Prekių katalogas

LAICA - itališkas dizainas ir kokybė

 

Gamintojas LAICA

Gamintojas LAICA – Italijos specialistė gaminanti nedidelius buitinius prietaisus skirtus asmens sveikatai bei sveikatingumui. LAICA pasižymi bei išsiskiria aukšta žaliavų ir viso gamybos proceso kokybe. Visi gamybos ir kūrimo procesai čia vyksta pagal geriausias Italijos gamybos tradicijas – didelis dėmesys ir atsidavimas skiriamas detalėms, dizainui bei formoms. Bendrovės sėkmė priklauso nuo jos atsidavimo aukštai kokybei, saugumui bei produktų dizainui, siekiant pagerinti vartotojų sveikatingumą.

LAICA istorija

LAICA buvo įkurta 1974m. Vičenca (Vicenza) mieste Italijoje. Jos įkūrėjai buvo Leonidas Moretto kartu su žmona Teresa, kurie savo verslą pradėjo gamindami nedidelę virtuvinių svarstyklių liniją gimtajame mieste. Didelis rūpestis ir meilė kiekvienam produkto gaminimui lėmė spartų įmonės vystymąsi ir asortimento išplėtimą. Daug dėmesio skirdama produktų tyrimams ir inovacijoms įmonė sparčiai įgijo ir tarptautinį mastą daugelyje šalių.

LAICA produkcija

Pradėjusi nuo virtuvinių svarstyklių šiuo metu LAICA sparčiai išplėtusi savo asortimentą kiekvieno poreikiams, platus sveikatos ir sveikatingumo prekių asortimentas – svarstyklės, kraujospūdžio matuokliai, termometrai, kūdikių prekės, taip pat technologiškai pažangi filtravimo sistema vandentiekio vandens kokybei pagerinti. Taip pat LAICA išsiskiria savo aukštos kokybės pažangiais vakuumatoriais, skirtais maisto gamybai bei paruošimui. Per pastaruosius dešimtmečius spartaus vystymosi LAICA sukūrė tarptautinį prekybos tinklą, o gamintojo produktai parduodami visuose žemynuose.

LAICA vertybės

Be technologiškai pažangių ir patikimų produktų dizaino bei kokybės LAICA visada vertino ir pasisakė už aplinkos tvarumą, žmogaus teises ir gyvenimo kokybę. Bendrovė skiria ypatingą dėmesį perdirbimui ir energijos taupymui. Kiekvienas produktas ir jo gamyba yra kruopščiai apgalvojama, o pirmenybė teikiama protingiems išteklių panaudojimams ir svarbiausia – pagarbai gamtai. LAICA yra įsipareigojusi kuo labiau sumažinti pakuočių galimą poveikį aplinkai. Šiuo metu produktų pakuotės kiekiai yra kur kas labiau sumažinti bei naudojamos medžiagos saugios ir nekenksmingos gamtai.
LAICA taip pat pasisako ir už socialinę atsakomybę – vertina ir tiki etiškomis įmonėmis, kurios geba suderinti pelno poreikius su aplinkos ir žmonijos poreikiais. LAICA aktyviai dalyvauja socialiniuose projektuose, ypač skirtiems vaikų gerovei.