Kodėl verta įsigyti langų valytuvą?

Jei, žiūrint pro langus, medžiai atrodo ne tokie žali, o dangus ne toks žydras, koks yra iš tiesų, jei pašvietus saulutei visą džiaugsmą užtemdo dulkės ir nešvarumai, susikaupę ant langų, pats metas generaliniam namų tvarkymui. Tiesa, vargu ar rastumėm žmogų, kuriam patiktų valyti langus, juk tai gana sudėtingas ir varginantis procesas, laimei, kad laikai keičiasi ir apie stiklo brūžinimą laikraščiu galime pamiršti.

Langų valytuvas – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori džiaugtis švariais langais be jokių dryžių, sutaupyti laiko ir nepertempti raumenų. Tiesa, reiktų paminėti, kad langų valytuvas – tai gan siauras šio prietaiso pavadinimas, nes jis puikiai tinka valyti visus stiklinius, veidrodinius paviršius. Taigi, jei namuose turite nuolatos vaikų piršteliaisnučiupinėtą veidrodį ar didelį stiklinį stalą, ant kurio dulkes galima skaičiuoti, langų valytuvas yra būtent tas įrenginys, kuris palengvins jūsų kasdienybę, o jei vis dar dvejojate ar jo jums tikrai reikia, pateikiame kelias priežastis, kurios padės lengviau apsispręsti.

Aukšti langai? Ne bėda!

Natūrali šviesa, kai didžiąją laiko dalį už lango tvyro darganoti orai, labai vertinama, todėl architektai kuria modernius namus su didžiuliais langais. Ir viskas būtų puiku, jei nesudėtingas šių langų valymas: reikia skolintis kopėčias, kad pasiektumėte aukščiausią tašką arba apskritai kviesti profesionalius langų valytojus, kurie turi specialią įrangą, skirtą valyti aukštus langus. Žinoma, šios paslaugos nėra pačios pigiausios, o ir prasidėjus langų valymo sezonui gali tekti luktelėti, kol profesionalai jums turės laiko. Modernūs ir šiuolaikiški langų valytuvai leidžia valyti itin aukštus ir nestandartinių išmatavimų langus. Galima rinktis langų valytuvus su teleskopine lazda, kuri yra pakankamai tvirta ir lengva, todėl rankos labai nepavargs arba galima rinktis langų valytuvus – robotus, kurie turi baterijas arba jungiasi į elektros lizdą ir idealiai išvalo langus. Tiesa, pastaruoju atveju svarbu tik pasirūpinti, kad robotukui pakaktų laido ilgio arba papildomai įsigyti prailgintuvą.

Blizganti švara namuose

Šiuolaikiniai langų valytuvai puikiai tinka valyti ir vertikalius, ir horizontalius paviršius. Tai reiškia, kad tai gana universalus prietaisas, kuris gerokai palengvins ir kitus buities darbus. Juo lengvai nuvalysite nešvarumus nuo veidrodžio, įvairias dėmes nuo stalo, išvalysite vonios ar virtuvės plyteles. Daugelis valytuvų turi specialius antgalius, kurie leidžia valyti langus prie pat jo rėmo ir nesibaiminti, kad jį pažeisite. Tiesa, renkantis langų valytuvą, reiktų atkreipti dėmesį ar jis gali valyti paviršius įvairiomis kryptimis ir skirtingose padėtyse. Tokio tipo valytuvai ne tik užtikrina idealią švarą, nepriklausomai nuo to, kokia kryptimi valote langus ar kitus paviršius, bet ir maksimalų patogumą, nes prietaisą galėsite laikyti taip, kaip patogu jums.

