Prekių katalogas

Keraminis šildytuvas. Ar verta rinktis?

Leisti laiką namuose kur kas jaukiau ir maloniau kai yra šilta. Šildymo sezonui pamažu artėjant ieškote papildomų šildymo alternatyvų, o galbūt dairotės nuolatinės šildymo sistemos? Efektyvus, modernus ir vis labiau populiarėjantis šildymo sprendimas – keraminiai šildytuvai. Tai vadinamieji ateities ir modernių galimybių šildytuvai, kurie ne tik yra efektyvūs, bet ir modernaus dizaino, sukuriantys malonią ir jaukią erdvę tiek namų tiek, darbo ar kitos vietos aplinkoje. Keraminis šildytuvas – kas tai ir ar jį verta rinktis?

Keraminių šildytuvų veikimas

Keraminiai šildytuvai – kitaip dar vadinami radiatoriais, turintys efektyvias ir modernias šildymo plokštes. Tai pažangi technologija kartu deranti su moderniu dizainu. Nuo įprastų mums gerai pažįstamų radiatorių, keraminiai šildytuvai skiriasi tuo, kad turi ne metalinį, o keramikinį korpusą. Keraminių šildytuvų viduje yra specialus kaitinimo elementas kuris spinduliuoja infraraudonuosius spindulius. Keraminė danga yra itin efektyvi, gebanti išlaikyti ir spinduliuoti šilumą kur kas ilgiau nei kitos šildymo sistemos. Keraminiai šildytuvai naudoja mažiau elektros energijos, lyginant juos su klasikiniais įprastais elektriniai radiatoriais. Keraminiai šildytuvai gali būti naudojami ir kaip papildoma priemonė šildymui ir kaip pagrindinė. Norint sukurti centralizuotą sistemą, valdomą vieno termostato, galima sujungti kelias tokias plokštes.

Kur gali būti naudojami keraminiai šildytuvai?

Keraminiai šildytuvai yra vis dažniau pasirenkami kaip alternatyva dujiniam šildymui, elektriniams radiatoriams ar centrinio šildymo radiatoriams. Keraminiai šildytuvai gali būti įrengiami ir naudojami nuosavose namuose, kotedžuose, buitinėse patalpose, darbo vietoje. Šiuos šildytuvus galima rinktis ir kaip papildomą šildymo sprendimą nedidelėse patalpose, tokiose kaip garažas ar sandėliukas. Keraminiai šildytuvai yra itin efektyvūs ir gali būti pajungiami tuomet kai reikia.

Efektyvus šildymo būdas

Keraminių šildytuvų efektyvumą užtikrina modernus technologinis sprendimas. Visas šiltas oras yra panaudojamas oro šildymui, o šilumos srautas priešais plokštę sušildo esančius daiktus. Toks veikimas yra kur kas efektyvesnis už kitus šildytuvus, nes užtikrina greitą ir efektyvų šilumos paskirstymą. Keraminiai šildytuvai neįkaista, todėl nesausina patalpų ir nedegina oro. Jie veikia tyliai ir leidžia pasirinkti norimą temperatūrą. Skaičiuojama, kad keraminės plokštės sutaupo iki 50 % šildymo sąnaudų dėl mažo energijos suvartojimo, mažų įrangos ir įrengimo išlaidų. Nors keraminiai šildytuvai yra brangesni už kitas šildymo sistemas, tačiau mažos elektros sąnaudos kainų skirtumą laikui bėgant kompensuos.

Kiekvieno keraminio šildytuvo modelio aprašyme yra pateikta informacija kokiam plotui yra skirtas prietaisas. Jeigu norite įsirengti keramines plokštes kaip pagrindinę šildymo sistemą, tuomet rekomenduojama pasitarti su specialistais, kurie tiksliai patars kokio dydžio ir kiek plokščių reikės efektyviam šildymui pasirinktoje aplinkoje.

Keraminių šildytuvų privalumai:

  • Taupo elektros energiją.
  • Didelis efektyvumas ir našumas.
  • Saugus ir patogus naudojimas.
  • Itin greitas erdvės sušildymas.
  • Ploni, stilingi ir tylūs.
  • Ilgaamžiai.
  • Turi apsaugą nuo perkaitimo.
  • Platus pasirinkimas ir pritaikymas.

Patogus įrengimas

Įsirengti keraminę plokštę patiems tikrai nėra sudėtinga. Jos gali būti pakabinamos bet kokiame aukštyje, nereikia baimintis, nes plokščių paviršius šildymo metu neįkaista, todėl jie yra saugūs, negali nudeginti. Keraminę plokštę užtenka pakabinti norimame aukštyje ir įjungti į rozetę. Keraminiai šildytuvai yra įvairių dydžių ir dizainų, dažniausiai jie parduodami baltos, kreminės, juodos spalvos, tačiau turi privalumą, kad ant paviršiaus galima dėti pasirinktą norimą foną ir taip sukurti išskirtinį ir nepriekaištingą dizainą. Keraminės plokštės ne tik efektyvus šildymo sprendimas, bet ir išskirtinis akcentas Jūsų namuose.

Jaukumas ir šiluma kiekvieno namuose. Keraminius šildytuvus galite įsigyti čia -->