Kam skirti oro sterilizatoriai?

Artėjantis šaltasis sezonas dažnai lydi peršalimais, nemaloniomis ligomis, kurios kamuoja prasidėjus vėsiems orams ir imunitetui nusilpus. Mūsų imuninei sistemai, bendrai sveikatos būklei didelę įtaką daro oras, kuriuo mes kvėpuojame tiek patalpose, tiek gryname ore. Daugelis tikriausiai nesusimąsto, kad ore esantys įvairūs mikroorganizmai gali silpninti mūsų sistemą, sukelti alergijas ar net gi kvėpavimo takų ligas.

Oras kuriuo mes kvėpuojame savo namuose, kitose patalpose ar lauke sudarytas iš daugybės dalelių ir mikroorganizmų. Dulkės, įvairios bakterijos, virusai, pelėsis, nemalonūs kvapai, dirginančios medžiagos sklando ore, kuriuo mes kvėpuojame. Ir visos šios dalelės gali sukelti ne tik peršalimą, virusines ligas, suprastinti miego kokybę, alergijas bet ir rimtesnes ligas. Kad būtume saugūs ir sveiki, nevargintų nuolatinės peršalimo ligos, alergijos – būtinas švarus, saugus oras. Tam pasiekti galime rinktis itin ergonomiškus, ir vis labiau populiarėjančius – oro sterilizatorius.

Oro sterilizatoriai – pažangi ir išmani technologija, kurios dėka ore pašalinami mikroorganizmai, bakterijos, virusai bei kitos dalelės. Išskirtinė technologija valo orą, sukuria švaros pojūtį, panaikina nemalonius kvapus nepažeisdama aplinkos ir nesukeliant pašalinio triukšmo.

Kam skirti oro sterilizatoriai?

Sergantiems astma bei kitomis kvėpavimo takų ligomis, tiems kuriuos vargina nuolatinės alergijos – švarus oras yra ypač svarbus kvėpavimo takų ligomis sergantiems bei alergijų kamuojamiems žmonėms. Todėl oro sterilizatoriai švariai valo ore esančias taršias daleles bei kitus alergenus. Turintiems šias ligas ir simptomus, rekomenduojama rinktis sterilizatorių su HEPA filtru, kuris ne tik valo orą, tačiau ir naikina grybelio bei pelėsio bakterijas, kurios yra viena geriausių terpių vystytis infekcijoms ir sukelti alergijas.

Palaikyti gerai miego kokybei – švarus oras užtikrina kur kas geresnį ir kokybiškesnį miegą. Todėl besiskundžiantys miego kokybe dažnai nesusimąsto, kad tam įtaka gali daryti ore tvyrančios taršios detalės, įvairūs mikroorganizmai, kurie apsunkina mūsų kvėpavimą ir organizmą, todėl sutrinka normali ir kokybiška miego veikla. Išvalius orą, mūsų organizme nusėda mažiau dalelių, todėl tai įtakoja ir geresnį miegą.

Imunitetui pagerinti – ypač prasidėjus šaltajam metų sezonui, atvėsus orams, susilpnėja imunitetas, bei padaugėja daugiau virusų, kurie sukelia įvairias peršalimo ligas. Ore sklando daugybė virusų, todėl oro sterilizatoriai išvalo 99,9% ore tvyrančių virusų, kurie užkerta kelią plisti ligoms bei stiprina mūsų imuninę sistemą.

Šiais įrenginiais gali naudotis kiekvienas, norėdamas kur kas grynesnio ir švaresnio oro. Jie tinkami tiek turint mažamečius vaikus namuose, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Yra patogūs naudoti, gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą.

Kaip veikia oro sterilizatoriai?

Išmanios technologijos dėka sterilizatoriai padeda valyti orą ir šalinti mikroorganizmus, virusus ir alergenus vos per pirmąsias sekundes nuo jo pajungimo.
Priklausomai nuo oro sterilizatoriaus modelio, per šį prietaisą per valandą laiko praeina nuo 14 iki 20 tūkstančių litrų oro, tad per trumpą laiką patalpoje išvalomas visas oras. Oro sterilizatoriai naudoja panašią technologiją, kaip vandens sterilizavimo – virinant vandenį pašalinami visi mikroorganizmai. Taip pat yra valomas ir oras, kuris yra įkaitinimas – atšaldomas ir išleidžiamas į patalpą.

Oro sterilizatorių privalumai:

• Sunaikina ore esančias bakterijas, pelėsius, virusus, dulkes, erkes, žiedadulkes bei kitus patalpoje esančius alergenus
• Išnaikina iki 99,9% aplinkoje esančių mikroorganizmų
• Mikroorganizmus pradeda naikinti vos po 15 – 20 minučių po sterilizatoriaus pajungimo
• Sterilizatoriai tinkami naudoti sergantiems alergija, astma bei kitomis kvėpavimo takų ligomis
• Ergonomiškas prietaisas, neužima daug vietos namuose, todėl gali būti kilnojamas ir pritaikomas ten kur patogu
• Tylus veikimas – nesukelia pašalinio, erzinančio triukšmo
• Nedidelis elektros energijos sunaudojimas
• Oras tampa gaivesnis
• Sterilizatoriai pašalina nemalonius kvapus patalpoje
• Pagerėja miego kokybė

Kad oras kuriuo kvėpuojate būtų dar švaresnis ir tyresnis oro sterilizatorius galite įsigyti čia ->>>