Kokį plaukų tiesintuvą pasirinkti?

Esate žavinga garbanė, bet svajojate apie tiesius plaukus? O gal jūsų plaukai ilgi ir lygūs, o norisi Holivudo garbanų? Ar tiesiog norite kardinalių šukuosenos pokyčių ypatingai šventei? Kalbant apie šukuoseną, visos moterys nedvejodamos turėtų investuoti į kokybišką plaukų tiesintuvą – fantastišką šukuosenos formavimo įrankį!

Plaukų tiesintuvą teisingiau būtų pavadinti tiesiog formavimo žnyplėmis, nes juo plaukus galite ne tik tiesinti, bet ir garbanoti, sukti, banguoti, pakelti nuo šaknų ar tiesiog sulyginti. Šukuoseną galite keisti taip dažnai, kaip ir aprangą – pagal tos dienos nuotaiką! Tik kaip iš didžiulės pasiūlos išsirinkti tinkamiausią ir kokybišką daiktą, kuris tarnaus ne vienerius metus, bus saugus ir patogus naudoti bei tuo pačiu tausos jūsų plaukus? Įsigyjant šį prietaisą labai taupyti nevertėtų, o siekiant aukščiausios kokybės derėtų rinktis profesionalų plaukų tiesintuvą.

Prieš rinkdamiesi prietaisą, prisiminkite, kad plaukas yra labai jautrus karščiui, tad nekokybiškas ir netinkamai naudojamas plaukų tiesintuvas varginair silpnina plaukus.Patarimų gausu, ir vis tik- išsirinkti kokybišką, inovatyvų ir saugų prietaisą – tikras iššūkis.

Pasidomėkite, kokias šiuolaikines technologijas gamintojas pasitelkė, kad pasiūlytų kuo geresnį produktą ir išsiskirtų rinkoje. Pavyzdžiui, keramikinis tiesintuvas su jonizatoriumi mažina plaukų statiškumą, neleidžia jiems pūstis ir veltis. Puiku, jei jūsų tiesintuvo danga keramikinė arba titano – keramikos. Keramika tolygiai kaista, tad vienodas karštis laikysis visoje plokštelėje – efektyvus tiesinimas garantuotas. Profesionalios titanu - keramika padengtos žnyplės geriausiai praleidžia šilumą ir kaista itin greitai. Ši medžiaga yra tvirta, patvari ir greitai perduoda šilumą, todėl ypatingai saugi plaukui. Turmalino keramikos tiesintuvai bei nano technologija (turmalinas yra natūralus jonų šaltinis, kurie yra išleidžiami į plaukus per šildomas plokštes modeliavimo metu) užtikrina laisvą įrenginio slydimą plauko paviršiumi taip iki minimumo sumažinant plauko erzinimą. Inovatyvūs drėgmės jutikliai tiesintuvo plokštelėse matuoja plauko drėgmės lygį, tad tiesinimo procedūra vyksta optimalia temperatūra, taip neišsausinant plauko, palaikant jo naturalią drėgmę bei apsaugant nuo perkaitinimo.

Atkreipkite dėmesį į nurodytą tiesintuvo įkaitimo laiką – vieni prietaisai kaista ilgiau, kitiems užtenka ir vos 15-kos sekundžių.Patogu skubantiems! Ir svarbiausia – niekad nenaudokite plaukų tiesinimo žnyplių šlapiems plaukams tiesinti. Drėgni / šlapi plaukai ypatingai jautrūs ir pažeidžiami, tad tiesinant drėgnus jie tiesiog ims lūžinėti, taps pažeisti, o efekto, kurio tikėsitės, nebus. Tiesintuvu modeliuokite tik sausus plaukus – džiaugsitės norimu rezultatu!

Tiesintuvas su keliais reguliuojamais temperatūros režimais – protingas pasirinkimas. Ne todėl, kad svarbu dažnai reguliuoti karštį, bet tam, kad atrastumėte optimalią temperatūrą, tinkamą formuoti kaip tik jūsų plaukus. Kai temperatūra parinkta teisingai – užtenka tik vieną kartą tiesintuvu perbraukti plaukus norimam efektui pasiekti. Pavyzdžiui, 180°C – optimali temperatūra plaukų tiesinimui jiems nekenkiant,išimtinais atvejais - iki200°C karščio yra daugiau nei pakankama temperatūra, jei turite ypačtankius ir nepaklusnius plaukus. Plaukai nebus nei tiesesni, nei gražesni, jei tiesinsite juos karščiausiu lygiu, priešingai, juos pažeisite ir galite tiesiog nudeginti.
Rinkoje siūloma daugybė plaukų tiesintuvų įvairaus pločio ir ilgio plokštelėmis. Siauros plokštelėstinkamiausios ploniems, silpniems ar trumpiems plaukams, kai tuo tarpu tiesintuvas plačiomis plokštelėmis tiks storiems, nepaklusniems, ilgiems ar garbanotiems plaukams. „Plaukiojančios“ tiesintuvo plokštelės sumažina riziką užstrigti pavieniams plaukams bei juos išrauti.

Laido ilgis – taip patsvarbi detalė: galbūt jūsų namuose elektros lizdas yra tolokai nuo veidrodžio, tad ilgesnis laidas – praktiška. O galbūt turite ypatingai ilgus plaukus ir tiesinate juos stovintarba jums būtina kito žmogaus pagalba – tikrai papraščiau naudotis tiesintuvu, kai laidas tinkamo, pavyzdžiui, 3 metrų ilgio.

Esate įnovatyvūs,jums malonu naudoti modernų prietaisą bei valdyti jį vos piršto prisilietimu? Rinkitės plaukų tiesintuvą skaitmeniniu liečiamuoju ekranu efektyviam ir patogiam valdymui. O kai pasirinksite tinkamą temperatūrą plaukų tiesinimui, skaitmeninė atmintis įsimins ją kitam kartui, ir jums nebereiks gaišti laiko vėl ją nustatant. Kai kurie plaukų tiesintuvai turi integruotą savaiminio išsijungimo funkciją, pavyzdžiui, išmanus prietaisas automatiškai išsijungia pats po 30 minučiųar valandos – tikrai praktiška funkcija amžinai skubantiems ir dažnai pamirštantiems, ar išeidami iš namų prietaisą išjungė iš lizdo. Tebūnie jūsų namai saugūs!

Daug keliaujate darbo reikalais, dirbate grožio srityje, teikiate išvažiuojamąsias plaukų stilisto ar kirpėjo paslaugas, o plaukų tiesintuvas keliauja kartu su jumis visur– tuometatkreipkite dėmesį įjo dydį, kompatiškumą, svorį, priedus saugiam transportavimui bei apsaugai nuo nepalankių išorės veiksnių.Neabejotinas privalumas ir patogumas, jei yra galimybė naudoti be laido, o bateriją įkrauti ne tik patalpoje, bet ir automobilyje.Svarbi detalė - baterijos budėjimo laikas, prietaisą naudojant belaidžiu režimu.

Nekaistantis korpusas ir praktiški priedai, tokie, kaip karščiui atsparus kilimelis, užraktas bei kokybiškas dėklas -tiesiog privalomi.

Nebijokite keistis! Gerų patirčių formuojant šukuoseną plaukų tiesintuvu!

Išsirinkite plaukų tiesintuvą jau dabar ->>>