Namų kino sistema SONY SHAKE-X30D

 • Kaina 615 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Prekės ženklas
  SONY
  Garantija
  2 metai
 • Sony - visada stengiasi sužadinti teigiamas emocijas, sudominti bei patenkinti vartotojų smalsumą. Neblėstantis siekis kurti technologijas, patenkinti naudotojų poreikius, teikti paslaugas bei naujovių paieškos padeda įmonei stebinti vartotojus naujais gaminiais.

  SHAKE-X30D – didelio galingumo namų garso sistema įpūs jūsų namų vakarėliui gyvybės. Pajuskite galingą žemųjų dažnių garsą, sklindantį iš rago formos garsiakalbio, ir susikurkite autentišką klubo stiliaus atmosferą, pasitelkę didžėjaus efektus ir įvairiaspalvius šviesos diodus.

  Savybės:

  • Rago formos garsiakalbis – žemieji tonai, kuriuos pajusite. Širdį virpinantys žemieji tonai per rago formos garsiakalbį nepaliks abejingų. Viduje įtaisytas rago formos garsiakalbis efektyviai sustiprina garso slėgį, nes energija stumiama per stiprinimo kanalą. Dėl šios priežasties sukuriamas kur kas didesnis efektas nei tradiciniais, energiją išsklaidančiais stiprintuvais ir signalo apdorojimo įtaisais – taip garsui suteikiama išraiškos ir sodrumo, kad žemuosius tonus galėtumėte net pajusti.
  • Mėgaukitės aukštesne BLUETOOTH® transliacijos kokybe su LDAC™. LDAC – tai nauja „Sony“ garso technologija, leidžianti mėgautis aukštos kokybės belaidžiu garsu per „Bluetooth“ technologiją. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC suteikia galimybę klausytis jums patinkančios muzikos belaidžiu ryšiu.
  • LED garsiakalbio šviesos padės sukurti vakarėlio aplinką. Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus LED garsiakalbių apšvietimu. Garsiakalbiuose su LED šviesomis galite įjungti vieną iš kelių spalvų derinių – nuo spindinčios baltos iki visos vaivorykštės. Šviesos sinchronizuojamos pagal muzikos ritmą, o jų intensyvumas ir greitis priklauso nuo muzikos nuotaikos ir sukuriamos aplinkos.
  • Gitaros įvestis. Naudodamiesi gitaros įvestimi, renkite nuosavus minikoncertus. Tiesiog įjunkite ir paspauskite gitaros klavišą, kad galėtumėte mėgautis galingu savo gitaros garsu. Leiskite solo stiliumi arba prijunkite mikrofoną, kad galėtumėte dainuoti kartu.
  • Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto. Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: flanžerio funkcija padeda sukurti sodraus garso efektą; WAH iškraipo garsą; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektais galite pasinaudoti „Fiestable“ programoje ir valdyti juos gestais, todėl išlaisvinti savo kūrybines galias kartu su vakarėlio grojaraščiais bus tikrai paprasta.
  • Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu. Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite SHAKE-X30D prie televizoriaus, įdėkite karaokės DVD diską ir dainuokite pagal žodžius ekrane. Du mikrofono įvesties lizdai ir tokios funkcijos kaip dainos rezervacija, vertinimas ir aidas leis jums susiburti kartu ir dainuoti su draugais. Integruotoji vokalo nutildymo funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.
  • HDMI® įvestis paprastai sąrankai. Lengvai prijunkite prie televizoriaus ir mėgaukitės kokybišku filmų ir muzikos garsu. Kadangi yra HDMI prievadas, prijungsite vos vienu laidu.
  • Mėgaukitės visais mėgstamais filmais per integruotąjį DVD leistuvą. Mėgaukitės savo DVD įrašais ir žiūrėkite juos naudodamiesi įtaisytuoju leistuvu SHAKE-X30D. Kiekvienas sprogimas, veiksmo scena ir stulbinami vaizdai rodomi kartu su kino salėms prilygstančiu garsu, kuris leidžia pasijausti įvykių dalyviu. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.
  • Sklandus transliavimas naudojant NFC ir „Bluetooth“ technologiją. Naudojant artimo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie SHAKE-X30D, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada transliuokite muzikos įrašus iš savo kolekcijos. Nėra NFC? Ne bėda. Junkitės per „Bluetooth“technologiją ir pirmyn!
  • Integruotasis CD grotuvas jūsų diskų kolekcijai. Klausykitės klasikinių albumų ar rinkinių diskų per integruotąjį CD grotuvą. Ši namų garso sistema yra suderinama su CD, CD-R ir CD-RW diskais, todėl galėsite klausytis bet ko: pradedant studijos įrašais, baigiant kasetėmis ir atsisiųstais įrašais.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje