Prekių katalogas

Mėgstate bulvių patiekalus? Įsigykite bulviaskutę

Turbūt nedaugelis galėtų atsispirti gardžiausiems bulvių patiekalams. Lietuviška virtuvė yra neatsiejama nuo bulvinių patiekalų – cepelinai, bulviniai blynai, iš bulvių gaminami virtinukai ir dar gausybė kitų iš bulvių gaminamų patiekalų tikrai nepalieka abejingų. Iš bulvių gaminami patys įvairiausi patiekalai yra ne tik skanūs, tačiau ir maistingi. Bulvės jau nuo seno auginamos ir naudojamos kaip vitaminų bei naudingų maistinių medžiagų turinti daržovė.

Tačiau bulvių paruošimas įvairiems patiekalams ne vienam kelia susirūpinimą. O viena sudėtingiausių ir varginančių dalių – tai bulvių nuskutimas. O jeigu cepelinus, bulvinius blynus ar kitą patiekalą iš bulvių gaminate gausiai šeimai, reikia nusiteikti ilgam ir nuobodžiam bulvių lupimui, kuris kartais net atgraso nuo šių, kad ir kaip gardžių patiekalų gaminimo. Kad taip nenutiktų, o bulvių paruošimas patiekalui būtų kuo greitesnis ir svarbiausia patogesnis – išbandykite elektrinę bulviaskutę, kuriai nereikės jokių papildomų priemonių ir laiko gaišimo, o šis prietaisas tiesiog viską padarys už jus.

Bulviaskutės – modernus prietaisas ne tik maitinimo įstaigose, bet ir namų virtuvėje

Jeigu manote, kad toks įrenginys tinkamas tik maitinimo įstaigoms – klystate. Bulviaskutės vis labiau populiarėja ir kiekvieno iš mūsų namų virtuvėje. Žinoma, nors restoranai, kavinės turi didelius ir galingus bulvių skutimo įrenginius, namų poreikiams puikiai tinka ir nedidelis, tačiau tikrai lūkesčius pateisinantis prietaisas. Vienu kartu, vos per pora minučių bulviaskutė be jokio vargo gali paruošti gaminimui daugiau kaip 1 kilogramą bulvių.

Jos veikimo principas itin paprastas, reikiamą kiekį bulvių tiesiog įdėkite į specialų įrenginio indą ir nuspauskite įjungimo mygtuką, daugiau nieko daryti nereikia, įrenginys visa darbą padaro už jus. Bulvių dėkite tiek, kiek talpina prietaiso indas, jeigu bulvių reikia daugiau, tiesiog luktelkite ir baigtas lupti bulves pakeiskite kitomis. Bulviaskutės neturi itin sudėtingų mechanimų ar valdymo, todėl tai palengvina ir pagreitina bulvių paruošimo laiką. Specialūs įrenginyje esantys peiliukai efektyviai ir greitai pašalina nuo bulvių žievę ir esančius nešvarumus.

Bulviaskutės privalumai

  • Greitas veikimas – įrenginys vos per pora minučių paruošia bulves naudojimui, tai trigubai ir net daugiau kartų greičiau nei bulves luptumėte su rankiniu skustuku.
  • Patogumas – lupant bulves ranka, ant rankų lieka daug nešvarumų bei krakmolo, kuris neigiamai paveikia rankų odą, sukelia diskomfortą.
  • Įrenginys neužima daug vietos – jis nėra sunkus ar didelių matmenų, todėl puikiai pritaikomas ir gali būti laikomas bet kurioje virtuvės vietoje.
  • Galingumas – įprastai, namams skirti įrenginiai nepasižymi tokiu galingumu kaip skirti maitinimo įstaigoms, tačiau tokios galios tikrai pakanka gaminimui namuose.

Bulviaskutės priežiūra

Norint, kad buitiniai prietaisai išliktų kuo ilgiau patvarūs, būtina juos tinkamai prižiūrėti. Bulviaskutės ne išimtis, jomis taip pat turime pasirūpinti po kiekvieno naudojimo kaip ir kitais prietaisais. Didelių pastangų ar ypatingos priežiūros bulviaskutės tikrai nereikalauja, joms nereikia specialių valymo priemonių, priežiūrai reikiamas priemones tikrai rasite savo virtuvėje. Labai svarbu, kad po kiekvieno bulviaskutės naudojimo ją kuo greičiau išplautumėte. Iš bulvių išsiskiriantis krakmolas gali palikti žymias ant jūsų prietaiso, tad rekomenduojame baigus naudojimą prietaiso dalis išimti ir išplauti po tekančiu vandeniu, arba indaplovėje (jeigu tai nurodyta gamintojo instrukcijoje).

Įprastai bulviaskutėse visos dalys, kurios buvo naudojamos bulvių lupenoms pašalinti patogiai išsiima ir jas galima plauti atskirai po vieną, todėl prietaiso priežūra tikrai nesukels nepatogumų.

Skanūs bulvių patiekalai greitai ir be jokio vargo? Įmanoma! Bulviaskutes įsigyti galite čia -->