Kaip išsirinkti virtuvinį kombainą?

Virtuvinis kombainas – bene perkamiausias virtuvei skirtas buitinis prietaisas. Dėl savo funkcionalumo virtuviniai kombainai plačiai naudojami tiek namuose, tiek viešojo maitinimo įstaigose. Šiandien, kai virtuvinių kombainų pasirinkimas didžiulis, išsirinkti tinkamą įrenginį gali būti sunku. Nuo ko pradėti?

Pirmiausia įvertinkite, kokių funkcijų jums reikia. Nuo to smarkiai priklausys virtuvinio kombaino kaina. Dažniausiai virtuviniai kombainai atlieka tokias funkcijas:

• plakiklio / maišytuvo;
• trintuvo;
• kokteilių plaktuvo;
• trintuvės (tarkos);
• mėsmalės;
• kavamalės.

Reikėtų atminti, kad virtuvinis kombainas ne visada funkcijas atliks taip kokybiškai, kaip specializuoti prietaisai. Pavyzdžiui, norint gerai sumalti mėsą, kartais geriau atskirai įsigyti kokybišką mėsmalę.

Rinkdamiesi virtuvinį kombainą, įvertinkite kainos ir kokybės santykį. Patikimų gamintojų virtuviniai kombainai pasižymi aukštesne kokybe, o tai paprastai reiškia ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką. KITCHENAID virtuviniai kombainai pradėti gaminti dar XX amžiaus pradžioje. Patikimas dizainas ir konstrukcija leido šiems virtuvės „šeimininkams“ išsilaikyti rinkoje ištisą šimtmetį ir panašu, kad jie karaliaus dar ilgus metus.

KITCHENAID virtuviniai kombainai gaminami iš kokybiško plieno, aliuminio ir plastiko. Plastikiniai virtuviniai kombainai yra pigesni, tačiau jų detalės greičiau dėvisi, braižosi. Virtuviniai kombainai , kurių dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno, yra brangesni, bet saugesni sveikatai, atsparesni mechaniniams įbrėžimams. Jie pasižymi stabilumu, galingumu ir patvarumu. Tai puikus grožio ir funkcionalumo derinys.

KITCHENAID gaminių sąraše – įvairių modelių ir spalvų virtuviniai kombainai, atliekantys daug funkcijų. Pavyzdžiui, KITCHENAID virtuvinis kombainas 5KFP1335EOB smulkina daržoves, maišo tešlą, juo lengva gaminti padažus, trinti vaisius ir t. t. Gryno metalo KITCHENAID virtuviniai kombainai (stacionarūs maišytuvai) skirti daugiausia plakti, maišyti ir tešlai minkyti. Šių virtuvinių kombainų kaina priklauso nuo variklio galingumo, priedų skaičiaus ir konstrukcijos.
5KSM125 serijos KITCHENAID virtuviniai kombainai – tai ypač aukštos kokybės gryno metalo stacionarūs maišytuvai, skirti patiems įvairiausiems mišiniams plakti. Dešimt plakimo greičių užtikrina, kad grietinėlė, kremas, torto tešla ir kiti mėgstami plakiniai būtų išplakti iki tobulo vientisumo. Guminis padas užtikrina geresnį stabilumą ir apsaugo stalviršį nuo braižymosi.

5KSM175 serijos KITCHENAID virtuviniai kombainai išsiskiria nuostabia spalvų palete: baltus ir pilkus atspalvius papildo melsva, žalsva ir daug kitų spalvų, todėl galėsite išsirinkti tą, kuris labiausiai derės prie jūsų virtuvės interjero. Taip pat šios serijos KITCHENAID maišytuvai turi daugiau priedų: 3 litrų metalinį dubenį mažesniam tešlos kiekiui maišyti, antgalį skystiems produktams; apsauga nuo taškymosi leidžia ruošti maistą saugiai ir higieniškai.
Šių serijų modeliai turi 300 vatų galios variklį, kuris yra tiesiogiai prijungtas prie plakiklio, taigi energijos visiškai pakanka namų sąlygomis. Tokio galingumo variklis dirba tyliai ir sklandžiai, leidžia tešlą išplakti tolygiai iki reikiamo purumo, o tai labai svarbu kepinio kokybei.
Kalbant apie variklius, didelis galingumas savaime negarantuoja geresnio rezultato. Šiuo atveju mažesnio galingumo variklis ne tik naudoja mažiau energijos, bet ir užtikrina tolygesnį darbą, vadinasi, ir geresnį rezultatą. 5KSM125 ir 5KSM175 serijų virtuviniai kombainai turi atlenkiamą motoro galvutę, o tai užtikrina naudojimo ir valymo patogumą.

5KSM7580 serijos KITCHENAID virtuviniai kombainai turi galingesnį 500 vatų variklį. Didelis metalinis dubuo su rankena leidžia vienu metu paruošti didelį kiekį plakinio, taigi maišytuvas yra tinkamas naudoti ne tik namuose, bet ir viešojo maitinimo įstaigose. Šios serijos virtuviniai kombainai ypatingi tuo, kad variklio galvutė nėra atlenkiama, užtat dubuo patogiai įstatomas į maišytuvo stovą. Tai užtikrina didesnį stabilumą, taip įtvirtintas dubuo tinkamas net duonos tešlai ruošti. Specialus gaubtas saugo nuo taškymosi, taigi gaminimo procesas yra higieniškas ir patogus.

Patys brangiausi KITCHENAID virtuviniai kombainai (pvz., serija 5KSM7990 ) skirti profesionaliam maisto gaminimui. Didelė indų talpa, specializuotos funkcijos ir patikima konstrukcija leidžia pagaminti tešlą labai dideliam tortui, ištrinti didelį kiekį bulvių ir pan. Šiuos virtuvinius kombainus mielai renkasi virtuvės šefai.
Jeigu pageidaujate papildomų funkcijų, galite įsigyti daugiau priedų. Parduodami įvairūs KITCHENAID virtuvinių kombainų priedai: sulčiaspaudės, indai, mėsmalės, trintuvės bei pjaustyklės rinkiniai ir t. t. KITCHENAID gamintojo siūlomi virtuvinių kombainų priedai tinka daugeliui modelių ir pasižymi itin aukšta kokybe. Jie puikiai papildo klasikinius KITCHENAID maišytuvų modelius ir garantuoja dar didesnę tvarką jūsų virtuvėje.

KITCHENAID virtuviniai kombainai unikalūs tuo, kad senesni priedai tinkami ir naujiems KITCHENAID prietaisams, taigi šie virtuviniai kombainai gali būti perduodami iš kartos į kartą! KITCHENAID apgalvojo kiekvieną detalę, kad galėtumėte mėgautis maisto gaminimo procesu ilgus metus.

Rinkdamiesi virtuvinį kombainą, atkreipkite dėmesį į gamintojo garantiją. Ilgesnis garantinis terminas gali lemti didesnę gaminio kainą. Kita vertus, ilgesnė garantija užtikrina, kad virtuvinis kombainas tarnaus ne vienus metus. Minėti KITCHENAID virtuviniai kombainai išsiskiria tuo, kad gamintojas jiems taiko net penkerių metų garantiją.

Platus KITCHENAID kombainų pasirinkimas geriausiomis kainomis