Krūmų žirklių teleskopinė sukiojama rankena Gardena 8899-20, 966647001

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 32 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  • Su teleskopine sukiojama rankena patogiau karpyti ir aukštesnes gyvatvores arba lyginti jų šonus.
  • Dėl belaidės jungties rankena jungiama ypač greitai ir paprastai.
  • Ergonomišką rankeną dirbant patogu laikyti rankoje, prietaisu galima dirbti iš viršaus.
  • Rankeną galima į bet kurią pusę palenkti 45° kampu, o reguliuojant ilgį nuo 85 iki 120 cm - puikiai pritaikyti prie ūgio ir darbo sąlygų.
  • Naudojant su akumuliatorinėmis krūmų žirklėmis, kai reikia tiksliau nukreipti, ypač praverčia papildoma antroji rankenėlė.
    
  Prekės ženklas
  GARDENA
  Garantija
  2 metai
  Pristatymo terminas
  5-7 d.d.
  Pagaminimo šalis
  Čekija
 • Malonus darbas nesilankstant

  Uždėjus visoms bendrovės GARDENA akumuliatorinėms žirklėms tinkamą sukiojamą teleskopinę rankeną galima patogiai ir ergonomiškai dirbti stovint.

  Paprasta ir lengva surinkti

  Dėl belaidės jungties sukiojama teleskopinė rankena uždedama akimirksniu, todėl galite iškart pradėti darbą.

  Lanksčios

  Kad dirbti būtų maloniau, sukiojamą teleskopinę rankeną galima pasukti 45° intervalais į bet kurią pusę. Pilnai reguliuojamas aukštis nuo 85 cm iki 120 cm, taip geriausiai pritaikoma prie vartotojo ūgio ir darbo sąlygų.

  Ergonomiška rankena

  Patogios formos sukiojamą teleskopinę rankeną itin patogu laikyti. Karpant krūmus, kai reikia tiksliau nukreipti, labai praverčia papildoma rankenėlė.

  Savybės:

  Kad būtų galima nepasilenkus karpyti vejos pakraščius ir kiliminius augalus, prie visų bendrovės GARDENA akumuliatorinių žirklių galima lengvai prijungti bendrovės GARDENA teleskopinę sukiojamą rankeną. Su teleskopine sukiojama rankena patogiau karpyti ir aukštesnes gyvatvores arba lyginti jų šonus. Dėl belaidės jungties rankena jungiama ypač greitai ir paprastai. Ergonomišką rankeną dirbant patogu laikyti rankoje, prietaisu galima dirbti iš viršaus. Kad dirbti būtų dar maloniau, teleskopinę sukiojamą rankeną galima į bet kurią pusę palenkti 45° kampu, o reguliuojant ilgį nuo 85 iki 120 cm - puikiai pritaikyti prie ūgio ir darbo sąlygų. Naudojant su akumuliatorinėmis krūmų žirklėmis, kai reikia tiksliau nukreipti, ypač praverčia papildoma antroji rankenėlė.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Apie gamintoją:

  Gardena – Vokietijoje įsikūrusi įmonė, populiari tarp namų ir sodų savininkų visame pasaulyje. Gardena didžiuojasi plačia prekių pasiūla: vandens sistemos, pompos, sodo tvenkiniai, vejos, medžių ir krūmų priežiūros priemonės, sodo įrankiai, dirvos kultivavimo įrenginiai. Tai aukštos kokybės sodo įrankių prekinis ženklas, turintis atstovybes daugiau kaip 80 šalių.