Prekių katalogas

Mini baras, ar verta rinktis?

 

Baras namuose? Skamba puikiai, tiesa? Ir tam, kad turėtumėte barą namuose, jums tikrai nereikės nei daug vietos, nei brangių įrengimų ar barmenų. Išeitis tam – mini baras, kuris ne tik neužima daug vietos, tačiau ir leidžia mėgautis gardžiausiais gėrimais kada tik panorėjus. Mini baras iš pirmo žvilgsnio primena mini šaldytuvą, tačiau jį ir galima vadinti mini baru – šaldytuvu, nes jame ne tik galima laikyti mėgstamus gėrimus, tačiau juos ir atsišaldyti. Mini barai itin populiarus įrenginys viešbučiuose, biuruose, ir ne ką mažiau populiariais jie tampa ir namuose, juk juose galima patogiai laikyti visus gėrimus, o panorėjus, visuomet mėgautis šaltais ir gaivinančiais skoniais. Svarstote, ar vis dar verta įsigyti mini barą? Pateikiame privalumus ir patarimų gidą apie mini baro įsigijimą.

Mini baras – kur jį laikyti ir ką jame laikyti?

Mini baras neužima daug vietos, todėl jį puikiai priderinsite ne tik biure, tačiau ir savo namuose. Mini barai tarsi maži šaldytuvai, būna skirtingų modelių, dizainų ir talpos. Mini barą galima laikyti pačiose įvairiausiose namų, biuro ar kitose vietose. Jis neužima daug vietos ir nėra itin sunkus, todėl jį galima perkelti iš vienos vietos į kitą, svarbu, kad netoliese būtų energijos šaltinis.

Ką laikyti mini bare? Kokius tik norite ir mėgstate gėrimus ir net užkandžius! Mini bare galima laikyti įvairios talpos gėrimus, bei nedidelius užkandžius, tokius kaip vaisiai ar kiti maisto produktai, kurie nelinkę greitai sugesti. Kam mini baras jeigu visa tai galima laikyti įprastame šaldytuve? Juk labai patogu, kai viską galime patogiai atskirti, gėrimai bendrame šaldytuve dažnai neranda vietos, o ir daug jų neįdėsite, todėl mini baras sutalpins visus jūsų mėgstamus gėrimus, taip pat vakarėlių ar kitų švenčių metu viską galima turėti tiesiog po ranka ir nereikės eiti ieškoti visko į bendrą šaldytuvą.

Kaip išsirinkti mini barą?

Mini barų pasirinkimas yra itin platus, jie skiriasi savo modeliu, dizainu, dydžiu, kaina ir kitais aspektais. Renkantis mini barą svarbu apgalvoti kur jį laikysite, nuo to priklauso mini baro dydis ir dizainas, kurį derinsite prie vietos interjero, taip pat svarbu apgalvoti kiek vidutiniškai gėrimų jame laikysite, nuo to priklauso kokios talpos mini barą rinktis.

Pagrindiniai aspektai į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis mini barą:

Termoelektrinis mini baras – populiariausias pasirinkimas. Termoelektriniai šaldytuvai yra idealiausias pasirinkimas trumpalaikiam naudojimui, todėl mini baru galite naudotis ne visuomet, o tik jums prireikus. Daugelis termoelektrinių šaldytuvų turi ne tik šaldymo funkciją, bet ir atšildinimo. Taip pat tokio tipo šaldytuvai neskleidžia stipraus ir erzinančio garso.

Talpa – mini šaldytuvų tūris yra nuo 28l iki 70l, kokį tūrį pasirinkti priklauso nuo jūsų poreikių ir kaip dažnai naudositės mini baru, jeigu jis bus naudojamas reguliariai o jame visuomet netruks mėgstamų gėrimų, rekomenduojama rinktis didesnio tūrio mini barus.

Dizainas – mini baro dizainą derinkite prie pasirinktos vietos interjero, mini barai būna juodos, baltos, nerūdijančio plieno spalvos. Galite rinktis mini barus su stiklinėmis durimis kaip akcentą savo interjere.

Papildomos funkcijos – jeigu norite daugiau funkcionalumo ir patogumo, rinkitės mini barus kuriose yra lentynų perkėlimo, reguliavimo funkcija, taip pat vidaus apšvietimas - LED apšvietimas gali ne tik sustiprinti jūsų mini baro interjerą, bet ir padėti matyti kas yra jo viduje.

Kad gardžiausi gėrimai visuomet būtų po ranka, mini barus galite išsirinkti čia