Valymas, kuris taupo laiką ir energiją

Ar prisimenate laikus, kai jūsų mamos ar močiutės generaliniam namų tvarkymui skirdavo porą dienų? Tai neturėtų stebinti, nes vien nuvalyti langus prireikdavo gero pusdienio, juk tik nuplauti stiklo nepakanka, reikia jį dar išblizginti ir nepalikti dryžių, kurie tiesiog akis bado. Tos dienos jau praeityje, nes langų valytuvai langus ir stiklinius paviršius gali išvalyti gerokai greičiau ir kokybiškiau. Žinoma, viskas priklauso nuo langų valytuvo kokybės, komplekte esančių priedų ir pačių valymo priemonių. Tarkim, labai nešvarius langus, nevalytus kelis sezonus ir apskretusius purvu, pirmiausia reiktų nuvalyti mikropluošto šluoste, o kasmetiniam pavasariniam ar rudeniniam valymui pakanka langus nupurkšti specialia priemone ir ją palikti keliolikai minučių, vėliau langų valytuvas tarsi siurblys susiurbia vandenį ir valymo priemones, nepalikdamas jokių ruoželių, dėmelių ir vandens taškelių. Taigi, langus išvalysite itin greitai ir kokybiškai.

Tausojama aplinka

Turint langų valytuvą mažiau išeikvojama vandens langų valymui, be to, kokybiški valytuvai turi baterijas, kurių dėka prietaisai veikia apie pusvalandį. Manote, kad tai labai trumpas laiko tarpas? Nustebsite, tačiau per tiek laiko galima išvalyti iki 75 m2. Žinoma, reiktų atkreipti dėmesį į baterijos įkrovimo laiką, kuo jis trumpesnis, tuo daugiau elektros energijos sutaupote ir esate draugiškesnis aplinkai.

Jei nusprendėte įsigyti langų valytuvą

Taigi, jei apsisprendėte, kad langų valytuvo jums tikrai reikia, štai keletas dalykų, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį, renkantis šį nepamainomą švaros prietaisą.

Svoris. Jei neketinate pirkti langų valytuvo – roboto, svarbu pasidomėti, kiek jūsų nusižiūrėtas modelis sveria. Paprastai aukštesnės kokybės langų valytuvai sveria iki 1 kg, žinoma, reiktų nepamiršti, kad prietaisas dar šiek tiek pasunkėja, siurbdamas vandenį ir ploviklį. Taigi, jei nenorite varginti rankų, pirmenybę teikite lengvesniam prietaisui. O štai, jei nusižiūrėjote langų valytuvą – robotą su elektros laidu, būtinai pasidomėkite, koks laido ilgis, ar jo pakaks pasiekti langų viršų.
Įvairūs priedai. Papildomi antgaliai leidžia efektyviau pasiekti sunkiai prieinamas langų vietas, greičiau nuvalyti didesnius plotus, o jei prie langų valytuvo dar pridedama ir teleskopinė lazda, valymo plotas gerokai padidėja, todėl nereikia rūpintis, kaip išvalyti, pavyzdžiui stoglangius.
Patogus ekranas. Modernesni langų valytuvai turi nedidelius ekranus arba LED indikatorius, kurie parodo, kada reikia įkrauti bateriją arba valytuvas jau yra pilnas ir jį reikia išvalyti.
Higiena. Kalbant apie pačio langų valytuvo valymą, reiktų atkreipti dėmesį ar jis reikalauja daug priežiūros, ar susiurbtą vandenį lengva pašalinti. Daugelis šiuolaikinių valytuvų ištuštinami taip, kad net nereikia prisiliesti prie nešvaraus vandens, todėl toks valymas ne tik efektyvus, bet ir visiškai higieniškas ir saugus.

Taigi, jei ieškote būdo, kaip greitai ir efektyviai išvalyti langus bei kitus sunkiai valomus paviršius – langų valytuvas išmintingas pasirinkimas.

 

Išsirinkite sau labiausiai tinkantį langų valytuvą.

Pirkėjų gide galite susipažinkite ir su kitais mūsų naudingais bei praktiškais patarimais, kurie padės išsirinkti Jus dominančią techniką.