti mitą, kad maisto džiovyklės yra sezoninis prietaisas ir reikalingas tik vasarą. Vaisių, uogų, grybų džiovyklės labai pravers ir žiemą, nors miškuose ir soduose tikrai nieko nerinksime. Tiems, kas susimąsto apie nepanaudoto maisto išmetimą visus metus, maisto džiovyklė tikrai yra reikalinga.

Kaip išsirinkti žoliapjovę (vejapjovę)?

Puoselėti savo sodyboje pievelę – didelis ir rimtas darbas. Tam reikia rimtos pagalbos ir technikos. Šiame straipsnyje pabandysime trumpai pristatyti vejapjovę ir duoti keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę.

Kaip išsirinkti kepsninę?

Artėja savaitgalis, kai ir vėl norėsite pajausti kepsninės dūmus ir išgirsti tą širdžiai malonų čirškančios mėsos ir lašančių riebaliukų garsą. Maltinukas burgeriui, šašlykas, šoninė, dešrelės, vištienos sparneliai ir šlaunelės, kiaulienos kulninė aštriame marinate, žuvis ir įvairios daržovės – visa tai gali būti kepama lauke, kartu su šeima ar draugais. Tam reikia tik geros kepsninės.

Kaip išsirinkti gartraukį?

Gartraukis – vienas iš svarbiausių virtuvės buitinės technikos prietaisų, nuo kurio priklauso ir virtuvės komforto lygis, ir išvaizda, ir drėgmės lygis visuose namuose. Tai labai svarbus prietaisas, kuris dažnai yra nepelnytai ignoruojamas. To pasekmė – didelis galvos skausmas, kaip išvėdinti namus po poros valandų maisto ruošimo. Paprastai buitinė technika turi spręsti problemas, o ne jas sukelti, tačiau neteisingas gartraukio pasirinkimas gali būti labai didelių problemų priežastimi.

Kaip išsirinkti televizorių?

Apie televizorius galėtume kalbėtis valandų valandas, o jūs skaityti tiek pat straipsnių ir visokių išvedžiojimų. Susitarkime, kad negaišinsime vieni kitų laiko ir papasakosime tik tai, kas svarbiausia be jokių užuolankų.  Patarimus, kaip išsirinkti televizorių daliname kasdieną, tad išsirutuliojo keletas, kurie iš tikrųjų padeda apsispręsti.

CANDY siūlo unikalų itin patogų sprendimą džiovyklėse

Kas naudojasi džiovyklėmis žino, kaip sunku ir nepatogu gali būti ištuštinti tradicinę vandens surinkimo talpą, nes ji pasidaro sunki, dėl jos nepatogios formos yra sunku palaikyti balansą taip pat sunku ją išimti jei džiovyklė yra pastatyta ant skalbimo mašinos!

Kaip išsirinkti kaitlentę?

Kaitlentės išsirinkimas neturėtų būti didelis galvos skausmas, nes jos gana vienodos. Taip mano dauguma žmonių, pirmą kartą pirkdami kaitlentę. Atskleisime paslaptį – viskas kur kas sudėtingiau ir reikia gerokai pasukti galvą, kol išsirinksite sau tinkamą. Pateikiame keletą svarbiausių momentų, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį renkantis kaitlentes.

Mėgaukitės atostogomis, o Candy pagalvos apie Jūsų skalbinius. Geriausias sprendimas Jūsų vasarnamiui!

69 cm. aukščio, 51 cm. pločio ir 44 cm. gylio: Tokie yra nauji atostogų lagamino išmatavimai? Ne, tokie yra Candy Aquamatic skalbimo mašinos išmatavimai. Mažiausios skalbimo mašinos rinkoje, bet našumu nenusileidžiančios didelių išmatavimų skalbimo mašinoms.

Candy „Watch&Touch“ orkaitė - Italijos dvasia, išmanumas ir dizainas

2018 m. renginyje „EuroCucina FTK“, kuris yra kas dvejus metus organizuojamos dizaino parodos, vykusios 2018 m. balandžio 17–22 dienomis, dalis, „Candy“ stende pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tipiškai Italijos dvasiai ir jos gaminius jungiantiems aspektams. Renginio žvaigžde tapo naujoji orkaitė„Watch&Touch“.

Candy rekomendacijos kaip išsirinkti indukcinę kaitlentę

Indukcinė kaitlentė turi keletą privalumų, kurių nederėtų nuvertinti.Tačiau turite žinoti pagrindines savybes, kad suprastumėte, kaip išsirinkti geriausią ir atitinkančią Jūsų poreikius. Čia pateikiamos paprastos rekomendacijos pirkėjui, kurios suteiks galimybę derinti Jūsų naujosios kaitlentės dizainą, energijos sunaudojimą ir efektyvumą.

Kaip išsirinkti virtuvinį kombainą?

Virtuvinis kombainas – bene perkamiausias virtuvei skirtas buitinis prietaisas. Dėl savo funkcionalumo virtuviniai kombainai plačiai naudojami tiek namuose, tiek viešojo maitinimo įstaigose. Šiandien, kai virtuvinių kombainų pasirinkimas didžiulis, išsirinkti tinkamą įrenginį gali būti sunku. Nuo ko pradėti?

Maisto vakuumatorių nauda

Šiandien, kai nuolat girdime apie tonas maisto atliekų, vakuumatoriaus nauda abejoti neverta. Maisto vakuumatorius padeda mažinti išmetamo maisto kiekį, išvengti apsinuodijimo maistu ir panašių sveikatos sutrikimų. Be to, maisto vakuumavimo prietaisas labai tinkamas žmonėms, kurie nemėgsta dažnai lankytis parduotuvėse.

Ar verta rinktis orkaitę su mikrobangų funkcija?

Kuriant stilingą ir patogią virtuvę geras pasirinkimas yra įmontuojamosios orkaitės be kaitlenčių. Šiuo metu rinkoje galima rasti orkaičių, išsiskiriančių funkcijų gausa. Vienas moderniausių pasirinkimų – orkaitės su mikrobangų funkcija. Pagrindiniai šių orkaičių gamintojai yra SIEMENS, BOSCH, CANDY, GORENJE, AEG ir ELECTROLUX. Kuo gi ypatingos šios orkaitės?