Prekių katalogas

Kokteilinės Mix&Go, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

 

Kokteilinės – nepamainomas virtuvės prietaisas namuose, kada norisi tiek lengvo ir skanaus pusryčių kokteilio, tiek gardžios sriubos ant pietų stalo.

Kokteilinės Mix&go universalus prietaisas, kurio pagalba galite smulkinti, trinti, plakti. Kokteilinės pagalba sutrumpinsite gaminimo laiką, mėgausitės sveikais ir lengvai paruošiamais patiekalais.

Kokteilinių pasirinkimas itin didelis ir įvairus. Jos skiriasi savo paskirtimi, savybėmis, funkcionalumu. Kokybiškos kokteilinės skirtos vertinantiems laiką, norintiems sveikai maitintis, mėgautis gardžiais patiekalais ir lengvai paruošiamais užkandžiais.

Dalinamės naudingais patarimais, kaip lengviau išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis kokteilinę?

Kokteilinės paskirtis

Prieš nusprendžiant pirkti kokteilinę, apgalvokite kam ji bus naudojama ir ar dažnai jos prireiks. Jeigu kokteiline norėsite gamintis ir mėgautis tik lengvai paruošiamais kokteiliais, vaisių ar pieno gėrimais, tuomet rinkitės ne tokią galingą ir pigesnę kokteilinę, kuri tikrai puikiai pagamins norimą kokteilį. Tačiau, jeigu ruošiatės kokteilinę naudoti itin dažnai, ruošti įvairius patiekalus, plakti sriubas, kokteilius, ar net gi riešutus, vertėtų pagalvoti apie galingesnę ir tikriausiai brangesnę, kokybiškesnę kokteilinę, kuri neabejotinai sutrins ir paruoš net ir kietesnius maisto produktus, ar net gi pagamins aromatingą kavą, iš kavos pupelių.

Galingumas

Kokteilinių galingumas svyruoja nuo 200 iki dažniausiai 1000W, bet galima rasti ir dar galingesnių. Vaisiams, daržovėms, padažų ar sriubų gamybai, tikrai pakaks mažesnio galingumo prietaiso iki 500W, kuris neabejotinai suplaks ar sutrins norimus ingredientus be jokio vargo. Mažesnio galingumo kokteilinės dažniausiai būna pigesnis, tačiau ne ką prastesnės. Jeigu plakti ar trinti norėsite kietesnius maisto produktus, tokius kaip riešutus ar kavos pupeles - vertėtų rinktis galingesnę Mix&Gokokteilinę, kuri įveiktų tokius produktus, nuo 500W ir daugiau. Kokteilinių aprašymuose rasite kiekvieno prietaiso galingumą, tad be vargo galėsite išsirinkti tinkamiausią ir pritaikytą Jūsų poreikiams.

Talpa

Kiekvienos kokteilinės talpos yra skirtingos, jos gali svyruoti nuo kelių šimtų mililitrų iki 1 litro, ar daugiau. Greitiems kokteiliams susiplakti, vienam asmeniui, tikrai pakaks nedidelės talpos indo iki 1 litro. Tačiau jeigu planuojate gaminti sriubas, augalinį pieną, ar kokteilius visai šeimai, tuomet atsižvelkite į didesnį kokteilinės indą, kurio užtektų pagaminti pasirinktam patiekalui.

Medžiagos

Pigi Mix&Go kokteilinė – tikrai įmanoma, tačiau kainos dažniausiai skiriasi nuo korpuso medžiagų, iš kurių pagamintas prietaisas. Pačios populiariausios - plastikinės ir stiklinės kokteilinės. Norintiems sutaupyti,vertėtų rinktis plastikinokurpusokokteilinę, jos dažniausiai yra lengvesnės, pigesnės, nedūžta kaip stiklas, tačiau plastikas linkęs susibraižyti, bei sugerti kvapus. Stiklinės kokteilinės dažniausiai yra brangesnės, tačiau pasižymi kokybe, nesibraižo, netamsėja. Stiklas nelinkęs sugerti kvapų, tačiau yra lengvai dūžtantis, todėl turite būti saugūs ir stacionariai laikyti kokteilinę savo virtuvėje bei gaminant norimą patiekalą. Taip pat, stikliniuose kokteilinės induose galėsite ruošti karštą patiekalą – sriubą ar mėgstamą padažą.

Funkcionalumas

Dėl kokteilinių Mix&Go funkcionalumo galite būti ramūs. Kokteilinėse tikrai nėra įmontuotų daug mygtukų su skirtingomis funkcijomis, kurios ne visuomet aiškiai suprantamos. Dažniausiai prietaisuose yra įjungimo – išjungimo mygtukas, paspaudus įjungimą kokteilinė automatiškai pradeda veikti, tai itin paprasta ir lengva, nes be rūpesčių ir vieno mygtuko paspaudimu galite greitai pasigaminti norimą gėrimą. Kai kuriosekokteilinėse yra ir greičio pulsavimo mygtukas, galima pasirinkti greičio rėžimą, tad norintiems lėtesnio ar greitesnio plakimo, ar trynimo pasirinkimo, vertėtų atkreipti dėmesį, kurios kokteilinės turi šį funkcionalumą, o kurios ne.

Kokteilinės komplektacija

Į kokteilinių komplektą dažniausiai įeina nuo 1 iki 5 ar daugiau indų. Pats patogiausias variantas yra vienas indas, kuriame susiplakus kokteilį iš karto jį galėsite išgerti. Tačiau jeigu reikia dažnam ir įvairiam naudojimui, skirtingų talpų, tuomet ieškokite tokios kokteilinės, kuri turėtų bent jau 2 ar daugiau indų, skirtingo dydžio. Taip pat, dažnai į komplektą įeina specialūs, sandarūs buteliukai skirti susipilti kokteilius ir juos patogiai neštis į sporto salę, ar ramiam pasivaikščiojimui lauke.

Kokteilinės Mix& Go - mėgaukitės gardžiais patiekalais ir sveikais desertais. Kokteilines galite įsigyti čia ->>>