Prekių katalogas

Kaip išsirinkti vejos robotą?

Kaip išsirinkti vejos robotą?

Vejos pjovimas – vienas pagrindinių sodo priežiūros darbų gyvenantiems nuosavame name ar turint sodo namelį. Tam, kad pievelė būtų nepriekaištinga ir išpuoselėta, būtina reguliari jos priežiūra ir pjovimas. Turint didelį sklypą, žolės pjovimas gali būti varginantis ir atimantis nemažai laiko. Vejos robotas – vienas populiariausių pasirinkimų pastaraisiais metais. Kuo ypatingas šis išmanusis vejos robotukas? Visų pirma tuo, kad žolės pjovimo darbais pasirūpina už jus, sutaupo laiko bei jėgų. Kaip ir visi kiti išmanieji robotai, šis vejos robotas efektyviai pasirūpina jūsų vejos priežiūra ir visą darbą atlieka už jus, viskas ką jums reikia atlikti tai vos vieno mygtuko paspaudimu paleisti šį įrenginį. Asortimente esančių vejos robotų pasirinkimas itin platus, jie skiriasi ne tik savo funkcionalumu, bet ir galingumu bei kitomis savybėmis. Kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis pateiksime patarimus kaip išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis vejos robotą.

Vejos roboto veikimas

Vejos robotais itin paprasta ir visai nesudėtinga naudotis. Juos įsigijus reikės jį suprogramuoti, pasirinkti pjaunamo ploto teritoriją, visus darbus galėsite atlikti išmaniajame telefone per programėlę. Vejos robotai yra automatizuoti, nustačius perimetrą bei pasikrovimo vietos stotelę robotas visus pjovimo darbus atlieka už jus, vos vieno mygtuko paspaudimu. Vejos robotas dirba visiškai savarankiškai ir gali pradėti vejos pjovimo darbus net tuomet, kai jūsų nėra, per nuotolį. Robotas pabaigęs savo darbą į įkrovimo stotelę taip pat grįžta savarankiškai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vejos robotą?

Baterijos galia

Tai vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis vejos robotą, nes nuo baterijos priklauso vejapjovės darbo trukmė. Nors didesnė baterija padidina roboto kainą, tačiau didesnė baterija vienu įkrovimu galės nupjauti visą, o gal net didžiąją dalį vejos, priklausomai nuo sklypo dydžio. Įprastai robotai gali nepertraukiamai išdirbti iki 3 valandų, o tai leis nupjauti maždaug 10-15 arų sklypą. Todėl bateriją svarbu pasirinkti atsižvelgiant į pjaunamos vejos teritoriją.

Išmanus valdymas

Populiariausias pasirinkimas tarp vejos robotų yra telefonu valdomas mechanizmas. Beveik visi įrenginiai turi specialias, jų valdymui sukurtas, mobiliąsias programėles. Programėlėje galite ne tik nusibrėžti pjaunamą perimetrą, tačiau ir nustatyti kada robotui pradėti darbus, jį galite valdyti net ir nuotoliniu būdu, pavyzdžiui nustatant konkrečią dieną bei valandą kada robotui pradėti vejos pjovimo darbus. Šiuolaikiniai robotai, kaip ir išmanūs telefonai, turi bekontaktį baterijos įkrovimą.

Roboto vėjapjovės komplektacija

Prieš renkantis robotą vėjapjovę labai svarbu atkreipti dėmesį kas įeis į jo komplektaciją. Be pačio roboto Jums tikrai reikės perimetro laido ir kuolelių. Jei sklypo plotas didelis, o roboto komplekte jų nėra. Šiems priedams papildomai dar reikės atseikėti pinigų sumą, todėl atkreipkite dėmesį ir apskaičiuokite geriausią pasiūlymą.

Vejos roboto triukšmo lygis

Triukšmingai veikiantis įrenginys trikdo ramų poilsį ne tik namų viduje, tačiau ir lauke. O tuo pačiu gali sukelti nepatogumų ir šalia gyvenantiems kaimynams. Tad renkantis vejos robotą rekomenduojama atkreipti dėmesį į triukšmingumo lygio parametrą. Atkreipkite dėmesį, kad įprastai yra nuorodomas tuščiosios eigos triukšmas, todėl kai įrenginys pradeda darbą, jo triukšmo skalė išauga. Populiariausi vejos pjovimo robotai įprastai skleidžia nuo 55 dB net iki 80 dB triukšmą, tačiau toks garsas yra mažesnis už įprastos tradicinės vejapjovės. Daugiau triukšmo skleis galingesni vejapjovės robotai, tačiau jie užtikrins ir efektyvų, sklandų bei greitą žolės pjovimą be jokio vargo.

Išpuoselėta vejapjovė be jokio vargo! Išsirinkti vejos robotą galite čia --->