Maisto vakuumatorių nauda

Šiandien, kai nuolat girdime apie tonas maisto atliekų, vakuumatoriaus nauda abejoti neverta. Maisto vakuumatorius padeda mažinti išmetamo maisto kiekį, išvengti apsinuodijimo maistu ir panašių sveikatos sutrikimų. Be to, maisto vakuumavimo prietaisas labai tinkamas žmonėms, kurie nemėgsta dažnai lankytis parduotuvėse.

Maisto vakuumavimo prietaisai , arba maisto vakuumatoriai, mūsų rinkoje pasirodė neseniai. Vis dėlto maisto vakuumatoriai skaičiuoja jau kelis savo egzistavimo dešimtmečius (pirmasis vakuumatorius pasirodė dar XX a. 7 deš.), o Vakarų šalyse jis naudojamas daugybę metų.

Pagrindinės savybės, dėl kurių taip mėgstami maisto vakuumatoriai, tai paprastas naudojimas ir praktiškumas. Maisto vakuumavimo prietaisai skirti tam, kad maistas ilgiau išliktų šviežias. Vakuumatoriai daugiausia naudojami mėsai, pieno produktams ir žuviai vakuumuoti, tačiau puikiai tinka ir kitiems produktams. Taip pat galima vakuumuoti skysčius ir skystus produktus – tyres, sriubas ir pan.

Supakavę maisto produktus vakuumatoriumi, sutaupysite daug brangaus laiko. Kadangi vakuuminėje pakuotėje galima laikyti ir jau paruoštus produktus, galėsite mažiau laiko skirti maisto gaminimui ar nunešti lauktuvių savo artimiesiems, įsidėti šviežiai paruošto maisto į darbą ir kelionę. Išradingi žmonės žino, kad maisto vakuumatorius gali būti panaudotas net rūbams pakuoti! Vakuumatoriumi supakuoti drabužiai užima mažiau vietos, išlieka švarūs ir sausi.

Vakuumatoriai gali būti naudojami visada, tačiau ypač praverčia vasarą ir rudenį, kai galime vakuumuoti savo soduose užaugintus vaisius, uogas ir daržoves. Taip jie ilgą laiką išlieka švieži, jų nereikia džiovinti, šaldyti ar termiškai apdoroti.

Kokį vakuumatorių pasirinkti?

Maisto vakuumavimo prietaisas veikia gana paprastai – jis išsiurbia orą iš plastikinės pakuotės. Todėl už prieinamą kainą (apie šimtą eurų) galima įsigyti gana kokybiškus namų reikmėms pritaikytus prietaisus. Šie buitiniai vakuumatoriai dažniausiai būna 100–150 vatų galingumo ir gaminami iš plastiko. Pavyzdžiui, paprasti 90 vatų galingumo CASO maisto vakuumatoriai (CASO VC 9 ) puikiai atlieka vakuumavimo užduotį, o galingesni vakuumatoriai (CASO VC 100 ) turi ir papildomų funkcijų, todėl yra brangesni. Jeigu norite prabangesnio dizaino, jums turėtų patikti GUZZANTI maisto vakuumatoriai (GZ 300 ), išsiskiriantys patraukliu dizainu, funkcionalumu ir gera kaina.

Be buitinių, taip pat gaminami ir profesionaliam naudojimui skirti maisto vakuumatoriai (pramoniniai vakuumatoriai ). Jie yra galingesni (nuo 250 vatų), turi daugiau funkcijų, jų korpusas pagamintas iš metalo ar labai tvirto plastiko, todėl šie maisto vakuumatoriai kainuoja daugiau (kelis šimtus eurų).

CASO siūlo daug profesionalams skirtų modelių, atliekančių įvairias funkcijas. Pavyzdžiui, „FastVac “ serijos maisto vakuumatoriai („FastVac 1000 “, „FastVac 3000 “, „FastVac 4000 “, „FastVac 4004 “) turi marinavimo funkciją, automatiškai nustato vakuumavimo laiką, kontroliuoja temperatūrą, reguliuoja vakuumavimo intensyvumą, turi galimybė prijungti žarnelę ir kt. Tie, kuriems maisto vakuumatorius reikalingas komerciniams tikslams, gali įsigyti ypač aukštos kokybės „VacuChef SlimLine “, kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno ir sukuria beveik 100 proc. vakuumą, o dėl to maisto produktai švieži išlieka ypač ilgai. Profesionaliam naudojimui skirti

GUZZANTI maisto vakuumatoriai (GZ-330 ) – tai itališkos kokybės garantas už prieinamą kainą.

Rinkdamiesi vakuumatorių, pagalvokite ir apie vakuumavimo priemones. Atminkite, kad vakuumuoti maistą galima tik specialiuose maišeliuose ar indeliuose. CASO gamina įvairaus dydžio vakuumavimo indelius , tinkamus įvairiems produktams laikyti. Deja, ne visi maisto vakuumatoriai gali maistą vakuumuoti į indelius – neturi žarnelės prijungimo galimybės. Tačiau jie yra pigesni, ir jeigu nuspręsite įsigyti kaip tik tokį vakuumatorių, maistą vakuumuoti teks maišeliuose. Skirtingo dydžio (20 x 40 cm, 20 x 30 cm) GUZZANTI maišeliai skirti patiems įvairiausiems produktams vakuumuoti. Taip pat yra galimybė įsigyti GUZZANTI vakuumavimo plėvelės ritinėlius ir patiems reguliuoti vakuuminės pakuotės dydį.

Norėdami mažiau kenkti gamtai ir sutaupyti pinigų, panaudotas pakuotes galite švariai išplauti ir jose pakartotinai vakuumuoti maistą. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie maisto vakuumatoriai klientų patogumui parduodami kartu su vakuumavimo pakuočių rinkiniu, kurį sunaudoję galėsite be vargo įsigyti naują.

Maisto vakuumatorių katalogas