Nudžiuginkite savo vaikus su cukraus vatos gaminimo aparatu

Vaikų vakarėlis namuose? Tikrai reikia pasukti galvą, kuo užimti mažuosius. Dar viena dilema – kuo juos pavaišinti. Pica ir tortas? Neee, tai atgyvena. Reikia kažko geresnio, unikalesnio. Kadangi vaikų šventės neapsieina be saldumynų, siūlome vaikams duoti cukraus. Taip, po šaukštelį cukraus. Tik ne iš karto. Ar žinote, ką galima padaryti pakaitinus šaukštą cukraus ir jį pasukus dubenėlyje su skylutėmis? Taip, teisingai, sukraus vatos. Vaikai tikrai mėgsta cukraus vatą, todėl bet kurio vakarėlio metu pasmaguriauti tokiu paprastu saldumynu neatsisakys beveik nė vienas vaikas.

Kaip veikia cukraus vatos aparatas?

Cukraus vatos aparato veikimo principas labai paprastas. Į dubenėlį su skylutėmis šonuose pridedama cukraus. Jis yra kaitinamas, kai skystas cukrus pradeda tekėti pro skylutes, jis iš karto atvėsta ir virsta plonyčiais siūlais. Lieka tik tuos siūlus sugaudyti susukant juos ant paprasto medinio pagaliuko. Viskas – cukraus vata paruošta valgymui.

Daug kam gali pasirodyti, jog tai yra gana naujas prietaisas, atsiradęs prie pora dešimtmečių. Lietuvoje gal ir taip, tačiau pasaulyje šis prietaisas atsirado dar 1904 metais per Sent Luiso mokslo mugę. Išrastas jis buvo dar anksčiau, 1897 metais. Paradoksas, tačiau jį išrado dantistas ir konditeris iš Nešvilio, Tenesio valstijos.

Tiesa tuometinis cukraus vatos aparatas nebuvo elektrinis. Cukraus tirpdymo indelį suko kojinis mechanizmas, kuriuo puodžiai sėkmingai naudojosi jau pora tūkstančių metų. JAV net turi nacionalinę šventę – Cukraus vatos dieną, kuri švenčiama gruodžio 7-ją. Tai dar kartą įrodo, kad šis išradimas padarė didžiulę įtaką amerikietiškai kultūrai.

Cukraus vatos gaminimo aparatas Clatronic ZWM 3478

Lietuvoje pramoniniai cukraus vatos aparatai dažniausiai sutinkami pajūryje vasarą. Cukraus vatos galima įsigyti ir kino teatruose prieš seansą. Bet daugiau ji nėra taip paplitusi. O tai reiškia, kad šiuolaikiniams vaikams, kurie yra ragavę visko, neatrastas saldumynas tikrai patiks.

Cukraus vatos gaminimo apartas Clatronic ZWM 3478 yra sukurtas namams. Jis nedidelis, o taip pat ir nebrangus, kainuoja kiek daugiau nei 30 eurų.

Jis veikia kaip ir klasikinis cukraus vatos gaminimo prietaisas, tik vatos gamina ne tiek daug. Vienam pagaliukui vatos pagaminti užtruksite 5-7 minutes. Viskas vyksta labai paprastai. Įjungiate aparatą, įberiate specialiu šaukšteliu cukraus ir šiek tiek palaikote įjungtą aparatą. Jis suka cukrų ir jį kaitina. Tada pasirodo pirmieji siūlai, kuriuos reikia sugaudyti paprastu pagaliuku.
Šaukštelis turi būti specialus, nes jis pasemia tiksliai tiek cukraus, kiek reikia vienam vatos gumului.

Jei cukrus baltas, vata irgi bus balta. Šlakelis maistinių dažų ir jūsų vata gali būti rožinės, žalios, melsvos ar kitos spalvos.
Clatronic ZWM 3478 pakuotėje yra specialus šaukštelis ir 10 bambukinių pagaliukų. Juos galima bet kada pakeisti kiniško maisto lazdelėmis arba virtuviniais iešmeliais, kurių galima įsigyti bet kurioje didesnėje maisto prekių parduotuvėje.

Cukraus vatos aparatas vakarėlio metu

Padarykite cukraus vatos ragavimo procesą šventės dalimi. Jei susirinko bent 10 vaikų, tam procesui skirkite mažiausiai 1-2 valandas. Laikas tikrai neprailgs, nes kiekvienas šventės dalyvis turi pats susigaudyti vatą ir suvynioti ją ant pagaliuko. Tiesa, suaugusiųjų priežiūra yra būtina, nes tai elektrinis prietaisas, be to jame yra kaitinamo elementas. Tai automatiškai reiškia, kad tai nėra visiškai mažiems vaikams saugus prietaisas ir suaugusiųjų priežiūra yra būtina.

Cukraus vatos gamybos aparatą galima naudoti ne tik per vakarėlius, bet ir per šeimos vakarienę. Tai itin šaunus desertas.

Ar tai sveika? Aktyvūs vaikai tikrai turi ne vieną būdą, kaip sudeginti kalorijas, gaunamas su cukrumi. Tėveliai tik turėtų pasirūpinti, kad po tokių vakarėlių būtų išskalbti cukruoti rūbai ir gerai išsivalyti dantys...

Įsigyti cukraus vatos aparatą galite čia ->>>