Prekių katalogas

Kokį šaldytuvą rinktis – įmontuojamą ar stacionarų?

Tikriausiai sutiksite, kad šaldytuvas – neatsiejamas įrenginys kiekvienoje virtuvėje, todėl jo pasirinkimui dažnai yra skiriamas didelis dėmesys. Šaldytuvų pasirinkimas iš tiesų platus, nuo įvairių talpų, dydžio, dizaino. Renkantis šaldytuvą svarbu ne tik jo techniniai duomenys, bet ir vieta namų virtuvėje. Šaldytuvą pasirinkti stacionarų ar įmontuojamą, klausimas, kuris dažną įsirenginėjant virtuvę ar darant remontą priverčia suklusti. Tiek įmontuojamas, tiek stacionarus šaldytuvas turi savo privalumų, taigi apžvelgsime kiekvieną iš jų, kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, o rezultatas džiugintų.

Įmontuojami šaldytuvai

Daugelis buitinės technikos įrenginių yra įmontuojami, taip pat ir šaldytuvai. Įmontuotas šaldytuvas ne tik atlieka savo funkcijas, tačiau ir atlieka estetinę funkciją namų virtuvėje bei bendroje namų erdvėje. Dažniausiai įmontuojamus šaldytuvus rekomenduojama rinktis didesnėms erdvėms, nes įmontuotas šaldytuvas užima daugiau vietos nei stacionarus. Taip pat verta atsižvelgti į šaldytuvo dydį, dažniausiai įmontuojami šaldytuvai yra mažesnės talpos nei stacionarūs, dažniausiai talpos skiriasi apie 20 litrų, tad didesnei šeimai toks šaldytuvas gali būti kiek per mažas. Visgi įmontuojami šaldytuvai šiuo metu yra vienas dažniausių pasirinkimų įsirenginėjant ar renovuojant virtuvę. Toks šaldytuvo tipas atrodo kur kas dailiau, suteikia virtuvei vientisumą ir modernų dizainą.

Privalumai:

  • Šiuolaikiškas ir modernus dizainas;
  • Patogus naudojimas;
  • Šaldytuvo nereikia derinti prie virtuvės baldų;
  • Platus šaldytuvų pasirinkimas.

Ką būtina žinoti renkantis įmontuojamą šaldytuvą?

Įmontuojami šaldytuvai yra mažesnės talpos nei stacionarūs, tačiau bendrai užima daugiau vietos, kadangi jų korpusas yra didesnis, kad oras galėtų laisvai cirkuliuoti. Svarbu, kad įmontuojamame šaldytuve būtų įrengtas šilto oro išėjimo ir šalto oro atėjimo kanalai apatinėje ir galinėje spintelės dalyje.

Stacionarūs šaldytuvai

Nors įmontuojamos buitinės technikos populiarumas tik auga, tačiau vis dar daugelis pirmenybę teikia stacionariems, laisvai pastatomiems šaldytuvams. Ir nors įmontuojami šaldytuvai yra stilingesnis virtuvės sprendimas, tačiau stacionarūs šaldytuvai taip pat turi savo privalumų. O vienas iš jų – talpa. Stacionarūs šaldytuvai dažniausiai yra 20 litrų erdvesni ir talpesni nei montuojami šaldytuvai, kurie yra mažesni, nes yra specialiose spintelėse, kurios užima papildomai vietos. Stacionarus šaldytuvas puikus pasirinkimas tuo atveju, jeigu yra gausi šeima, tad erdvesnis šaldytuvas tikrai suteikia komforto. Taip pat stacionarūs šaldytuvai yra įprastai ir aukštesni, galima rinktis ir dvidurius, dar erdvesnius ir didesnės talpos šaldytuvus. Tačiau reiktų nepamiršti, kad renkantis stacionarų šaldytuvą jį turėtumėte taikyti prie bendro virtuvės interjero bei virtuvės baldų. Stacionarių šaldytuvų pasirinkimas iš tiesų platus, todėl galėsite rinktis iš tikrai gausios spalvų paletės – balti, sidabriniai, juodi, taip pt ir ryškiaspalvių spalvų šaldytuvai kuriuos neabejotinai pritaikysite prie bendro virtuvės interjero.

Privalumai:

  • Didesnė talpa nei įmontuojamų šaldytuvų;
  • Platus pasirinkimas;
  • Tinka didesnėms šeimoms;
  • Galima rinktis nestandartinio tipo, taip pat dvidurius erdvius šaldytuvus.