Prekių katalogas

Kelioninis lygintuvas, ar verta rinktis?

Keliaujant, nesvarbu ar tai poilsinė ar darbo kelionė, visuomet norime jaustis patogiai ir komfortabiliai. Taip yra ir su rūbais, kurie keliaujant būna lagamine ir dažnu atveju susiglamžo, praranda savo formą ir atrodo ne itin tvarkingai ir elegantiškai.

Kelioninis lygintuvas – išeitis ne tik daug keliaujantiems, bet ir tiems, kurie nori visos kelionės metu atrodyti tvarkingai, jaustis patogiai. Ne kiekviename viešbutyje yra lygintuvai, dėl šios priežasties kelioninei lygintuvai yra labai patogūs, neužimantys daug vietos ir tikrai pasitarnaujantys bet kurioje kelionėje. Kelioniniai lygintuvai skiriasi savo tipais, dizainu, tačiau bene visi lygintuvai yra itin funkcionalūs ir tikrai neužimantys daug vietos lagamine.

Kokie būna kelioninių lygintuvų tipai?

Kaip ir paprasti, butyje naudojami lygintuvai, taip ir kelioniniai, skirstomi į tam tikrus prietaisų tipus:

Sausas lygintuvas – tokie lygintuvai yra vieni pigiausių, kadangi yra paprasti ir nepasižymi didelėmis techninėmis savybėmis. Sausi lygintuvai gana greitai susidėvi, neturi didelio funkcionalumo, toks prietaisas tinkamas nedideliam
naudojimui, išlygina mažą kiekį drabužių.

Garinis lygintuvas – vienas populiariausių variantų, yra brangesnis už sausus lygintuvus, tačiau kompaktiškesnis ir pasižymintis kokybe ir techniniais parametrais. Garinis lygintuvas gali purkšti garus ant drabužio, dėka to itin susilamdęs ar kietesnio drabužio audinys išsilygina kur kas greičiau ir patogiau.

Kelioninio lygintuvo savybės

Lygintuvo padas – tai yra viena svarbiausių lygintuvo dalių į kurią reikėtų atkreipti dėmesį. Jeigu keliaujate daug ir dažnai, o lygintuvas tikrai reikalingas daiktas kelionėje – atkreipkite dėmesį į kokybišką lygintuvo padą, jeigu lyginate mažiau ir ne taip dažnai – galite rinktis ir pigesnį bei paprastesnį variantą. Kokį padą rinktis?

Aliuminio – lengvas, greitai įkaista ir atvėsta. Tokio pado lygintuvai dažniausia yra pigesni, skirti mažesniam naudojimui ir paprastesnių audinių lyginimui, nes aštrios drabužio detalės gali tokį padą subraižyti.

Nerūdijančio plieno – sunkus, tačiau gerai apspaudžia audinį, dėka to drabužiai greičiau išlyginami. Atsparesnis įbrėžimams, tad galima naudoti tiek kietesniam audiniui, tiek drabužiui su detalėmis –sagomis, užtrauktukais.

Keramikiniai – tvirčiausi, pasižymintys kokybe, tačiau ir patys brangiausi, bei galintys lengvai dūžti.

Galingumas – kelioninių lygintuvų galia dažniausiai skiriasi nuo įprastų buitinių. Kelioninių lygintuvų galingumas siekia apie 1000W, kuo galia didesnė – tuo greičiau jis įkaista. Tad norint kelionėje drabužius išlyginti greitai - atkreipkite dėmesį ir ieškokite kuo galingesnio lygintuvo, tačiau jo kaina bus kiek brangesnė.

Vandens talpa – kuo didesnė vandens talpa, tuo daugiau drabužių galite išlyginti vienu metu. Tačiau kelioninių lygintuvų talpos ženkliai skiriasi nuo įprastinių, jos dažniausiai svyruoja apie 100ml. Kelioninių lygintuvų didesnėmis talpomis nėra daug, dėl patogumo ir užimamos vietos. Tačiau ir su 80-100ml talpa, jums tikrai vienu kartu pakaks išlyginti tiek dieninę, tiek vakarinę dienos aprangą.

Priežiūra – lygintuvų priežiūra nėra sudėtinga, tačiau svarbu to neužmiršti. Ypatingai kelioniniam lygintuvams, kurie naudojami tiek dažnai, tiek retesniais atvejais. Lygintuvai linkę kalkėti, tad ilgai nenaudojamas lygintuvas gali užsiteršti kalkėmis, todėl būtina jį pravalyti su specialiomis priemonėmis nuo kalkių.

Kelioninio lygintuvo privalumai:

  • Kompaktiškas
  • Lengvas
  • Neužima daug vietos
  • Gali išlyginti ir didesnį kiekį drabužių vienu metu

Paverskite savo keliones dar patogesnes. Įsigyti kelioninius lygintuvus galite čia - >>>