Naujausia Hoover įmontuojama buitinė technika

Yra tam tikri prekės ženklai, kurie automatiškai asocijuojasi su aukšta kokybe. Tikrai ne paslaptis, kad Apple, Tesla, Miele produkcija nėra pigi. Tai dėl aukščiausių reikalavimų gaminių kokybei. Prie tokių prekės ženklų būtų galima priskirti ir Hoover. Jei iki šiol visi Lietuvoje žinojome, kad buitinę techniką kokybiškiausiai gamina Miele ir Siemens, tai dabar reiktų susipažinti ir su kitu šios rinkos žaidėju.

Hoover yra amerikiečių kompanija, dirbanti jau daugiau nei 100 metų. Reiktų kiek plačiau papasakoti apie šią kompaniją, kad nekiltų nesusipratimų. Hoover kompanija yra suskilusi į dvi dalis, kurios priklauso skirtingiems savininkams. JAV Hoover yra žinoma kaip išskirtinių dulkių siurblių gamintoja. Europoje ir Didžiojoje Britanijoje Hoover yra aukštos kokybės buities technikos gamintoja. Ji priklauso Candy įmonių grupei, o pastaroji kilusi iš Italijos. Taigi, dvi skirtingos įmonės abipus Atlanto gamina itin aukštos kokybės buities prietaisus.

Dar vienas įdomus faktas – Hoover visada garsėjo savo dulkių siurbliais. Angliškas žodis „hoover“ reiškia „siurbliuoti dulkių siurbliu“. Kadangi kompanija buvo pavadinta įkūrėjo pavarde, tai šis žodis tokią reikšmę įgavo tik per pastarąjį šimtmetį. Tokia „garbe“ gali pasigirti tik Xerox, kurios pavadinimas tapo kopijavimo sinonimu. Kitokia buitinė technika niekada nebuvo Hoover prioritetu iki pat 1995-jų, kai Candy įsigijo Europos Hoover padalinį. Tada daugiau dėmesio italai pradėjo skirti buitinei technikai, nes Candy prekės ženklas buvo mažai kam žinomas, ir tuo labiau nesiejamas su prabangiais ir itin kokybiškais gaminiais. Beje, pačią prieš pora metų įsigijo kitas žinomas prekės ženklas Haier.

Hoover įmontuojama buitinė technika

Pastaruoju metu Hoover kompanija plečia savo veiklos sritis ir asortimentą. Tai įrodo vienas neįprastas faktas: kompanija pradėjo gaminti įmontuojamą buitinę techniką. Taip, iki šiol Hoover buitinė technika buvo stacionari, o ne įmontuojama. Sprendimų neanalizuosime, tačiau apžvelgsime naujausią įmontuojamos buitinės technikos asortimentą. Jis nėra itin gausus lyginant su kitais gamintojais.

Dujinės kaitlentės. Išskirtinės kokybės dujinės kaitlentės yra itin pažangios technologiškai. Aišku, rankas prikišo ir garsieji italų dizaineriai, kurie pasistengė, kad Hoover kaitlentės ne tik veiktų nepriekaištingai, bet ir atrodytų kukliai, bet stilingai. Tai pažymėtina apie HF7 ir HF9 modelius, kurie atrodo visiškai kitaip, nei įprastose dujinėse kaitlentėse. Dujos eina ne iš specialių degiklių, o iš pačio korpuso, kuris yra vientisas, o puodas statomas ant vos pora centimetrų pakilusias laikymo platformas. Degikliai paslėpti po apsaugine danga, todėl kaitlentė virš stalviršio iškyla labai nedaug. Ketaus paviršius atrodo itin įspūdingai. Valdymo ratukai turi melsvą apšvietimą, kuris primena degančių dujų liepsnos spalvą. Tai tikrai įspūdingas ir kiekvieno euro vertas buities prietaisas.

Indukcinės kaitlentės. Indukcinės kaitlentės nebėra jokia naujiena. Tai praktiškas ir itin reikalingas buities prietaisas. Kaitlentės kuklaus dizaino, tačiau itin patikimo veikimo ir paprasto valdymo.
Įmontuojamos indaplovės. Įmontuojama indaplovė turi visas šiuolaikinių indaplovių funkcijas.

Įmontuojamos orkaitės. Orkaitės yra pakankamai stilingos savo išore. Dažniausiai sidabrinės arba juodos spalvos. Valdymas pritaikytas prie kiekvieno įpročių – galima valdyti ratuku, mygtukais.

Įmontuojamos skalbyklės ir džiovyklės. Tai du atskiri prietaisai. Hoover daug dėmesio skiria funkcionalumui ir patikimumui.

Įmontuojami šaldytuvai. Hoover neturi daug šaldytuvų modelių, tačiau jie iš karto patrauks kompaktiškų virtuvių šalininkų dėmesį. Tai itin nedideli įmontuojami šaldytuvai – trečdalis normalaus dydžio šaldytuvo.
Įmontuojami vyno šaldytuvai. Stilingi ir praktiški vyno šaldytuvai palaiko reikalingą drėgmę ir temperatūrą kokybiškam stalo vynui. Reti prietaisai, kurie vis dažniau ir dažniau sutinkami lietuvių namuose.

Hoover buitinė technika pasižymi savo inovatyviais sprendimais. Dalis modelių gali būti valdoma išmaniuoju telefonu naudojant specialią Hoover Wizard programėlę.

Išsirinkti Hoover įmontuojamą techniką galite čia ->>>