Prekių katalogas

Kam skirtos skausmo terapijos prekės?

Skausmas – nemaloni būsena, lydinti esant traumai, sergant tam tikromis ligomis, ar organų veiklai. Skausmas sukelia neigiamas emocijas, pojūčius, tad norint jo išvengti daugelis griebiasi vaistų, malšinančių susidariusius skausmus. Tačiau rimtai ligai, ar skausmingai traumai, vaistai ne visuomet gali padėti. O ilgalaikis vaistų naudojimas, skausmui malšinti gali tik pabloginti mūsų sveikatą, o laikui bėgant nuskausminamieji vaistai gali pradėti nebeveikti.

Ilgalaikiams nugaros, raumenų ar kitų kūno vietų skausmas gydyti dažnai pasitelkiami įvairūs masažai, ar prietaisai – skirti atpalaiduoti, nuraminti skaudamą vietą ir net išspręsti ilgalaikes problemas. Specialūs elektroniniai stimuliatoriai puiki išeitis kasdieniam naudojimui, norint sumažinti skausmo plitimą įvairiose kūno vietose, aktyviai sportuojant, ar lengvesniam atsistatymui po patirtų traumų.

Skausmą mažinantys prietaisai saugūs naudoti, o ilgalaikis jų naudojimas gali ne tik sumažinti skausmą, bet ir užkirsti kelią rimtesnėms ligoms ar nuolatiniam skausmo plitimui.

Elektriniai stimuliatoriai – kenčiantiems raumenų skausmus

Elektriniai raumenų stimuliatoriai – puiki išeitis ne tik skausmo mažinimui, bet ir pakaitalas nuolatiniam vaistų naudojimui. Medicininis prietaisas skirtas reguliariam naudojimui, norint pasiekti kuo geresnių ir efektyvių rezultatų rekomenduojamas naudoti kasdien. Naudojamas kasdien stimuliatorius nuramina raumenį, todėl sumažina arba visiškai panaikina reguliarus skausmus tam tikrose kūno vietose.

Pagrįstas moksliškai, naudojantis jau seniai taikomus metodus, ypač tinka esant: nugaros skausmui, taškiniam skausmui (pvz, kelio, klubų), neuraloginiam skausmui, galvos skausmui, ginekologinėms problemoms, skausmui po susižeidimo, skausmui dėl kraujo apytakos sistemos sutrikimų. Jūs galite ne tik treniruoti savo raumenis, bet ir juos atpalaiduoti, priklausomai nuo Jūsų savijautos. Ištvermės didinimas ar norimų kūno proporcijų formavimas. Jeigu raumenys yra pavargę, pernelyg įsitempę - pasinaudokite atpalaiduojančiuoju efektu.

Prietaiso veikimo principas remiasi natūralių kūno impulsų mėgdžiojimu. Elektrinis nervų stimuliavimas per odą.Šis prietaisas veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų. Elektrodai gali būti prijungiami prie įvairių kūno vietų. Elektroninis stimuliavimas neskausmingas, gali būti jaučiamas tik lengvas tvinkčiojimas ar vibracija.

Kamuoja nugaros skausmai? Išbandykite nugaros diržą

Dar viena efektyvi, skausmą malšinanti medicininė skausmo terapijos prekė. Nugaros diržas naudojamas kasdien, nuolatiniam ar trumpalaikiui nugaros skausmo malšinimui. Nuolatinis diržo naudojimas gali sumažinti arba visiškai panaikini nugaros skausmus ir išvengti nuolatinio vaistų naudojimo.

Nugaros diržo viduje esantys elektrodai stimuliuoja nugarą per odą, patys galite reguliuoti intensyvumą ir pasirinkti norimą programą. Nesukelia nemalonių pojūčių, nuramina, atpalaiduoja įsitempusias nugaros vietas ir stimuliuoja taškus.

Kokybiški prietaisai – kelias geros sveikatos link

Gydyti tam tikras ligas, malšinti skausmą prietaisų pagalba itin atsakingas žingsnis. Svarbu tinkamai pasirinkti prietaisus, kurie pasižymi savo kokybe.

Gamintojas Beurer nuo 1919m. rūpinasi žmonių sveikata ir gerove. Kompanijos dėmesys skiriamas produktams, kurie suteikia jaukią šilumą. Kasmet Beurer nuolat plečia asortimentą, todėl visada yra puikių, patikimos kokybės naujovių. Beurer sukuria produktų sprendimus, kurie pritaikyti klientų poreikiams ir prisideda prie sveiko gyvenimo būdo, naudojant moderniausias technologijas. Beurer asortimentas apima įvairius produktus, įskaitant kraujospūdžio matavimo prietaisus, kraujospūdžio prietaisus, termometrą, elektrines antklodes, vonios ir virtuvės svarstykles, pėdų voneles, taip pat pulsinius laikrodžius.

Negydoma problema – ilgainiui gali virsti rimta liga. Rūpinkitės savo sveikata. Įsigyti skausmo terapijos prekes galite čia - >>>