Prekių katalogas

Kam reikalingi pašildymo stalčiai?

 

Mėgstantiems gaminti ir dažnai laiką leisti virtuvėje, tikriausiai nestinga įvairių buitinės technikos prietaisų. Juk norint mėgautis visais virtuvės privalumais, o maistą gaminti kuo patogiau ir greičiau – būtina turėti visą reikalingiausią įrangą. Vienas tokių įrenginių – daugiafunkcinis pašildymo stalčius, skirtas maisto šildymui ir patiekalų gamybai. Tikriausiai daugeliui šis pavadinimas gali nuskambėti pirmą kartą, jeigu taip ir yra, trumpai apžvelkime kas tai yra. Pašildymo stalčius ne be reikalo yra vadinamas stalčiumi, nes jis primena ir yra kuo tikriausias stalčius. Tačiau kitaip nei kiti virtuvėje esantys stalčiai, šis stalčius yra dažnai vadinamas daugiafunkciniu įrenginiu, nes jame galima ne tik šildyti maistą, palaikyti karštų patiekalų šilumą, bet ir pašildyti lėkštes, prieš patiekalo patiekimą, išlydyti įvairius maisto produktus (sūris, šokoladas ir tt.), taip pat lėtai troškinti ar net kepti maistą.

Pašildymo stalčių įrengimas ir veikimo principas

Pašildymo stalčiai yra kaip atskiras įrenginys, jie yra montuojami virtuvėje po orkaite. Stalčius galima derinti kartu su orkaite arba įsigyti ir montuoti kaip atskirą įrenginį. Prieš įsirenginėjant virtuvę, geriausia yra iš karto apgalvoti ir paskirti stalčiui vietą, tačiau jeigu norite jį montuoti jau įrengtoje virtuvėje – ne bėda, jeigu tik jam yra papildomos vietos. Įprastai stalčiai neužima daug vietos, dažniausiai talpinami į 60cm nišą, 14–15 cm aukštyje. Stalčiai yra įvairių dizainų, todėl juos nesunkiai priderinsite prie virtuvės interjero ir kitų įrenginių. Pašildymo stalčiai yra beveik nepastebimi, jie dažniausiai neturi jokių rankenų, o atsidaro ir užsidaro mygtuko paspaudimu.

Pašildymo stalčius pilnai atsidaro, todėl į jį galite patogiai sutalpinti norimus patiekalus. Stalčiaus veikimo principas yra labai paprastas, jis neturi sudėtingų mechanizmų ir valdymo sistemos. Stalčių pajungsite vos vieno mygtuko paspaudimu / pasukimu (priklausomai nuo valdymo detalės). Stalčius gali įkaisti net iki 80 laipsnių temperatūros, todėl galite ne tik pašildyti maistą, tačiau ir maistą kepti žemoje temperatūroje.

Kam gali būti naudojami pašildymo stalčiai?

Pašildymo stalčiai turi labai daug skirtingų funkcijų, juolab, jie labai puikiai tinka skirtingo pobūdžio patiekalams sušildyti bei pagaminti, tad net patys tuo netikėdami sukursite skaniausius patiekalus. Pašildymo stalčių galite naudoti:

 • Patiekalų šildymui – stalčiuje maistas gali išlikti karštas net 4 valandas ir daugiau, tai patogus būdas gaminant daugiau nei vieną patiekalą, rengiant didesnę vakarienę, kai nesinori, kad pirmi pagaminti patiekalai atvėstų.
 • Maisto kepimui žemoje temperatūroje – stalčius gali įkaisti net iki 80 laipsnių temperatūros, todėl tokioje šilumoje kai kurie produktai gali lengvai iš lėto iškepti.
 • Maisto produktų lydymui – stalčiuje nesunkiai galite išlydyti šokoladą, sūrį ar kitus produktus, skirtus jūsų patiekalų gamybai.
 • Maisto produktų atšildymui – neturite laiko, kol iš šaldiklio išimtas gaminys atšils? Su stalčiaus pagalba greitai atšildysite įvairius produktus neprarandant jų gerųjų maistinių savybių.
 • Lėkščių šildymui – tokie stalčiai itin populiarūs maitinimo įstaigų virtuvėse, kai stalčius naudojamas ne tik tam, kad maistas neatvėstų, bet ir būtų sušildytos lėkštės maisto patiekimui.
 • Tešlos kildinimui – stalčius leis greitai iškildinti mielinę tešlą ir džiaugtis nuostabus skonio bandelėmis.

Pašildymo stalčių privalumai

 • daugiafunkcinis įrenginys;
 • maistas išlaikomas šiltas net iki kelių valandų ir daugiau;
 • greitesnis ir patogesnis patiekalų gaminimas;
 • išlaikomos maistinės ir aromatinės patiekalo savybės, maistas neišsausėja;
 • galima ne tik šildyti, bet ir kepti maistą žemoje temperatūroje;
 • moderni įrenginio išvaizda ir kompaktiškumas.

Patobulinkite savo orkaitės funkcionalumą, virtuvės dizainą ir pridėkite patogumo sau, pašildymo stalčius galite įsigyti čia