Prekių katalogas

Mini virtuvė, ar verta rinktis?

Niekas nepaneigs, kad virtuvė – viena svarbiausių vietų namuose. Įsirenginėjate virtuvę, turite nedidelį plotą, o gal ieškote laikino, tačiau optimalaus sprendimo savo virtuvei? Mini virtuvė – kompaktiškas ir patogus sprendimas tiek laikinam, tiek ilgalaikiam naudojimui. Mini virtuvės, kitaip nei mūsų namuose esančios įprastos virtuvės yra kur kas mažesnės ir kompaktiškesnės. Jos gali būti naudojamos tiek mažose, tiek didesnėse patalpose, siekiant sutaupyti vietos. Mini virtuvėlės gali būti naudojamos tiek sodybose, tiek gyvenamosiose patalpose, biuruose, laikinam naudojimui įsirenginėjant būstą bei kitose vietose, kur reikalinga vieta maisto ruošai.

Mini virtuvės savybės

Mini virtuvės skiriasi savo dydžiu, komplektacija bei dizainu. Dažniausiai mini virtuvės yra komplektuojamos su viena spintele, kurioje yra integruota nerūdijančio plieno kriauklė bei kaitviečių viryklė. Spintelės yra su durimis, jose galima laikyti įvairius buities daiktus, įstatyti mini šaldytuvą, yra talpios ir kompaktiškos. Mini virtuvėlės nėra sunkios, sveria vos 20-30 kilogramų, priklausomai nuo komplektacijos, todėl jos yra patogiai ir greitai surenkamos ir pastatomos Jums patogioje vietoje.

Kaip išsirinkti mini virtuvę?

  1. Mini virtuvės vieta – apgalvoti vietą kur bus laikoma mini virtuvė, vienas pirminių ir svarbiausių aspektų, nuo kurių priklauso kokią virtuvėlę pasirinkti. Turint nedidelę erdvę, reikia atidžiai išsimatuoti būsimos mini virtuvėlės dydį, apgalvoti vietą ne tik jai, tačiau ir kitai buitinei technikai, nors mini virtuvėlės ir yra nedidelės, tačiau jos vis tiek skiriasi savo dydžiu ir komplektacija, tad turint nedidelį plotą, rinkitės kuo mažesnių išmatavimų virtuvę, kad viską patogiai galėtumėte sutalpinti.
  2. Mini virtuvėlės komplektacija – dažniausiai mini virtuvėlę sudaro spintelė su integruota kriaukle ir kaitlente – jeigu šių buities daiktų jums pakanka, virtuvėlės ilgai ieškoti neteks. Visgi jeigu norite didesnės komplektacijos, teks ieškoti mini virtuvėlių su kartu integruotais šaldytuvais, jeigu reikalinga didesnė erdvė – ir papildomais stalviršiais. Taip pat galite rinktis įprastą mini virtuvėlės variantą, o papildomą techniką (pvz.šaldytuvą) įsigyti atskirai, jį laikyti spintelėje apačioje, taip taupant vietą.
  3. Mini virtuvės dizainas – jeigu virtuvėlė bus ilgalaikis sprendimas Jūsų namuose – atkreipkite dėmesį į jos dizainą. Dažniausiai virtuvės namuose būna tikrai daugiau nei 5 metus, rekomenduojame rinktis ne tuo metu vyraujančius dizainus ir spalvas, kurie po 1 metų gali atrodyti nebe skoningai, o standartinius klasikinius sprendimus, perkant apgalvokite apie ateitį. Rekomenduojama rinktis pilkas, baltas ar tamsias spalvas, kurios derės beveik prie kiekvieno namų interjero, bei kitų baldų Jūsų namuose.
  4. Mini virtuvės eksplotacija – prieš renkantis virtuvę svarbu išsiaiškinti ir kiek elektros sunaudoja virtuvėlės naudojimas (kaitlentė, jeigu yra – šaldytuvas). Taip pat svarbu išsiaiškinti buitinės technikos galingumą ir įsitikinti ar jo pakaks maisto ruošimui.

Mini virtuvės privalumai

  • optimalus ir kompaktiškas sprendimas tiek mažoms, tiek didesnėms erdvėms;
  • mini virtuvėlės yra universalios – jas galima naudoti tiek namuose, tiek sodybose, ar net biuruose;
  • nereikalauja daug laiko, žinių ir patirties mini virtuvėlę paruošti naudojimui, nereikalingas įrengimas;
  • mini virtuvėlės pasižymi puikios kainos ir kokybės santykiu, todėl tai idealus pasirinkimas tiek ilgalaikiam, tiek trumpalaikiam naudojimui;
  • įvairi komplektacija, dizainai ir spalvos, leis virtuvėlę pritaikyti prie bet kokio interjero bei kitų baldų bei technikos;
  • nedidelis virtuvėlės svoris – leis patogiai ir nesunkiai ją užnešti iki reikiamos vietos, ar perkelti iš vienos vietos į kitą.

Patogus, kompaktiškas ir universalus sprendimas buityje – mini virtuvėles galite išsirinkti čia.