Kokį plaukų džiovintuvą pasirinkti?

Gyvenate greitu tempu, vis kažkur skubate ir mėgstate atrodyti nepriekaištingai?Geras plaukų džiovintuvas gali tapti ypač svarbiu daiktu jūsų namuose, jei norite, kad vietoj rytinio chaoso diena prasidėtų sklandžiai ir puikia šukuosena. Kaip žinia, atsigulti šlapiais plaukais vakare taip pat nėra visai gudrus sprendimas, nes galite rimtai suerzinti galvos odą, jūsų plaukai gali imti lūžinėti bei gali atsirasti pleiskanų ar net odos grybelis. Tad verta įsigyti gerą plaukų džiovintuvą! Bet kaip išsirinkti tinkamiausią ir kokybišką?

Rinkoje gausu skirtingų gamintojų, įvairiausių plaukų džiovintuvų modelių - prabangių, ekonomiškų, itin lengvų ar mažų kelionių, ekologiškų, išskirtinio dizaino, galingų ir profesionalių.Visi jie tarpusavyje skiriasi kalbant apie kainą, variklio galią, triukšmingumą, oro pūtimo efektą, temperatūrų skirtumus tiek karšto, tiek šalto oro srovei.Bene svarbiausias klausimas renkantis šį produktą – kaina. Ar tikrai yra skirtumas tarp brangaus ir pigaus plaukų džiovintuvo? Atsakymas – taip, skirtumas yra.Renkantis plaukų džiovintuvą pernelyg taupyti nevertėtų, nes pigūs modeliai paprastai ne tik kad sausina plaukus–jie pradeda šiauštis, pūstis, garbanotis, tampa sunkiai modeliuojami, bet ir tarnauja trumpiau.

Nesvarbu, ar jūsų plaukai ilgi ir stori, ar ploni bei trumpi. Jei plaukus džiovintuvu džiovinate dažnai, verta investuoti į rimtą, aukštesnės kainos klasės ir geros kokybės prietaisą. Geras plaukų džiovintuvas turi daug galios, pučia stiprią oro srovę, tad džiovinimo procesas trunka trumpiau. Karštis lengvai pažeidžia plaukus ir galvos odą, tad ypač svarbu, jog džiovinimas truktų kuo trumpiau. Pigesni plaukų džiovintuvai dažnai pučia tiesiog per karštą orą, o tai visiškai nereikalinga. Atkreipkite dėmesį į laido ilgį, kad būtų patogu naudoti jūsų ūgio žmogui, o laidas lengvai siektų elektros lizdą.Jei plaukų džiovintuvą naudojate kasdien ar keliaujate, svoris bei dydis taip svarbu – patogi rankena,nedidelis svoris, kompaktiškas, tvirto ir smūgiams bei išorės veiksniams atsparaus korpuso.Net ir kasdieniniam naudojimui verta rinktis profesionalų plaukų džiovintuvą, o jei tai yra jūsų kasdieninio darbo įrankis – net neabejokite investuoti! Profesionalių džiovintuvų varikliai tyliau dirba, yra ilgaamžiškesni, kai kurie jų turi variklio apsauginę funkciją nuo staigaus išjungimo / įjungimo –palaipsniui pasiekia maksimalią galią arba sulėtina darbą. Pasidomėkite išmetamo oro temperatūra džiovinimo metu. Pavyzdžiui, kai kurių modernių džiovintuvų išmetamas oras yra 44 laipsniai ir ne aukštesnis – tokia temperatūra visiškai saugi netgi dirbant visai prie pat galvos ar veido odos nenusideginant.

Rinkoje tikrai didelis pasirinkimas plaukų džiovintuvų su įvairiausiais priedais, kurie jums gali būti svarbūs, pavyzdžiui, magnetinis sienos laikiklis, patogi kilpa pakabinimui, liečiamasis ekranas, leidžiantis piršto prisilietimu reguliuoti temperatūros ir greičio nustatymus. Jums taip pat gali būti reikalingas difuzorius plaukų garbanojimui,mažas antgalis barzdai džiovinti ar ypač siauras antgalis ypatingam plaukų purumui prie šaknų išgauti. Beje, svarbu, kad tuos antgalius būtų lengva ir pakeisti, tad visad išbandykite, ar jie pagaminti kokybiškai ir tinkamai tvirtinasi.

Atkreipkite dėmesį, kiek temperatūros lygių, kokios galimybės reguliuoti srovės stiprumą, ar yra šalto oro srovės funkcija, kuri tobulai tinka užfiksuoti šukuoseną. Dauguma plaukų džiovintuvų turi „turbo“ funkciją – ypač stiprią oro srovę, kas gali būti praktiška ir reikalinga, kai labai skubate.

Daugelyje modernių plaukų džiovintuvų įdiegta keraminių grotelių jonų technologija plaukus veikia antistatiškai,užtikrina vienodo lygio šilumos paskirstymą, dėl ko plaukai nesipučia iš nesišiaušia, po džiovinimo lieka šilkiniai ir blizgūs, o pats džiovinimo procesas trunka išskirtinai trumpai. Infraraudonųjų spindulių technologija diegiama siekiant išsaugoti natūralią plauko drėgmę: džiovinant plaukus specialus jutiklis nepertraukiamai matuoja plaukų drėgnumą ir automatiškai pritaiko tinkamiausią temperatūrą išsaugoti natūralią plauko drėgmę, taip apsaugant plaukus nuo perdžiovinimo.

Techninės savybės,pavyzdžiui, nuimamos grotelės plaukų džiovintuvo gale leidžia lengvai išvalyti prietaisą ir išlaikyti jo našumą. Net rodos tokia nereikšminga detalė kaip įjungimo / išjungimo mygtukas patogioje ar netinkamoje vietoje (pavyzdžiui, viduryje rankenos) akimirksniu iš privalumo taps trūkumu. Atkreipkite dėmesį, ar patogi džiovintuvo rankena: ji turėtų būti nei per ilga, nei per plati ir ne per siaura jūsų delnui.

Išbandykite džiovintuvą su laisvų rankų įranga!Tikrai įvertinsite šią patogią funkciją: sutaupykite laiko, pastatydami džiovintuvą paviršiaus, arba naudokite prietaiso galą kaip stendą ir džiovinkite plaukus nenaudodami rankų.

Jei jums svarbu ekologija, tausojate aplinką, siekiate gyventi ekonomiškai bei atsakingai vartojate – rinkitės ekologišką ir aplinkai draugišką plaukų džiovintuvą. Tokį, kuris būtų

Pasirinkimas toks didelis, kad turėsite apsvarstyti daug detalių norėdami tinkamai pasirinkti plaukų džiovintuvą. Teks pasversti visus „už“ ir „prieš“, išsiaiškinti savo norus, poreikius, finansines galimybes. Išsirinkite sau tinkamiausią – ir galbūt jūsų mėgstama šukuosena jau rytoj taps jūsų raktu į sėkmę bei gerą nuotaiką!

Išsirinkite plaukų džiovintuvą jau dabar ->>>