Mėgaukitės atostogomis, o Candy pagalvos apie Jūsų skalbinius. Geriausias sprendimas Jūsų vasarnamiui!

69 cm. aukščio, 51 cm. pločio ir 44 cm. gylio: Tokie yra nauji atostogų lagamino išmatavimai? Ne, tokie yra Candy Aquamatic skalbimo mašinos išmatavimai. Mažiausios skalbimo mašinos rinkoje, bet našumu nenusileidžiančios didelių išmatavimų skalbimo mašinoms.

Candy Aquamatic – tai kompaktiškiausia skalbimo mašina rinkoje, todėl ji yra puikus sprendimas tiems, kurie stokoja vietos savo namuose. Nors ir Aquamatic skalbimo mašinos išmatavimai labai maži, tačiau jos talpa net 4 kg. Maksimalus gręžimo greitis 1000 apsisukimų per minutę. Energijos efektyvumo klasė – A+, o skalbimo efektyvumo klasė – A. Taip pat skalbimo mašinoje gausus skalbimo programų pasirinkimas, galėsite rinktis net iš 16 skirtingų programų.Taigi, maži gabaritai, tačiau garantuoti nepriekaištingi skalbimo rezultatai. Jei Jums trūksta vietos namuose – Candy Aquamatic skalbyklė yra geriausia išeitis! Tai yra idealus sprendimas mažoms erdvėms.

Dėka labai mažo skalbimo mašinos dydžio, ji gali būti puikiai įkomponuojama bet kokioje aplinkoje, virtuvėje, po vonios spintele ir t.t. Ideali žmoniems, kurie gyvena vieni, vasarnamiuose, ar bet kokiose mažose erdvėse.

Candy žino, kaip padaryti Jūsų buitį paprastesne!